شرکت لوتوس هارمونی و آلبوم جدید بلوم مارینا

  • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

  • #
  • #
  • #
شرکت لوتوس هارمونی و آلبوم جدید بلوم مارینا
شرکت لوتوس هارمونی و آلبوم جدید بلوم مارینا
شرکت لوتوس هارمونی و آلبوم جدید بلوم مارینا
شرکت لوتوس هارمونی و آلبوم جدید بلوم مارینا 
شرکت معتبر لوتوس هارمونی ( دفتر و انبار این شرکت در مشهد می باشد ) یکی از بزرگ ترین شرکت هایی می باشد که خارج از تهران ( در مشهد ) ، مشغول فعالیت است . 


در واقع شرکت ها و مجموعه هایی که جرات می کنند و در خارج از تهران شرکتی تاسیس می کنند که کالایی به دست مغازه داران برسانند ، به دلیل وجود هزینه های باربری و تاخیر در زمان ارسال بار در شهرهای مختلف ، بسیار کار بزرگی انجام می دهند .

شرکت موفق لوتوس هارمونی ، سرمایه گذاری بسیار زیادی در بازار دکوراسیون داخلی ایران کرده و می توان گفت که بعد از چند شرکت موفق و انگشت شمار در تهران ، این شرکت جزء شرکت های بسیار بزرگی است که آلبوم های کاغذ دیواری بسیار زیادی دارد و بسیار پر قدرت در شهر مشهد ، فعالیت می کند .


شرکت لوتوس هارمونی ، با سراسر فروشگاه های ایران ارتباط دارد ، این شرکت اکثرا با نمایندگی‌ ها و شرکت های پخش ارتباطی ندارد و خود به صورت مویرگی و مستقیم ( از ابتدای تاسیس شرکت تا به الان ) همکار دارد . 


شرکت لوتوس هارمونی ، دارای آلبوم های کاغذ دیواری بسیار با کیفیتی است و همچنین این شرکت دارای بازاریاب های موفق و جوانی نیز می باشد .


در ابتدا شرکت لوتوس هارمونی ، در شهر مشهد فعالیت خود را آغاز نمود و کم کم در استان خراسان جنوبی و به مرور در سراسر ایران محصولات این شرکت پخش شد و اینک نام شرکت لوتوس هارمونی ، به عنوان برندی معروف و معتبر در سراسر ایران شناخته شده است .


آنچه که مشخص است این است که این شرکت سرمایه گذاری بسیار زیادی انجام داده ، چرا که ورود هر آلبوم کاغذ دیواری ، هزینه زیادی را برای شرکت وارد کننده دارد .


شرکت لوتوس هارمونی نیز ، همچون دیگر شرکت ها ، برخی کالا های خود را به حراج می گذارد . 

در واقع به علت آن که بازار دکوراسیون داخلی و تزیینات ، بسیار به قیمت دلار وابسته می باشد ، و از طرفی دیگر به علت آن که کاغذ دیواری کالای لوکس محسوب می شود و به آن ارز دولتی تعلق نمی گیرد و علاوه بر این ماجرا ، مشکلات بسیار دیگری مثل : تعرفه های بسیار زیاد گمرک ، مالیات های سرسام آور ، و ... همگی باعث دلسردی شرکت های وارد کننده می شوند ، و که گاها این شرکت ها ، کالایی را وقتی دلار قیمت بالایی دارد خریداری می کنند و در هنگام عرضه ، گاها قیمت دلار به قدری سقوط می کند ، که این شرکت ها چاره ای جز حراج محصول خود ندارند ، تا جایی که شرکت های جوان گاها اقدام به تعطیلی مجموعه خود می نمایند .


و یا حتی در دیگر موارد ، وقتی پس از گذشت مدتی محصولی جدید وارد بازار می شود ، از آن جایی که افراد تمایل دارند جدید ترین محصول را تهیه کنند دیگر به محصول قدیمی توجه نمی کنند و شرکت وارد کننده ، چاره ای جز حراج کد های باقی مانده و واردات محصول جدید را ندارد .


