مپ استار ، مجله خبری اطلاعات انواع مواد غذایی

 • درمان ترک پا با راهکار های خانگی
  درمان ترک پا با راهکار های خانگی
  علت ترک پامی تواند خشکی پوست باشد و اینکه پوست حساس شده باشد و دچار پوسته پوسته شدن شود، این عارضه در بسیاری از افراد دیده شده است اما راهکارهایی وجود دارد که می توان با استفاده از یک سری میوه ها و مواد خوراکی ان را برطرف کرد.

  تاریخ درج :1400/10/26

 • اگر هر روز پنیر بخوریم چه اتفاقی برای بدنمان می افتد؟
  اگر هر روز پنیر بخوریم چه اتفاقی برای بدنمان می افتد؟
  نوع پنیر و نسبت بدن شما به این که چقدر می توانید از این ماده استفاده کنید، جزو عواملی هستند که می تواند تعیین کند که، چقدر خوردن زیاد پنیر می تواند مضر باشد و این عوامل می توانند نشان دهند که هر فردی، چه مقدار می تواند پنیر به صورت روزانه، مصرف نماید.

  تاریخ درج :1400/10/23

 • معرفی سبزیجاتی که طبع گرمی دارند
  معرفی سبزیجاتی که طبع گرمی دارند
  از جمله این سبزیجات که طبع گرم دارند: می توان به شاهی، تره، ریحان، جعفری، شبدر، کرفس،گزنه،مرزه،مارچوبه و شنبلیله و غیره اشاره کرد که می توان ان ها را در غذاهای مختلفی استفاده کرد و یا اینکه از خواص دارویی ان ها بهره برد.

  تاریخ درج :1400/10/21

 • اگر هر روز چای بنوشیم چه اتفاقی در بدن ما رخ می دهد؟
  اگر هر روز چای بنوشیم چه اتفاقی در بدن ما رخ می دهد؟
  از طرفی خوردن چای، باعث می شود که بدن به مرور بتواند التهابات را برطرف کند و اگر عفونتی در بدن، به خصوص در دستگاه گوارش وجود داشته باشد از بین برود، چای می تواند از ایجاد سرطان سینه و پروستات پیشگیری کند و کاملا ضد سرطان است.

  تاریخ درج :1400/10/19

 • این پنج دمنوش برای رفع تب کودک فوق العاده است
  این پنج دمنوش برای رفع تب کودک فوق العاده است
  در این میان یک سری از دمنوش ها هستند که کمک می کنند ، تب پایین بیاید، به خصوص اینکه برای کودکان بسیار مفید واقع می شود.

  تاریخ درج :1400/10/16

 • فواید پوست موز که نمی دانستید
  فواید پوست موز که نمی دانستید
  مطلب جالبی که وجود دارد این است که، پوست موز اصلا هم مضر نیست و خوردن ان خطری ندارد، و می تواند خواص شگفت انگیزی برای بدن و بهبود روند ان داشته باشد.

  تاریخ درج :1400/10/13

 • پوست نارنگی را دور نیندازید
  پوست نارنگی را دور نیندازید
  نارنگی یک میوه بسیار خوشمزه پاییزاست که ، جزو مرکبات نیز به حساب می اید و از کوچک و بزرگ همگی ان را دوست دارند و میل می کنند، نارنگی دارای ویتامین سی می باشد، و برای بدن مفید است و می تواند سیستم ایمنی فرد را ، تقویت کند تا او به بیماری مبتلا نشود، و حتی خوردن ان باعث شادابی پوست می شود و ان رادرخشان می کند، علاوه بر ان می تواند در جذب اهن هم، مفید واقع شود.

  تاریخ درج :1400/10/12

 • جوش و لک صورت را با پیاز با این چند روش از بین ببرید
  جوش و لک صورت را با پیاز با این چند روش از بین ببرید
  یکی از خوراکی هایی که می تواند برای برطرف کردن لک صورت ، مورد استفاده قرار بگیرد، پیاز است که اتفاقا بسیار هم دارویی است و پر از خاصیت می باشد، که حتی در طب سنتی هم ان را برای پوست و مو استفاده می کنند و هندی ها ان را شاه انواع خوراکی ها می دانند.

  تاریخ درج :1400/10/08

 • پنج ماده غذایی که در ترکیب با ماست، موجب لاغری می شوند
  پنج ماده غذایی که در ترکیب با ماست، موجب لاغری می شوند
  ماست یک خوراکی سفید رنگ بسیار خوشمزه است، که جزو لبنیات حساب می شود و برای سلامت انسان خیلی مفید است و می تواند خواص زیادی برای تمامی ارگان های مختلف بدن داشته باشد.

  تاریخ درج :1400/10/07

 • طرز تهیه برشتوک شکلاتی
  طرز تهیه برشتوک شکلاتی
  برشتوک یک نوع شیرینی می باشد که بسیار خوشمزه و لذیذ است، و اصلا برای تهیه ی ان نیازی به وجود فر نیست و می توان ان را به راحتی ، با استفاده از مواد خوراکی مورد نظر و همزن، تهیه کرد و حتی باید گفت که، هزینه کمی راهم می گیرد.

  تاریخ درج :1400/10/05