چگونه فضاهای شاد و بدون درهم و برهمی برای کودکان ایجاد کنیم

  • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

  • #
  • #
  • #
چگونه فضاهای شاد و بدون درهم و برهمی برای کودکان ایجاد کنیم
چگونه فضاهای شاد و بدون درهم و برهمی برای کودکان ایجاد کنیم
چگونه فضاهای شاد و بدون درهم و برهمی برای کودکان ایجاد کنیم
چگونه فضاهای شاد و بدون درهم و برهمی برای کودکان ایجاد کنیم
 


( مقاله ترجمه شده از سایت معتبر خارجی )
 
1.فضایی آرام برای خواب ایجاد کنید
تصور کنید کودک خود را هنگام خواب به اتاقش می برید و با فضایی مرتب، نور ملایم و تختی دلپذیر و تازه از او استقبال می کنید. در یک دنیای ایده آل، اتاق خواب کودکان فقط برای خواب است، اما بیشتر اوقات جایی است که بچه ها همه کارها را در آن انجام می دهند . اما مهم نیست که بچه ‌های کوچک در طول روز مهمانی ‌های چای می ‌دهند یا کلاژ ماکارونی درست می‌ کنند، اتاق باید بتواند به یک پناهگاه آرام برای خواب شبانه تبدیل شود.
 
2.اقدام به
مطمئن شوید که اسباب بازی های کودک شما به اندازه کافی پشت درهای بسته پنهان شده است تا فضایی آرام ایجاد کند. "صدای" بیش از حد بصری هنگام خواب می تواند حواس را پرت کند.
اطراف تخت را پاک کنید. تنها چیزی که در اینجا لازم است یک چراغ خوب و یک اتاق برای یک لیوان آب و یک کتاب داستان است. خود ملافه را ساده نگه دارید. اینجا جای هزاران بالش پرتاب نیست
 
3.ساده کنید
اگر اتاق کودک شما احساس آشفتگی می کند، به احتمال زیاد چیزهای بیشتری از آن فضا (و کودک شما) می تواند وجود داشته باشد. ساده کردن اتاق کودک انجام همه کارها را آسان تر می کند، از لباس پوشیدن در صبح تا پیدا کردن آن اسباب بازی مورد علاقه قبل از خواب. چقدر حذف شود؟ احتمالا بیشتر از چیزی که فکر می کنید! سعی کنید فضای باز کافی روی زمین و سایر سطوح داشته باشید.
برخی از آیتم ها را می ‌توان ذخیره و ذخیره کرد تا بعداً با آن‌ ها بازی کنید (بیشتر در یک لحظه)، اما ابتدا سعی کنید مجموع اسباب‌ بازی‌ ها و لباس‌ ها را به مقدار قابل کنترل‌ تری کاهش دهید.
 
4.ایجاد مناطق برای بازی
 
به همان روشی که به قرار دادن قاشق های چوبی نزدیک اجاق گاز و چاقو ها در نزدیکی تخته برش کمک می کند، به قرار دادن اسباب بازی ها و مواد در جای مناسب در اتاق یا محل بازی کودک کمک می کند. به قرار دادن بلوک ‌ها در نزدیکی یک فضای صاف برای ساختمان، مواد هنری و پازل‌ ها در نزدیکی میز قد کودک و کتاب ‌ها در یک گوشه مطالعه راحت فکر کنید.
 
How to Create Joyful, Clutter-Free Kid Spaces
 
1.Create a Restful Space for Sleep
 
Imagine leading your child into his or her room at bedtime, and being greeted with a tidy space, soft lighting and a welcoming, freshly made bed. In an ideal world, children’s bedrooms would be just for sleeping, but more often than not, they’re the place where kids do everything. But no matter whether the little ones are hosting tea parties or making macaroni collages during the day, the room needs to be able to transform into a peaceful refuge for slumber at night.
 
2.Take action
 
Be sure enough of your child’s toys are hidden behind closed doors to create a restful atmosphere. Too much visual “noise” at bedtime can be distracting.
Clear the immediate area around the bed. All that’s needed here is a good lamp and room for a glass of water and a storybook.
Keep the bedding itself simple. This isn’t the place for tons of throw pillows
 
3.Simplify
 
If your child’s room is feeling chaotic, chances are there’s simply more stuff than the space (and your child) can handle. Simplifying a child’s room makes it easier to do everything, from getting dressed in the morning to finding that favorite toy before bed. How much to remove? Probably more than you think! Aim to have ample open space on the floor and other surfaces.
Some items can be saved and stored to play with later (more on that in a moment), but first aim to get the sum of toys and clothes down to a more manageable amount.
 
4.Create Zones for Play
 
In the same way it helps to have your wooden spoons near the stovetop and your knives near the cutting board, it helps to have toys and materials in the right place in your child’s room or play area. Think about putting blocks near a clear floor space for building, art materials and puzzles near a child-height table, and books in a comfy reading nook.
  • مرجع :https://www.houzz.com
  • برچسب ها : چگونه فضاهای شاد و بدون درهم و برهمی برای کودکان ایجاد کنیم

تعداد نظرات ثبت شده :0 نظر

فرم ارسال نظر
  • دیدگاه شما

  •  

آخرین اخبار (22 تیر 1403)
پارفیکا ، وارد کننده پارکت تمام چوب طبیعی
پارفیکا ، وارد کننده پارکت تمام چوب طبیعی

شرکت های اندکی در ایران هستند که در زمینه واردات پارکت طبیعی ، فعالیت می کنند . از جمله این شرکت ها می توان به : شرکت موفق و معتبر پارفیکا اشاره کرد .