شرکت لوتوس هارمونی ، آلبوم جدید بلوم از برند مارینا را ( با عرض ۵۳ سانت و ده متر طول ) وارد کرده است . این آلبوم دارای جدید ترین و بروز ترین طرح های ۲۰۲۲ و ۲۰۲۳ و ۲۰۲۴ می باشد و از کیفیتی عالی و جنسی ضخیم برخوردار است و با پشتوانه بسیار زیاد موجود می باشد .


امروزه پخش کالا ها در سراسر ایران به این صورت شده که ، شرکت های وارد کننده خود تلاش می کنند که ارتباط مستقیم با فروشگاه ها برقرار کنند و دیگر از شرکت های پخش و نماینده ها ، استفاده نکنند چرا که در صورت استفاده از نماینده و یا شرکت های پخش ، مجبور هستند درصدی نیز به آنان دهند . به همین جهت سعی می کنند تا دیگر از شرکت های پخش و نماینده ها استفاده نکنند و خود به صورت مستقیم با مغازه دار ، ارتباط برقرار کنند . 


البته گاهی اوقات مغازه دار ها نمی دانند که یک آلبوم برای کدام شرکت است و از طرفی ارتباط برقرار کردن با تمام شرکت ها برای آن ها سخت است ، و تصمیم می گیرند که سفارشات خود را به یک شرکت پخش دهند و آن شرکت پخش تمام سفارشات آنان را انجام می دهد . 


وبسایت مپ استار ، ضمن آرزوی موفقیت برای شرکت لوتوس هارمونی ، با رصد کردن دقیق بازار دکوراسیون داخلی و با ارائه پنل های اختصاصی به شرکت های وارد کننده و فروشگاه ها و شرکت های پخش ، از آنان حمایت می کند .


کدام فروشگاه ها در شهر شما ، محصولات شرکت لوتوس هارمونی را ارائه می دهند ؟ کلیک کنید .
  • مرجع :
  • برچسب ها : شرکت لوتوس هارمونی

تعداد نظرات ثبت شده :0 نظر

فرم ارسال نظر
  • دیدگاه شما

  •  

آخرین اخبار (14 آذر 1402)
بهترین نوع کفپوش برای خانواده ها به گفته طرفداران
بهترین نوع کفپوش برای خانواده ها به گفته طرفداران

مارتینز می‌ گوید: «کف‌ پوش وینیل از نظر ظاهری متمایز است، زیرا به گونه‌ ای طراحی شده است که ظاهر انواع کفپوش ‌های مختلف را تقلید کند. کف ‌پوش‌ های لوکس وینیل می ‌توانند از چوب ‌های سخت تقلید کنند و کف‌ پوش‌ های کاشی وینیل می ‌توانند ظاهری مانند سنگ‌ های مرمر را به شما بدهند. مزیت فقط ارزانتر بودن وینیل از این مواد دیگر نیست. همچنین در برابر آب مقاوم و بادوام تر است و آن را به گزینه ای عالی برای حمام، زیرزمین و آشپزخانه تبدیل می کند.

پارکت لمینت باربادوس شرکت وپال
پارکت لمینت باربادوس شرکت وپال

شرکت معتبر وپال فلور ، شرکتی موفق و معروف است که چیزی حدود ده سال می باشد که در زمینه تولید پارکت لمینت ، فعالیت می کند ( دفتر و انبار مرکزی : تبریز . لازم‌ به ذکر است که شرکت وپال فلو ، در تهران نیز دارای دفتر فعالی می باشد ) .

چند ویژگی طراحی طرفداران می گویند که صاحبان خانه در حال حاضر درخواست می کنند
چند ویژگی طراحی طرفداران می گویند که صاحبان خانه در حال حاضر درخواست می کنند

«تغییر قابل‌ توجهی از فضای مربع بزرگ‌ تری که همه در سال ‌های گذشته می‌ خواستند، وجود دارد، به طوری که مشتریان اتاق ‌های کوچک ‌تر، مجهز تر و کامل‌ تر مانند کتابخانه‌ ها و لانه‌ ها را درخواست می‌ کنند. هارپر، رئیس شرکت ساختمانی مستقر در یوتا، هارپر می‌ گوید: «من فکر می‌ کنم بسیاری از این تغییرات ناشی از این واقعیت است که بسیاری از مردم متوجه شده ‌اند که برای داشتن فضای بیشتر به فضای بیشتری نیاز ندارند. آنها فضاهای قابل استفاده و با عملکرد مناسب می خواهند و نمی خواهند برای متراژ مربعی که استفاده نم

