چند بزرگترین پشیمانی بازسازی و نحوه اجتناب از آنها

  • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

  • #
  • #
  • #
چند بزرگترین پشیمانی بازسازی و نحوه اجتناب از آنها
چند بزرگترین پشیمانی بازسازی و نحوه اجتناب از آنها
چند بزرگترین پشیمانی بازسازی و نحوه اجتناب از آنها
چند بزرگترین پشیمانی بازسازی و نحوه اجتناب از آنها
 

( مقاله ترجمه شده از سایت معتبر خارجی ) 
 
1. دست کم گرفتن هزینه ها
 
تعمیر کارانی که بودجه مناسبی ندارند به زودی پولشان تمام می شود. هنگامی که این اتفاق می افتد، آنها می توانند با یک ملک ناتمام که مجبور به فروش هستند باقی بمانند. هیچ خریداری حاضر نیست دلار بالایی را برای یک محصول ناتمام بپردازد، بنابراین بازسازی کننده اغلب متحمل ضرر می شود.
به یاد داشته باشید، شما یک ضربه دوم به بودجه خود و پولی که از اشتباهی که قابل پس گرفتن نیست از دست نمی دهید. بودجه بندی و برنامه ریزی صحیح از ابتدا ضروری است.
نکته: همچنین همیشه یک بافر 10 تا 20 درصدی را برای هزینه ‌های غیر منتظره در بودجه خود لحاظ می ‌کنم - و می ‌توانید تضمین کنید که هنگام بازسازی، تعدادی از این موارد وجود خواهد داشت.
 
2. انتخاب پلان های طبقه ضعیف
 
عملکرد یک اتاق و چگونگی جریان ترافیک در داخل آن دو مورد از مهم ترین جنبه ها هستند زیرا به طور مستقیم بر تجربه شما از استفاده از فضا تأثیر می گذارند. چیدمان اتاق به خوبی می تواند به ارزش خانه شما بیافزاید. با این حال، بسیاری از بازسازی ‌کننده ‌ها عملکرد و جریان ترافیک را هنگام تولید یک پلان نادیده می ‌گیرند و در عوض تمام توجه خود را روی رنگ و پرداخت متمرکز می ‌کنند.
برای جلوگیری از انجام این اشتباه رایج، زمان بیشتری را در مرحله برنامه ریزی صرف کنید. به جزئیاتی مانند محل قرارگیری درها، پنجره ها و پریز های برق فکر کنید. یک پلان طبقه معقول ایجاد کنید که حرکت در فضا را آسان کند و از حداکثر پتانسیل خود استفاده کنید. به عنوان مثال، در یک فضای جمع و جور، ممکن است به دنبال به حداکثر رساندن صندلی و فضای ذخیره سازی داخلی باشید که مانع از جریان ترافیک نشود و حس جادار بودن اتاق را افزایش دهد.
 
3. نداشتن بودجه تفصیلی
 
عدم تهیه بودجه دقیق، شما را در برابر افزایش سرمایه یا تمام شدن پول آسیب پذیر می کند. بودجه شما باید بازسازی را تعیین کند - نه برعکس.
 
4.. فکر کردن به صورت خودکار باعث صرفه جویی در پول شما می شود.
 
نه تنها می ‌توانید با یک نوسازی غیراستاندارد مواجه شوید، بلکه احتمالاً سه برابر زمانی که یک حرفه ‌ای با تجربه می ‌برد، طول می ‌کشد.
کارهای DIY خود را به مواردی مانند نقاشی و کارهای ساده محوطه سازی محدود کنید و زمان خود را به پروژه مدیریت بازسازی اختصاص دهید.
 
10 Biggest Remodeling Regrets and How to Avoid Them
 
1.Underestimating Costs
 
Renovators who don’t budget properly soon run out of money. When that happens, they can be left with an unfinished property they are forced to sell. No buyer is willing to pay top dollar for an unfinished product, so the renovator often ends up incurring a loss.
Remember, you don’t get a second shot at your budget and the money you lose from making a mistake that cannot be taken back. Proper budgeting and planning from the outset is essential.
Tip: I also always include a 10% to 20% buffer in my budget for unexpected costs — and you can guarantee there will be a few of these when you’re remodeling.
 
2.Choosing Poor Floor Plans
 
The function of a room and how traffic flows within it are two of the most important aspects as they directly affect your experience of using the space. A well-conceived room layout can also add to the value of your home. Yet many remodelers ignore function and traffic flow when producing a floor plan and instead focus all their attention on color and finish.
To avoid making this common mistake, spend more time in the planning stage. Think about details such as the placement of doors, windows and electrical outlets. Come up with a sensible floor plan that makes it easy to move through the space and use it to its fullest potential. For example, in a compact space, you may look to maximize built-in seating and storage that doesn’t impede traffic flow and enhances the room’s sense of spaciousness
 
3.Not Having a Detailed Budget
 
Not drawing up a detailed budget leaves you vulnerable to overcapitalizing or running out of money. Your budget needs to dictate the renovation — not the other way around
 
4.Thinking DIY Will Automatically Save You Money
 
The DIY trap catches out a lot of rookie remodelers. Not only can you end up with a substandard renovation, but it will probably take you triple the time it would have taken an experienced pro.
Limit your DIY tasks to things such as painting and simple landscaping job
s, and dedicate your time to project managing the renovation
  • مرجع :https://www.houzz.com
  • برچسب ها : چند بزرگترین پشیمانی بازسازی و نحوه اجتناب از آنها

تعداد نظرات ثبت شده :0 نظر

فرم ارسال نظر
  • دیدگاه شما

  •  

آخرین اخبار (26 تیر 1403)
پارفیکا ، وارد کننده پارکت تمام چوب طبیعی
پارفیکا ، وارد کننده پارکت تمام چوب طبیعی

شرکت های اندکی در ایران هستند که در زمینه واردات پارکت طبیعی ، فعالیت می کنند . از جمله این شرکت ها می توان به : شرکت موفق و معتبر پارفیکا اشاره کرد .

