به گفته یک بازرس خانه، حقیقت خطرناک در مورد پله های شناور

  • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

  • #
  • #
  • #
به گفته یک بازرس خانه، حقیقت خطرناک در مورد پله های شناور
به گفته یک بازرس خانه، حقیقت خطرناک در مورد پله های شناور
به گفته یک بازرس خانه، حقیقت خطرناک در مورد پله های شناور
 به گفته یک بازرس خانه، حقیقت خطرناک در مورد پله های شناور
 


( مقاله ترجمه شده از سایت معتبر خارجی ) 
 
برخی از  عناصر طراحی تمایل دارند به نشانه های یک سبک خاص تبدیل شوند . به عنوان مثال، خانه ‌های ویکتوریایی به ‌خاطر تزئینات چوبی و سقف‌ های شیروانی‌ شان شناخته می‌شوند و خان ه‌های معاصر اغلب دارای پلکان ‌های شناور هستند . با این حال، ممکن است بخواهید قبل از نصب یا خرید خانه با دومی دو بار فکر کنید. اگرچه این مراحل کاربردی باعث افزایش علاقه می شود و فضایی را باز می کند که در غیر این صورت ممکن است خسته کننده باشد، راه پله های روباز ممکن است امن ترین گزینه نباشند. 
 
اگر تا به حال از یک پله شناور در اواخر شب یا صبح قبل از اولین فنجان قهوه خود عبور کرده اید، احتمالاً هنگام بالا یا پایین رفتن احساس ناراحتی کرده اید. و اگر نرده ای برای درک وجود نداشته باشد، این اضطراب به سرعت تشدید می شود. اما آیا شما فقط نگران هستید، یا خطرات ایمنی واقعی در راه پله های شناور وجود دارد؟ این چیزی است که دو کارشناس باید بگویند. 
 
دیوید کلارک ، که بیش از 35 سال وکیل آسیب های شخصی بوده، می گوید: « پله های شناور واقعاً دوست داشتنی هستند و به خانه شخصیت می بخشند . با این حال، طراحی آنها به طور بالقوه خطرناک است، به خصوص برای کودکان و افراد مسن. البته، هر راه پله ای می تواند خطرناک باشد، زیرا کسی به راحتی تعادل یا پای خود را از دست می دهد. با این حال، رایزرهای باز به این معنی است که احتمال لغزش پاها در فضای منفی بیشتر است.
 
دنبال کردن مینیمالیسم ممکن است ارزش ریسک را نداشته باشد، به خصوص اگر طراحی فاقد ریل های ایمنی باشد. کلارک می افزاید: "طرح هایی بدون نرده نیز وجود دارد، فقط برای حفظ توهم شناور، که احتمال سقوط را افزایش می دهد." 
 
کلارک همچنین با بسیاری از موارد لغزش و سقوط که شامل راه پله های باز می شود - که بیشتر آنها طراحی ضعیفی داشتند و مشکلاتی با نرده های معیوب یا از دست رفته داشتند، برخورد کرده است. ارتفاع و عمق نامناسب پله نیز از ایرادات رایج ساختمانی است که می تواند باعث آسیب های شدید شود. کلارک می‌ گوید: «افرادی که از پله‌ ها سر خورده و سقوط می ‌کنند، اغلب از آسیب ‌های مختلفی مانند آسیب ‌های مچ پا، شکستگی استخوان، لیز خوردن دیسک و آسیب ‌های سر رنج می ‌برند.» 
 
کیسی کالایس یک بازرس خانه است و احساس می کند چیزی که رویای یک طراح معاصر محسوب می شود به طور بالقوه کابوس بازرس خانه است. در واقع، بسیاری از راه پله های روباز تمایل دارند قوانین آیین نامه های ساختمانی را در ساخت خود منحرف کنند. این کدها خاص هستند و شامل اندازه‌ گیری‌ های تنظیم‌ شده با این دستور هستند که پله‌ های دارای چهار پله یا بیشتر باید نرده‌ ای داشته باشند. 
 
چرا اینقدر قوانین؟ در این مورد، به گفته کالایس، گذشته آینده را دیکته می کند. او می‌ گوید: « بسیاری از مردم متوجه نمی ‌شوند که قوانین ساختمان، به ‌ویژه قوانین پله ‌ها، نتیجه تغییراتی است که پس از گزارش جراحت و مرگ ایجاد شده است. سالانه بیش از 1 میلیون آسیب ناشی از پله ها در ایالات متحده رخ می دهد، اگرچه این اعداد تنها به دلیل پله های شناور نیستند.
 
کلارک همچنین به عوامل دیگری اشاره می‌کند که اگر قلب شما روی پله ‌های بلند باز است، مانند وزنی که م ی‌تواند تحمل کند، باید در نظر بگیرید. او توصیه می کند: "مطمئن شوید که پلکان شناور شما می تواند وزن چندین نفر را تحمل کند." علاوه بر این، شما و سازنده‌ تان باید در نظر داشته باشید که مراحل تا چه حد ممکن است لغزنده باشند. کلارک می گوید: "هیچ الزامات خاصی برای آن وجود ندارد، اما برای شما بسیار مهم است که یک ماده را با توجه به ضریب لغزش آن انتخاب کنید." اینجاست که یک نرده همراه با سطحی با کشش بالا می تواند کسی را از آسیب یا بدتر از آن، سقوط مرگبار نجات دهد.
  • مرجع :https://www.apartmenttherapy.com
  • برچسب ها : به گفته یک بازرس خانه، حقیقت خطرناک در مورد پله های شناور

تعداد نظرات ثبت شده :0 نظر

فرم ارسال نظر
  • دیدگاه شما

  •  

آخرین اخبار (13 اسفند 1402)
  آلبوم کاغذ دیواری رویال شرکت پلاستر
آلبوم کاغذ دیواری رویال شرکت پلاستر

شرکت موفق و معتبر پلاستر ، اولین و قدیمی ترین شرکت در ایران می باشد که در زمینه تولید کاغذ دیواری ، فعالیت می کند . در ابتدا این شرکت معتبر ، به علت عدم وجود دستگاه ، کاغذ های بدون PVC تولید می کرد . اما اینک با ورود دستگاه های جدید و مدرن ، کاغذ دیواری های قابل شستشو نیز تولید می کند .