آلبوم ایتالیایی کارارا 3 ‌شرکت وال آرتی تبریز
آلبوم ایتالیایی کارارا 3 ‌شرکت وال آرتی تبریز

شرکت معتبر و موفق وال آرتی ، ( دفتر و انبار مرکزی این شرکت واقع در تبریز می باشد و با باربری اتوبوس محصولات خود را به دیگر شهر ها ارسال می‌ کند ) شرکتی معروف است که تنها برند های مخصوص شرکت های خارجی را وارد می کند .

شرکت تراز دکور وارد کننده کاغذ دیواری مای استار ایکس
شرکت تراز دکور وارد کننده کاغذ دیواری مای استار ایکس

شرکت معتبر تراز دکور ، شرکت موفق و بسیار جوانی می باشد که با نیروی های خلاق و پر ایده در حال فعالیت حرفه ای است . این شرکت معروف ، در ابتدا آلبوم کاغذ دیواری مای استار ۱ را وارد کرد تجربه بالایی در انبارداری پخش جذب فروشگاهها و نحوه سفارش کالا از کشور چین و تسلط به کدهای پرفروش ان البوم و همچنین کنترل هزینه ها از جمله گمرک مالیات ارزش فزوده و بیمه و … بدست اورد و پس از مدتی ، آلبوم کاغذ دیواری مای استار ۲ را نیز وارد کرد و همه تجارب خود را در این البوم جدید مجددا تکرار نمود و مسلط شد

پارکت لمینت گرندیور  GRANDEUR ، شرکت بازرگانی لایف دکور
پارکت لمینت گرندیور GRANDEUR ، شرکت بازرگانی لایف دکور

شرکت بازرگانی لایف دکور ، یکی از موفق ترین شرکت های تولید کننده پارکت لمینت می باشد . این شرکت معتبر ، در زمینه واردات آلبوم های کاغذ دیواری نیز ، فعالیت می کند و همواره محصولاتی با کیفیت و درجه یک وارد ، و در بازار عرضه می کند ‌.

 آلبوم کاغذ دیواری پر طرفدار SEE محصول شرکت مدا
آلبوم کاغذ دیواری پر طرفدار SEE محصول شرکت مدا

شرکت معتبر و قدیمی مدا ، یکی از برترین و موفق ترین شرکت های وارد کننده آلبوم های کاغذ دیواری می باشد ، که همواره محصولاتی بی نظیر و با کیفیت را وارد و در بازار عرضه می کند .

کجا مشتری بعدی خود را پیدا کنید.
کجا مشتری بعدی خود را پیدا کنید.

ضروری است که کسب و کار شما یک وب سایت داشته باشد. این باید حاوی اطلاعات واضحی در مورد آنچه کسب و کار شما ارائه می دهد، تصاویر با کیفیت از کار شما و جزئیات تماس آسان برای یافتن باشد.

با شرکت پلاستر تولید کننده کاغذ دیواری آشنا شویم
با شرکت پلاستر تولید کننده کاغذ دیواری آشنا شویم

شرکت معتبر و معروف پلاستر ، اولین و قدیمی ترین شرکت در ایران می باشد که در زمینه تولید کاغذ دیواری ، فعالیت می کند . در ابتدا این شرکت معتبر ، به علت عدم وجود دستگاه ، کاغذ های بدون PVC تولید می کرد . اما اینک با ورود دستگاه های جدید و مدرن ، کاغذ دیواری های قابل شستشو نیز تولید می کند .

پنل های کامپوزیت MP شرکت دکووال
پنل های کامپوزیت MP شرکت دکووال

شرکت معتبر و موفق دکووال ، بزرگ ترین و اولین تولید کننده پنل های دیوارپوش کامپوزیت و همچنین پنل های سه بعدی تمام چرم ، در ایران می باشد .