مپ استار ، سایت اختصاصی رستوران های سراسر کشور

غذاهای سرآشپز (بر اساس نظرات کاربران)

نام موزیک

اطلاعات شرکت های پخش کننده مواد غذایی

مشهورترین ها

اخبار داغ

نگاهی بر کافه دلسا
نگاهی بر کافه دلسا
کافه معروف و دلنشین دلسا ( با کادری مجرب و حرفه ای ، و مدیریتی عالی ) ، واقع در : پاسداران ، رو به روی نگارستان ۵ ، پلاک چهل و شش ، از جمله بی نظیر ترین و پر طرفدار ترین کافه های تهران ، می باشد که همه روزه از ساعت ۹ صبح الی ۲۳:۳۰ دقیقه پذیرای عموم مردم است.
26 دی 1400
کافه رستوران معروف و زیبای نوول NOVEL
کافه رستوران معروف و زیبای نوول NOVEL
کافه رستوران معروف و دلنشین نوول ( با کادری مجرب و حرفه ای ، و مدیریتی عالی ) واقع در : اتوبان لشگری ، جنب مترو بیمه کارخانه نوآوری آزادی ، از جمله زیبا ترین و پر طرفدار ترین کافه رستوران های تهران ، می باشد که همه روزه از ساعت ۹:۳۰ تا ۲۰:۳۰ دقیقه پذیرای عموم مردم ، است .
23 دی 1400
لحظاتی خاطر انگیز در عمارت باران
لحظاتی خاطر انگیز در عمارت باران
عمارت زیبا و با شکوه باران ( با کادری مجرب و حرفه ای ، و مدیریتی عالی ) ،واقع در: اندرزگو ، خیابان سلیمان غربی ، پلاک ۱۱۹ ، از جمله بی نظیر‌ ترین و پر طرفدار ترین کافه رستوران های تهران ، می باشد کههمه روزه از ساعت ۹ صبح الی ۲۳ پذیرای عموم مردم است.
21 دی 1400
معرفی کافه معروف و پر طرفدار پلاک
معرفی کافه معروف و پر طرفدار پلاک
کافه زیبا و معروف پلاک ( با کادری مجرب و حرفه ای ، و مدیریتی عالی )، واقع در: خیابان فلسطین شمالی ، بعد از خیابان ایتالیا، نرسیده به میدان فلسطین، بن بست سعدی، پلاک 9، از جمله پر طرفدار ترین و دنج ترین کافه رستوران های تهران، می باشد
19 دی 1400
نگاهی بر کافه رستوران معروف و لاکچری گارنت
نگاهی بر کافه رستوران معروف و لاکچری گارنت
کافه رستوران بین المللی محبوب و زیبای گارنت ( با کادری مجرب و حرفه ای ، و مدیریتی عالی ) ، واقع در : اندرزگو ، حد فاصل کاوه و قیطریه ، نبش خیابان مهر محمدی جنوبی ، برج دیانا ، طبقات ده و یازده ، از جمله معروف ترین و پر طرفدار ترین کافه رستوران های تهران ، می باشد که همه روزه از ساعت دوازده و سی دقیقه ظهر الی بیست و چهار ، پذیرای عموم مردم است .
16 دی 1400
نگاهی بر کافه زیبا و معروف بابِل
نگاهی بر کافه زیبا و معروف بابِل
کافه پر طرفدار و دلنشین بابِل ( با کادری مجرب و حرفه ای ، و مدیریتی عالی ) واقع در : بلوار کشاورز ، خیابان وصال شیرازی ، نبش بن بست هما ، پلاک ۱۱۹ ، از جمله معروف ترین و بی نظیر ترین کافه های تهران ، می باشد که همه روزه از ساعت ده صبح الی بیست و سه ، پذیرای عموم مردم است .
13 دی 1400
کافه بی نظیر و زیبای افست
کافه بی نظیر و زیبای افست
کافه معروف افست ( با کادری مجرب و حرفه ای ، و مدیریتی عالی ) ، واقع در : ضلع جنوبی خیابان انقلاب ، پلاک ۹۷۴ ، ( بعد از چهار راه ولی عصر ، پنجاه متر‌ مانده به اول پل کالج ) ، از جمله بی نظیر ترین و پر طرفدار ترین کافه های تهران ، می باشد .
12 دی 1400

جستجو رستوران در شهر شما

نمایش رستوران در شهر شما

مجله
مپ استار

#
#
علت ترک پامی تواند خشکی پوست باشد و اینکه پوست حساس شده باشد و دچار پوسته پوسته شدن شود، این عارضه در بسیاری از افراد دیده شده است اما راهکارهایی وجود دارد که می توان با استفاده از یک سری میوه ها و مواد خوراکی ان را برطرف کرد.
#
نوع پنیر و نسبت بدن شما به این که چقدر می توانید از این ماده استفاده کنید، جزو عواملی هستند که می تواند تعیین کند که، چقدر خوردن زیاد پنیر می تواند مضر باشد و این عوامل می توانند نشان دهند که هر فردی، چه مقدار می تواند پنیر به صورت روزانه، مصرف نماید.
#
از جمله این سبزیجات که طبع گرم دارند: می توان به شاهی، تره، ریحان، جعفری، شبدر، کرفس،گزنه،مرزه،مارچوبه و شنبلیله و غیره اشاره کرد که می توان ان ها را در غذاهای مختلفی استفاده کرد و یا اینکه از خواص دارویی ان ها بهره برد.
#
از طرفی خوردن چای، باعث می شود که بدن به مرور بتواند التهابات را برطرف کند و اگر عفونتی در بدن، به خصوص در دستگاه گوارش وجود داشته باشد از بین برود، چای می تواند از ایجاد سرطان سینه و پروستات پیشگیری کند و کاملا ضد سرطان است.
#
در این میان یک سری از دمنوش ها هستند که کمک می کنند ، تب پایین بیاید، به خصوص اینکه برای کودکان بسیار مفید واقع می شود.