با شرکت ژیوار وارد کننده کالای دکوراسیون داخلی آشنا شویم
با شرکت ژیوار وارد کننده کالای دکوراسیون داخلی آشنا شویم

شرکت معتبر و موفق ژیوار ، شرکتی قدیمی و بزرگ در ایران می باشد که در زمینه واردات آلبوم های کاغذ دیواری ، فعالیت می کند و همواره محصولاتی با کیفیت و درجه یک ، در بازار عرضه می نماید ( لازم به ذکر است که : این شرکت معروف ، وارد کننده انحصاری پاررکت لمینت زینت نیز می باشد ) .

کافه عمارت پر طرفدار فولک
کافه عمارت پر طرفدار فولک

کافه عمارت زیبای فولک ( با کادری مجرب و حرفه ای و مدیریتی عالی ) ، واقع در : محدوده دانشگاه تهران ، خیابان قدس ، بالا تر از خیابان ایتالیا ، بن بست امیر شاهی ، پلاک هفت ، از جمله پر طرفدار ترین و خاص ترین کافه عمارت های تهران می باشد ، که همه روزه از ساعت ۹ صبح الی ۲۳:۳۰ دقیقه ، پذیرای عموم مشتریان عزیز می باشد . مشتریان محترم می توانند پیش از حضور در این کافه ، با برقراری تماس با این مجموعه ، میز مورد نظر خود را رزرو کنند .

چند راه  برای اینکه کسب و کار خود را بدون مشکل در زمان دور نگه دارید
چند راه برای اینکه کسب و کار خود را بدون مشکل در زمان دور نگه دارید

. به آنها اطلاع دهید که چه تاریخی دور خواهید بود و اگر دفتر شما برای تعطیلات بسته می شود، تاریخ هایی که در سال جدید بسته می شود و بازگشایی می شود.

شرکت درودگران تولید کننده لمینت و ابزارآلات پارکت
شرکت درودگران تولید کننده لمینت و ابزارآلات پارکت

شرکت جوان و معتبر درودگران ( که در گذشته با نام نمایندگی لمینت ایگر آلمان فعالیت می نمودند ) ، در سال 1398 به جرگه تولیدکنندگان پارکت لمینت های با کیفیت و آبزار آلات آن پیوسته و خود را ، برای رقابت بسیار سنگین پارکت لمینت های ایرانی با رقبای سرمایه دار آماده می کنند .

آلبوم زیبای گلدن استار ۳ شرکت آرشا دکور
آلبوم زیبای گلدن استار ۳ شرکت آرشا دکور

شرکت معروف آرشا دکور ، یکی از معتبر ترین و فعال ترین شرکت های وارد کننده آلبوم های کاغذ دیواری می باشد که ، که همواره محصولاتی بی نظیر و با کیفیت وارد و در بازار ، عرضه می کند .

آلبوم کاغذ دیواری کازابلانکا شرکت اریکا
آلبوم کاغذ دیواری کازابلانکا شرکت اریکا

شرکت معتبر و موفق اریکا ، در دهه اخیر با پشتوانه نام بزرگ ایدی ، در امر واردات آلبوم های کاغذ دیواری فعالیت خود را آغاز نمود . همیشه نام ایدی با نام کارخانه بزرگ گرانتیل و همچنین با نام آقایان قهرمانی ، همراه می باشد .

 آلبوم های پر طرفدار شرکت آریو دکور
آلبوم های پر طرفدار شرکت آریو دکور

شرکت معتبر آریو دکور ، شرکت جوان ، فعال ، منظم و با تجربه ای می باشد که در دهه اخیر فعال شده است . این شرکت معروف ، از تجربه دیگر شرکت های موفق در این حرفه ، استفاده نموده و به همین سبب اینک همچون شرکتی کاملا حرفه ای عمل می کند .

با شرکت پدیده تولید کننده انواع پرده  آشنا شویم
با شرکت پدیده تولید کننده انواع پرده آشنا شویم

شرکت معتبر پدیده ، از تولید کننده های برتر و موفق انواع و اقسام پرده ها ، همچون : پرده زبرا ، پرده دومکانیزم ، پرده کرکره ، پرده دی کی ، پرده شید ساده ، اسکرین و بلک اوت ، می باشد .

آلبوم کاغذ دیواری ماهتیسا شرکت وان تو وان
آلبوم کاغذ دیواری ماهتیسا شرکت وان تو وان

شرکت جوان و معتبر وان تو وان ، از جمله جوان ترین شرکت هایی می باشد که در زمینه واردات آلبوم های کاغذ دیواری فعالیت می کند ( دفتر و انبار مرکزی این شرکت ، در تهران است ) .