چگونه یک پروژه بازسازی بزرگ را انجام بدهیم

  • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

  • #
  • #
  • #
چگونه یک پروژه بازسازی بزرگ را انجام بدهیم
چگونه یک پروژه بازسازی بزرگ را انجام بدهیم
چگونه یک پروژه بازسازی بزرگ را انجام بدهیم
چگونه یک پروژه بازسازی بزرگ را انجام بدهیم
 


( مقاله ترجمه شده از سایت معتبر خارجی )
 
1. زمان مطالعه را برنامه ریزی و آماده کنید . هرچه زمان و تلاش بیشتری را در مراحل اولیه پروژه خود سرمایه گذاری کنید، بهتر است.
 
محدوده کار مورد نظر را به وضوح ترسیم کنید. منابع آنلاین مانند Houzz به شما کمک می کند تصویر واضحی از ظاهری که می خواهید بسازید. می‌ توانید عکس‌ ها را مرور کنید و عکس ‌هایی را که دوست دارید در کتاب‌ های ایده ذخیره کنید تا با اعضای خانواده و متخصصان خود به اشتراک بگذارید. از نمایشگاه ها و تامین کنندگان دیدن کنید تا نمونه هایی از محصولات و کارهای تکمیلی و خانه های تور برای فروش در منطقه خود را ببینید تا از آنچه که ممکن است به طور واقع بینانه انتظار داشته باشید الهام بگیرید.
در مراحل اولیه مشخص کنید که به چه متخصصانی در پروژه خود نیاز دارید. معماران ، طراحان داخلی و مهندسان هر کدام تخصص ‌هایی را به همراه دارند که ممکن است برای یک نتیجه موفقیت ‌آمیز پروژه شما ضروری باشد. پیدا کردن پیمانکار ، سازنده یا شرکت طراحی ساز
مناسب جام مقدس است. در حالی که باید هدف خود را به دست آوردن سه پیشنهاد رقابتی داشته باشید، بهترین توصیه این است که بهترین مورد را انتخاب کنید. در این فرآیند در زمان و هزینه صرفه جویی خواهید کرد
 
2. ایجاد یک توافق نامه کتبی
 
یک طرح کلی امضا شده و مکتوب از کاری که باید انجام شود، مدت زمان مورد توافق برای تکمیل و قیمت توافق شده ضروری است. هرچه جزئیات بیشتری را بتوانید در اینجا قرار دهید، از جمله محصولاتی که باید استفاده شوند و استاندارد نهایی مورد انتظار، بهتر است.
اگر با یک تیم حرفه ای کار می کنید، باید یک قرارداد رسمی و قانونی با پیمانکار امضا کنید.
 
3. انتظار گرد و غبار و کثیفی (بسیار زیاد) را داشته باشید
 
این تکان دهنده است که یک خانه قابل سکونت با شروع کار در هر مقیاسی چقدر سریع به محل ساختمان باز می گردد. به نظر می رسد که هر ذره غباری که تا به حال در دورترین شکاف نشسته است، در این فرآیند به بیرون تکان می خورد.
ممکن است برای کارهای عمده نیاز داشته باشید که برای مدت طولانی از خانه خارج شوید. اگر میدانید، با بستن اتاق‌ هایی که در آن ‌ها کار انجام می ‌شود از آن ‌هایی که تحت تأثیر قرار نگرفته ‌اند، انتشار گرد و غبار را به حداقل برسانید.
با سازندگان در مورد مدیریت گرد و غبار صحبت کنید و از آنها بخواهید که صفحات محافظ گرد و غبار را برای شما نصب کنند. اینها از هر گونه مبلمان داخلی یا ثابت در مجاورت محل کار که قابل جدا شدن نیست محافظت می کند.
از قبل برنامه ریزی دقیقی برای نحوه زندگی خود در اطراف پروژه داشته باشید. آیا لازم است اتاق و حمام اضافی را به ایستگاهی برای شام مایکروویو و شستشو تبدیل کنید؟ اگر فضا تنگ است و گزینه‌هایتان شما را تحت فشار قرار می ‌دهد، با سازنده خود در مورد اقدامات موقتی که ممکن است به آنها کمک کند صحبت کنید - برای مثال، جابجایی اجاق گاز یا نصب سینک موقت.
 
How to Survive a Major Remodeling Project
 
1. Plan and Prepare
 
It’s study time. The more time and effort you invest in the run-up to your project, the better.
Sketch out clearly the scope of the work envisioned. Online resources such as Houzz will help you build up a clear picture of exactly the look you want. You can browse photos and save the ones you like to ideabooks to share with family members and your pros. Visit showrooms and suppliers to see samples of products and finishes and tour houses for sale in your area for inspiration on what you may realistically expect to achieve.
Establish at an early stage which professionals you need on your project. Architects, interior designers and engineers each bring expertise which may be essential to a successful outcome for your project.
Finding the right contractor, builder or design-build firm is the holy grail. While you should aim to get three competitive quotes, the best advice is to choose the best one you can. You will save time and money in the process.
 
2. Create a Written Agreement
 
A signed, written outline of the work to be done, the agreed-upon period for completion and the agreed-upon price is essential. The more detail you can include here the better, including products to be used and the standard of finish expected.
If working with a professional team, you should be signing a formal, legal contract with the contractor.
 