با شرکت ژیوار وارد کننده کالای دکوراسیون داخلی آشنا شویم
با شرکت ژیوار وارد کننده کالای دکوراسیون داخلی آشنا شویم

شرکت معتبر و موفق ژیوار ، شرکتی قدیمی و بزرگ در ایران می باشد که در زمینه واردات آلبوم های کاغذ دیواری ، فعالیت می کند و همواره محصولاتی با کیفیت و درجه یک ، در بازار عرضه می نماید ( لازم به ذکر است که : این شرکت معروف ، وارد کننده انحصاری پاررکت لمینت زینت نیز می باشد ) .

کافه عمارت پر طرفدار فولک
کافه عمارت پر طرفدار فولک

کافه عمارت زیبای فولک ( با کادری مجرب و حرفه ای و مدیریتی عالی ) ، واقع در : محدوده دانشگاه تهران ، خیابان قدس ، بالا تر از خیابان ایتالیا ، بن بست امیر شاهی ، پلاک هفت ، از جمله پر طرفدار ترین و خاص ترین کافه عمارت های تهران می باشد ، که همه روزه از ساعت ۹ صبح الی ۲۳:۳۰ دقیقه ، پذیرای عموم مشتریان عزیز می باشد . مشتریان محترم می توانند پیش از حضور در این کافه ، با برقراری تماس با این مجموعه ، میز مورد نظر خود را رزرو کنند .

چند راه  برای اینکه کسب و کار خود را بدون مشکل در زمان دور نگه دارید
چند راه برای اینکه کسب و کار خود را بدون مشکل در زمان دور نگه دارید

. به آنها اطلاع دهید که چه تاریخی دور خواهید بود و اگر دفتر شما برای تعطیلات بسته می شود، تاریخ هایی که در سال جدید بسته می شود و بازگشایی می شود.

شرکت درودگران تولید کننده لمینت و ابزارآلات پارکت
شرکت درودگران تولید کننده لمینت و ابزارآلات پارکت

شرکت جوان و معتبر درودگران ( که در گذشته با نام نمایندگی لمینت ایگر آلمان فعالیت می نمودند ) ، در سال 1398 به جرگه تولیدکنندگان پارکت لمینت های با کیفیت و آبزار آلات آن پیوسته و خود را ، برای رقابت بسیار سنگین پارکت لمینت های ایرانی با رقبای سرمایه دار آماده می کنند .

آلبوم زیبای گلدن استار ۳ شرکت آرشا دکور
آلبوم زیبای گلدن استار ۳ شرکت آرشا دکور

شرکت معروف آرشا دکور ، یکی از معتبر ترین و فعال ترین شرکت های وارد کننده آلبوم های کاغذ دیواری می باشد که ، که همواره محصولاتی بی نظیر و با کیفیت وارد و در بازار ، عرضه می کند .

آلبوم کاغذ دیواری کازابلانکا شرکت اریکا
آلبوم کاغذ دیواری کازابلانکا شرکت اریکا

شرکت معتبر و موفق اریکا ، در دهه اخیر با پشتوانه نام بزرگ ایدی ، در امر واردات آلبوم های کاغذ دیواری فعالیت خود را آغاز نمود . همیشه نام ایدی با نام کارخانه بزرگ گرانتیل و همچنین با نام آقایان قهرمانی ، همراه می باشد .

 آلبوم های پر طرفدار شرکت آریو دکور
آلبوم های پر طرفدار شرکت آریو دکور

شرکت معتبر آریو دکور ، شرکت جوان ، فعال ، منظم و با تجربه ای می باشد که در دهه اخیر فعال شده است . این شرکت معروف ، از تجربه دیگر شرکت های موفق در این حرفه ، استفاده نموده و به همین سبب اینک همچون شرکتی کاملا حرفه ای عمل می کند .

با شرکت پدیده تولید کننده انواع پرده  آشنا شویم
با شرکت پدیده تولید کننده انواع پرده آشنا شویم

شرکت معتبر پدیده ، از تولید کننده های برتر و موفق انواع و اقسام پرده ها ، همچون : پرده زبرا ، پرده دومکانیزم ، پرده کرکره ، پرده دی کی ، پرده شید ساده ، اسکرین و بلک اوت ، می باشد .

آلبوم کاغذ دیواری ماهتیسا شرکت وان تو وان
آلبوم کاغذ دیواری ماهتیسا شرکت وان تو وان

شرکت جوان و معتبر وان تو وان ، از جمله جوان ترین شرکت هایی می باشد که در زمینه واردات آلبوم های کاغذ دیواری فعالیت می کند ( دفتر و انبار مرکزی این شرکت ، در تهران است ) .