معرفی انواع میوه های استوایی

  • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

  • #
  • #
  • #

معرفی انواع میوه های استواییمیوه های استوایی میوه هایی با ظاهر عجیب هستند که برخی از ان ها، ظاهری دلبرانه و بعضی بسیار بد قواره هستند اما باید گفت که، طعم بسیار بی نظیری دارند،از جمله این میوه ها می توان به فیسالیس اشاره کرد، که از ان به گیلاس زمینی هم یاد می شود و پوسته ی ان نارنجی رنگ است و ظاهر ان عجیب است و گویی فانوس بر روی درخت قرار دارد، طعم ان مابین گیلاس و اناناس است و پوست ان به راحتی جدا می شود و می توان ان را میل کرد. بهتر است که این میوه را بشویید و بخورید البته که افراد بومی ، ان را می پزند و مصرف می کنند این میوه غنی از انواع ویتامین ها می باشد، و برای بدن مفید است.
میوه دیگر کیوانا نام دارد، که این میوه دارای پوستی شبیه به خربزه می باشد و البته گوشت ان چیزی شبیه به خیار است، و ظاهر ان بسیار قابل توجه است، از طرفی به ان خیار افریقایی نیز گفته می شود، و در دو نوع وجود دارد، یک نوع ان سبز رنگ است و سمی می باشد، و نوع دیگر ان نارنجی رنگ بوده و غیر سمی است.

اما مطلب جالبی که در باره ی کیوانا وجود دارد، طعم ان است و زمانی که شما ان را میل کنید متوجه خواهید شد که، طعم ان همانند موز است و کیوانا میوه خیلی عجیب و غریبی می باشد.
این موضوع راهم به خاطر داشته باشید که، باید این میوه را به قسمت تقسیم کنید، و گوشت ان را توسط قاشق میل کنید، هم چنین می توانید از ان برای تهیه اسموتی هم استفاده کنید.
میوه ی بعدی، میوه اژدها نام دارد که رنگ صورتی جذابی دارد، و دختر خانم ها عاشق ان خواهند شد، گوشت این میوه هم به رنگ صورتی با کناره های سفید رنگ است که چشم ها را به خود جذب می کند و در ان دانه های سیاه وجود دارد، طعم این میوه ملایم است و شبیه به طعم گلابی می ماند، از ان جایی که، این میوه پوستی ضخیم دارد بهتر است که، به جای پوست گرفته شدن ان را توسط چاقو به دو بخش تقسیم کنید، و بخش داخلی ان را توسط قاشق خارج کرده و میل کنید، از این میوه هم می توانید برای اسموتی استفاده کنید، هم چنین میوه اژدها را می توانید در کنار میوه هایی مثل، پرتقال و لیمو و کیوی استفاده کنید تا طعم بی نظیری داشته باشد.