معرفی سبکی زیبا، به نام شیکر

  • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

  • #
  • #
  • #
نمایش برترین فروشگاههای دکوراسیون داخلی...کلیک کنید

معرفی سبکی زیبا، به نام شیکر

اگر دکوراسیونی که می خواهید برای منزلتان داشته باشید، دوست دارید که سبکی ساده و راحت باشد به شما پیشنهاد می شود که از سبک شیکر استفاده کنید، چراکه این سبک بسیار مناسب فضای داخلی بوده و شیک و خوش منظر  می باشد.
طراحی دکوراسیون خانه بیشتر از هر جای دیگری از اهمیت بالایی برخوردار است  و بایستی از متریال و وسایل ویژه ای برای دکوراسیون فضای یک خانه استفاده کرد به خصوص برای اشپزخانه و اتاق خواب که خیلی مهم ترند.
سبک دکور یک خانه باید به گونه ای باشد که چشم نواز و زیبا بوده و با توجه به سلیقه ی افراد در سبک های مدرن و روستیک و کلاسیک و غیره مزین شود.
در نتیجه بسیاری از افراد اگاه سعی می کنند برای این موضوع که از اهمیت ویژه ای برخوردار است  ، با متخصصان و کسانی که در این امر خبره هستند ، مشورت کنند.
امروزه در بسیاری از فضاها از سبک بی نظیر شیکر استفاده می کنند که ساختاری متفاوت دارد و بسیار چشم نواز است ، این سبک همان طور که از نامش پیداست، یک سبک مسیحی می باشد که شاید برای اولین بار اسمش را شنیده باشید ولی این سبک قدمت طولانی دارد، که از گذشته تا کنون طرفداران زیادی داشته که روز به روز به ان اضافه می شود.
مهم ترین نکته ای که در سبک شیکر به ان توجه می شود ، این است که هر وسیله ای در ان بایستی در جایگاه خود ، ویژگی را که دارد را به خوبی اعمال کند ، برای مثال می توان گفت که اگر یک صندلی کاربردی که دارد نشستن است پس در سبک شیکر این صندلی باید به خوبی ساخته شده و با دوام باشد و هم چنین راحت نیز باشد.
در واقع این سبک به این طریق نیست که زیبایی در ان تاثیری نداشته باشد بلکه به دقت به زیبایی پرداخته است و چیزی که در ان بسیار مورد استفاده قرار می گیرد چوب است که اگر شما وسایل چوبی را دوست داشته باشید ، به خوبی می توانید این سبک را در خانه اجرا کنید.
بسیاری از افراد متخصص این سبک ساده را با چندین سبک مینیمال تلفیق کرده و سبک های خاص و مدرن ایجاد کرده اند، هم چنین بسیاری از وسایل  مانند صندلی نرده ای در نتیجه ی این سبک ساخته شده است .
در سبک شیکر استفاده از وسایل عجیب و غریب و گچ کاری ها کنده کاری های شلوغ جایی ندارد و چیزی که  در این سبک مهم است این است که هر وسیله ای در موقعیت خود به خوبی مورد استفاده قرار گرفته و چند منظوره باشد و درحالت سبک و راحت خود قرار داشته باشد.
بیشترین مبلمانی که برای این سبک استفاده می شود، مدل تاشو است و میز ها و تابلو ها همگی در سبک ساده و چوبی می باشند. کف پوش هم باید از نوع چوبی بوده و از رنگ روشن ان استفاده شود، باید توجه داشته باشید که اگر به دنبال زرق و برق می باشید و تضاد رنگی را دوست میدارید ، بهتر است از این نوع سبک استفاده نکنید چرا که در این سبک بیشتر از رنگ های خنثی استفاده شده و زرق و برقی در کار نیست و همه چیز ساده می باشد که این سادگی در نوع خود زیباست.
در قسمت اشپزخانه همان طور که گفته شد از بخش های مهم خانه بوده و کابینت های ان در سبک شیکر از چوب می باشند و صیقل داده شده و پهن هستند تا به درستی نور را منعکس کنند.
هم چنین در ان از رنگ های خنثی استفاده می شود که در کل این موضوع باعث می شود که فضا بزرگتر و دلباز تر به نظر برسد و این نکته اهمیت بالایی را در این سبک دارد.
  • مرجع :https://www.mapstar.net/
  • برچسب ها : معرفی سبکی زیبا، به نام شیکر

تعداد نظرات ثبت شده :0 نظر

فرم ارسال نظر
  • دیدگاه شما

  •