مپ استار ، سایت اختصاصی رستوران های سراسر کشور

غذاهای سرآشپز (بر اساس نظرات کاربران)

نام موزیک

اطلاعات شرکت های پخش کننده مواد غذایی

مشهورترین ها

اخبار داغ

کافه رستوران دلنشین و زیبای کلاسیک شکوفه
کافه رستوران دلنشین و زیبای کلاسیک شکوفه
کافه رستوران منحصر به فرد و زیبای کلاسیک شکوفه ( با کادری مجرب و حرفه ای ، و مدیریتی عالی ) ، واقع در : بزرگراه یادگار امام شمال به جنوب ، صد متر پایین تر از ورودی فرحزاد ، جنب اتوگالری ایمانی ، از جمله بی نظیر ترین و پر‌ طرفدار ترین کافه رستوران های تهران ، می باشد که همه روزه از ساعت ده صبح الی بیست و چهار ، پذیرای عموم مردم است .
16 آذر 1400
معرفی کافه رستوران دلنشین و زیبای وکیل التجار
معرفی کافه رستوران دلنشین و زیبای وکیل التجار
کافه رستوران معروف وکیل التجار ( با کادری مجرب و حرفه ای ، و مدیریتی عالی ) ، واقع در : میدان محمدیه ، ضلع شمال غربی ، کاشی بیست و نه ، از جمله پر طرفدار ترین و زیبا ترین کافه رستوران های تهران ، می باشد که همه روزه از ساعت دوازده الی بیست و چهار ، پذیرای عموم مردم است . افراد می توانند پیش از حضور در این کافه رستوران ، با برقراری‌ تماس با این مجموعه ، میز مورد نظر خود را ( در هر یک از بخش ها ) رزرو کنند .
14 آذر 1400
نگاهی بر کافه رستوران پر طرفدار و عربی ماهد
نگاهی بر کافه رستوران پر طرفدار و عربی ماهد
کافه رستوران معروف و پر طرفدار عربی ماهد ( با کادری مجرب و حرفه ای ، و مدیریتی عالی ) واقع در : شهرک غرب ، دادمان ، بلوار درختی خیابان حافظی ، نرسیده به اتوبان یادگار امام ، پلاک ۱۴۵ ، از جمله بی نظیر ترین و مجلل ترین کافه رستوران های تهران ، می باشد که همه روزه از ساعت دوازده ظهر الی بیست و چهار ، پذیرای عموم مردم است ‌.
11 آذر 1400
کافه رستوران معروف و بی نظیر قمر
کافه رستوران معروف و بی نظیر قمر
کافه رستوران منحصر به فرد و زیبای قمر ( با کادری مجرب و حرفه ای ، و مدیریتی عالی ) ، واقع در : انتهای اتوبان همت ، خروجی کاشان جنوب ، میدان موج ، ورودی A ، مر‌کز بام لند ، بلوک B1 ، از جمله پر طرفدار ترین و بی نظیر ترین کافه رستوران های تهران ، می باشد
9 آذر 1400
ثبت لحظاتی خاطر انگیز در کافه رستوران تهران بین
ثبت لحظاتی خاطر انگیز در کافه رستوران تهران بین
کافه رستوران زیبا و مجلل تهران بین ( با کادری مجرب و حرفه ای ، و مدیریتی عالی ) ، واقع در : سعادت آباد ، سرو غربی ، خیابان ریاضی بخشایش خیابان هفده ، برج عرفان ، طبقه ۹ ، از جمله بی نظیر ترین و پر طرفدار ترین کافه رستوران های تهران ، می باشد  که همه روزه از ساعت ۱۰ الی ۲۴ ، پذیرای عموم مردم است .
7 آذر 1400
کافه رستوران محبوب و زیبای لاون ( Laven )
کافه رستوران محبوب و زیبای لاون ( Laven )
کافه رستوران محبوب لاون ( با کادری مجرب و حرفه ای ، و مدیریتی عالی ) ، واقع در : تهرانپارس ، بین فلکه دوم و سوم ، طبقه فوقانی بانک پارسیان ، پلاک دویست و شصت ، از جمله پر طرفدار ترین و دلنشین ترین کافه رستوران های تهران می باشد . که همه روزه از ساعت ۹ صبح الی بیست و چهار ، پذیرای عموم مردم است .
3 آذر 1400
معرفی کافه رستوران محبوب صاحبقرانیه
معرفی کافه رستوران محبوب صاحبقرانیه
کافه رستوران بی نظیر و دلنشین صاحبقرانیه ( با کادری مجرب و حرفه ای ، و مدیریتی عالی ) ، واقع در : بلوار شهرداری مهرشهر ، خیابان دویست و بیست و سه ، از جمله پر طرفدار ترین و محبوب ترین کافه رستوران های کرج ، می باشد که همه روزه از ساعت هشت صبح الی بیست و سه ، پذیرای عموم مردم است ‌.
1 آذر 1400

جستجو رستوران در شهر شما

نمایش رستوران در شهر شما

مجله
مپ استار

#
#
مارمالاد نارنگی یکی از بهترین مارمالاد هایی است که در فصل زمستان و پاییز می توان ان را تهیه کرد،برای درست کردن ان باید این مواد را فراهم کنید: نارنگی یک کیلوگرم، شکر یک کیلوگرم، وانیل نوک قاشق غذاخوری، زعفران دم کرده دو قاشق غذا خوری، و پودر ژلاتین یک قاشق غذاخوری.
#
قهوه فرانسوی یک نوع از نوشیدنی و یکی از انواع قهوه است که ، تفاوت ان با دیگر قهوه ها در این است که روغن قهوه هم دارد و به دلیل اینکه، در ان از صافی کاغذی استفاده نمی شود، روغن ان می ماند هم چنین از طرفی، بسیار ملایم و غلیظ و خوشمزه است.
#
خورش میگو بوشهری یک خورش بسیار خوشمزه، و مجلسی جنوبی می باشد که می توانید در فصل زمستان از ان تهیه کرده و میل نمایید و از ان لذت ببرید. این خورش را میگو پلو هم می نامند که یک غذای پر ادویه است و از برنج، رب گوجه فرنگی ، میگو و انواع ادویه ها و سبزیجات معطر درست می شود.
#
گوجه فرنگی خشک بسیار خوشمزه است و برای طعم دادن به انواع غذاهای سنتی و حتی مدرن استفاده می شود، و طرزتهیه ان نیز راحت است و می توانید ان را در منزل ، خودتان تهیه کرده و استفاده کنید.
#
حلوای هویج از جمله خوشمزه ترین، شیرینی هایی است که انواع مختلفی دارد که یا با شیره انگور یا ارد نشاسته و یا ارد گندم درست می شود ، اما ارد گندم راحت ترین روش تهیه این حلوا می باشد.