انواع کلیک های پارکت لمینت را بشناسیم
انواع کلیک های پارکت لمینت را بشناسیم

پیش از هر بحثی ، نیاز است که به این پرسش پاسخ دهیم که کلیک پارکت لمینت چیست ؟ کلیک پارکت لمینت در چهار طرف پارکت لمینت ، به صورت شیار هایی قرار می گیرد و به شکل نر و ماده ، در هنگام نصب به یک دیگر قفل می شوند . و با اتصال شیار ها و زبانه ها به تایل های کنار هم ، پارکت لمینت در کف محیط نصب می گردد .

آلبوم کاغذ دیواری کازابلانکا شرکت اریکا
آلبوم کاغذ دیواری کازابلانکا شرکت اریکا

شرکت معتبر و موفق اریکا ، در دهه اخیر با پشتوانه نام بزرگ ایدی ، در امر واردات آلبوم های کاغذ دیواری فعالیت خود را آغاز نمود . همیشه نام ایدی با نام کارخانه بزرگ گرانتیل و همچنین با نام آقایان قهرمانی ، همراه می باشد .

کافه معروف دهوک
کافه معروف دهوک

کافه دهوک ( با کادری مجرب و مدیریتی حرفه ای و عالی ) واقع در : حکیم غرب ، پیامبر مرکزی ، مرکز خرید نور ، طبقه اول که همه روزه از ساعت ۱۲:۰۰ ظهر تا ۲۴:۰۰ شب ، پذیرای مشتریان گرامی می باشد.

پنل فومی کالای جدید شرکت تاپ دکور
پنل فومی کالای جدید شرکت تاپ دکور

شرکت معروف تاپ دکور ، که در پانزده سال اخیر تاسیس شده ، شرکتی معتبر و مسلط به فن های بازرگانی ایران می باشد . شرکت تاپ دکور ، در هنگام ورود به بازار دکوراسیون داخلی ایران ( حدود پانزده سال پیش ) آلبوم های کاغذ دیواری فراوانی را با قیمت ارزان وارد بازار نمود ، به طوری که بازار دکوراسیون را به دست گرفت .

چند نکته برای هماهنگی در آشپزخانه
چند نکته برای هماهنگی در آشپزخانه

مگر اینکه یک مسئله بهداشتی مهم (مانند آلودگی متقابل) باشد، اگر شریک زندگی/هم خانه/کودک شما دوست دارد کارها را متفاوت از شما انجام دهد، به او اجازه دهید. حتی اگر شما را آزار می دهد، بدانید که اگر ماشین ظرفشویی «به اشتباه» بارگیری شود یا پنیر در کشوی محصول بیفتد، تا پایان دنیا دور است. نبردهای خود را با دقت انتخاب کنید، زیرا درگیری های زیاد در آشپزخانه مطمئناً با نارضایتی هر دو طرف ختم می شود.

آلبوم های کاغذ دیواری گوتیک ست و باروک ست شرکت اکسون
آلبوم های کاغذ دیواری گوتیک ست و باروک ست شرکت اکسون

شرکت موفق و معروف اکسون ، از جمله معتبر ترین شرکت های وارد کننده آلبوم های کاغذ دیواری می باشد ، که در حوزه تایل های آلومینیومی ، آینه ای ، استیل ، چوبی ، و ... فعالیت می کند .

این اسموتی قبل از خواب موکتل جدید Sleepy Girl است
این اسموتی قبل از خواب موکتل جدید Sleepy Girl است

به جرات می‌توان گفت که هک‌های خواب TikTok نحوه خوابیدن ما در شب را کاملاً تغییر داده‌اند. یک هک محبوب TikTok که سال گذشته در فضای مجازی منتشر شد، موکتل Sleepy Girl، نوشیدنی ساخته شده از آب گیلاس ترش، آب گازدار و (در برخی دستور العمل ها) پودر منیزیم بود که مردم قبل از خواب می نوشیدند تا خواب بهتری داشته باشند.

آلبوم کاغذ دیواری کوک شرکت هیراد مدرن
آلبوم کاغذ دیواری کوک شرکت هیراد مدرن

شرکت موفق هیراد مدرن ، از جمله معتبر ترین و معروف ترین شرکت های وارد کننده آلبوم های کاغذ دیواری می باشد ، که همواره محصولاتی درجه یک و با کیفیت وارد و در بازار عرضه می کند .

قهوه ای تیره برای سال 2024 بازگشته است - طراحان نحوه استفاده از این رنگ بحث برانگیز را نشان می دهند
قهوه ای تیره برای سال 2024 بازگشته است - طراحان نحوه استفاده از این رنگ بحث برانگیز را نشان می دهند

برخی از رنگ ‌ها معمولاً از بین می ‌روند ، اما برخی از آنها ماندگار می‌شوند. امسال، سایه ‌های ویسکی، کنیاک، کارامل، قهوه، هیکوری و فندقی در دکور و طراحی مورد توجه قرار گرفته ‌اند. در واقع، به عنوان بخشی از نظرسنجی طراحی خانه 2024 آپارتمان درمانی ، قهوه ای شکلاتی به عنوان رنگ محبوب سال به گفته طراحان، در کنار بورگوندی، شتری و سبز جنگلی برجسته شد.