3. Expect (Lots of) Dust and Dirt
 
It’s shocking how quickly a habitable home reverts to a building site once work of any scale begins. It seem
s as if every particle of dust that ever settled in the furthest recess is shaken out in the process.
Major work may require that you move out for the duration. If you’re staying put, keep the spread of dust to a minimum by sealing off those rooms where work is being done from those unaffected.
Talk to the builders about dust management and ask them to put up dust protection sheets for you. These will protect any built-in or fixed furniture in the vicinity of the work that can’t be removed.
Make a careful plan in advance of how you’ll live around the project. Do you need to turn the spare room and bathroom into a station for microwave dinners and washing-up? If space is tight and your options are stressing you out, talk to your builder about any temporary measures they might be able to help with — moving the stove or installing a temporary sink, for instance.
  • مرجع :https://www.houzz.com
  • برچسب ها : چگونه یک پروژه بازسازی بزرگ را انجام بدهیم

تعداد نظرات ثبت شده :0 نظر

فرم ارسال نظر
  • دیدگاه شما

  •  

آخرین اخبار (23 تیر 1403)
پارفیکا ، وارد کننده پارکت تمام چوب طبیعی
پارفیکا ، وارد کننده پارکت تمام چوب طبیعی

شرکت های اندکی در ایران هستند که در زمینه واردات پارکت طبیعی ، فعالیت می کنند . از جمله این شرکت ها می توان به : شرکت موفق و معتبر پارفیکا اشاره کرد .

با شرکت ژیوار وارد کننده کالای دکوراسیون داخلی آشنا شویم
با شرکت ژیوار وارد کننده کالای دکوراسیون داخلی آشنا شویم

شرکت معتبر و موفق ژیوار ، شرکتی قدیمی و بزرگ در ایران می باشد که در زمینه واردات آلبوم های کاغذ دیواری ، فعالیت می کند و همواره محصولاتی با کیفیت و درجه یک ، در بازار عرضه می نماید ( لازم به ذکر است که : این شرکت معروف ، وارد کننده انحصاری پاررکت لمینت زینت نیز می باشد ) .

کافه عمارت پر طرفدار فولک
کافه عمارت پر طرفدار فولک

کافه عمارت زیبای فولک ( با کادری مجرب و حرفه ای و مدیریتی عالی ) ، واقع در : محدوده دانشگاه تهران ، خیابان قدس ، بالا تر از خیابان ایتالیا ، بن بست امیر شاهی ، پلاک هفت ، از جمله پر طرفدار ترین و خاص ترین کافه عمارت های تهران می باشد ، که همه روزه از ساعت ۹ صبح الی ۲۳:۳۰ دقیقه ، پذیرای عموم مشتریان عزیز می باشد . مشتریان محترم می توانند پیش از حضور در این کافه ، با برقراری تماس با این مجموعه ، میز مورد نظر خود را رزرو کنند .

چند راه  برای اینکه کسب و کار خود را بدون مشکل در زمان دور نگه دارید
چند راه برای اینکه کسب و کار خود را بدون مشکل در زمان دور نگه دارید

. به آنها اطلاع دهید که چه تاریخی دور خواهید بود و اگر دفتر شما برای تعطیلات بسته می شود، تاریخ هایی که در سال جدید بسته می شود و بازگشایی می شود.

شرکت درودگران تولید کننده لمینت و ابزارآلات پارکت
شرکت درودگران تولید کننده لمینت و ابزارآلات پارکت

شرکت جوان و معتبر درودگران ( که در گذشته با نام نمایندگی لمینت ایگر آلمان فعالیت می نمودند ) ، در سال 1398 به جرگه تولیدکنندگان پارکت لمینت های با کیفیت و آبزار آلات آن پیوسته و خود را ، برای رقابت بسیار سنگین پارکت لمینت های ایرانی با رقبای سرمایه دار آماده می کنند .

آلبوم زیبای گلدن استار ۳ شرکت آرشا دکور
آلبوم زیبای گلدن استار ۳ شرکت آرشا دکور

شرکت معروف آرشا دکور ، یکی از معتبر ترین و فعال ترین شرکت های وارد کننده آلبوم های کاغذ دیواری می باشد که ، که همواره محصولاتی بی نظیر و با کیفیت وارد و در بازار ، عرضه می کند .

آلبوم کاغذ دیواری کازابلانکا شرکت اریکا
آلبوم کاغذ دیواری کازابلانکا شرکت اریکا

شرکت معتبر و موفق اریکا ، در دهه اخیر با پشتوانه نام بزرگ ایدی ، در امر واردات آلبوم های کاغذ دیواری فعالیت خود را آغاز نمود . همیشه نام ایدی با نام کارخانه بزرگ گرانتیل و همچنین با نام آقایان قهرمانی ، همراه می باشد .

 آلبوم های پر طرفدار شرکت آریو دکور
آلبوم های پر طرفدار شرکت آریو دکور

شرکت معتبر آریو دکور ، شرکت جوان ، فعال ، منظم و با تجربه ای می باشد که در دهه اخیر فعال شده است . این شرکت معروف ، از تجربه دیگر شرکت های موفق در این حرفه ، استفاده نموده و به همین سبب اینک همچون شرکتی کاملا حرفه ای عمل می کند .

با شرکت پدیده تولید کننده انواع پرده  آشنا شویم
با شرکت پدیده تولید کننده انواع پرده آشنا شویم

شرکت معتبر پدیده ، از تولید کننده های برتر و موفق انواع و اقسام پرده ها ، همچون : پرده زبرا ، پرده دومکانیزم ، پرده کرکره ، پرده دی کی ، پرده شید ساده ، اسکرین و بلک اوت ، می باشد .

آلبوم کاغذ دیواری ماهتیسا شرکت وان تو وان
آلبوم کاغذ دیواری ماهتیسا شرکت وان تو وان

شرکت جوان و معتبر وان تو وان ، از جمله جوان ترین شرکت هایی می باشد که در زمینه واردات آلبوم های کاغذ دیواری فعالیت می کند ( دفتر و انبار مرکزی این شرکت ، در تهران است ) .