چند راه ساده برای متقاعد کردن مشتریان برای رفتن به مسیری متفاوت

  • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

  • #
  • #
  • #
چند راه ساده برای متقاعد کردن مشتریان برای رفتن به مسیری متفاوت
چند راه ساده برای متقاعد کردن مشتریان برای رفتن به مسیری متفاوت
چند راه ساده برای متقاعد کردن مشتریان برای رفتن به مسیری متفاوت
چند راه ساده برای متقاعد کردن مشتریان برای رفتن به مسیری متفاوت
 


( ترجمه شده از سایت معتبر خارجی )
 
حرفه ای ها بهترین راهنمایی های خود را برای کمک به صاحبان خانه برای تغییر تفکر، رفع محدودیت ها و در نظر گرفتن گزینه های بهتر به اشتراک می گذارند.
 
 مطمئن شوید که صاحبان خانه قصد شما را می دانند
 
جلب نظر مشتریان و جلب اعتماد آنها در همان ابتدا مهم است. طراح داخلی توماس برگر می ‌گوید: «وقتی برای اولین بار با یک مشتری ملاقات می‌ کنم، به خواسته‌ های آنها گوش می‌ دهم و سپس آن درخواست‌ ها را به تیمم باز می ‌گردانم و تا آنجا که می ‌توانیم سناریو های زیادی را ایجاد می ‌کنیم تا هم انتظارات و چشم‌ انداز مشتری را برآورده کنیم و هم توسعه دهیم. »
 
وقتی مشتریان می دانند که شما در تیم آنها هستید، تمایل بیشتری به گوش دادن به پیشنهادات و نگرانی های شما دارند. برگر می گوید: «من معتقدم که شما باید همیشه بهترین نفع مشتری را در ذهن داشته باشید. "گاهی اوقات باید نفس خود را کنار بگذارید و به صحبت های مشتری گوش دهید، سپس آنها را به بهترین مسیر هدایت کنید."
 
آنها را با گزینه ها زیاد نکنید
 
مطمئن شوید که مشتریان خود را در هر مرحله از راه درگیر می کنید. و وقتی نوبت به توصیه‌ ها می ‌رسد، به صاحبان خانه چند گزینه بدهید و به آنها اجازه دهید مورد علاقه خود را انتخاب کنند تا در مورد جهت پروژه خانه خود احساس اطمینان کنند. ارائه گزینه های زیاد می تواند نتیجه معکوس داشته باشد.
 
"در طول مشاوره، ما درباره نحوه ارائه مطالب خود بحث می کنیم. تامارا ماری ، طراح داخلی می ‌گوید: من توصیه می ‌کنم حداکثر تا سه گزینه را برای تمام سطوح و مواد نشان دهید . این معمولاً کافی است و خیلی زیاد نیست که آنها را تحت الشعاع قرار دهد، به این معنی که آنها احساس می کنند که بخشی از فرآیند تصمیم گیری هستند، ما سریعتر تصمیم می گیریم، و این به تیم ما اجازه می دهد تا از طریق جدول زمانی و زمان هدایت مدیریت کند .
 
 وقتی چیزی درست نیست صحبت کنید
 
مشتریان همیشه دیدگاه شما را برای خانه خود درک نمی کنند. و گاهی اوقات شما با ایده های آنها موافق نخواهید بود. هنگامی که این اتفاق می افتد، انرژی خود را مجدداً روی ارائه جایگزین هایی متمرکز کنید که با خواسته ها و نیازهای آنها صحبت می کند. حتی اگر مشتریان حرف آخر را می زنند، مهم است که وقتی احساس می کنید تصمیمی می گیرند که ممکن است پشیمان شوند صحبت کنید.
 
خانه پیناشریل روزنبرگ، بنیانگذار و مدیرعامل، اخیراً با صاحبان خانه هایی روبرو شده است که قصد داشتند آشپزخانه آبی و سفیدی را تهیه کنند که احساس می کرد با شخصیت خانه آنها مطابقت ندارد. روزنبرگ برای یافتن مسیر بهتری برای رفتن به داخل، از آنها سؤالاتی در مورد خانه پرسید و اینکه چه چیزی آنها را عاشق آن کرده است. از آنها خواستم به من اجازه دهند با آن بازی کنم و با چند ایده به سراغ آنها بروم. طراحی من دارای یک تاپ گردویی گرم برای جزیره و رنگ‌ های سبز ملایم و عسلی در قسمت پشتی بود، و تنها دیدن آن در کنار هم به باز کردن ذهن آن‌ ها برای انتخاب گزینه ‌هایی که هرگز فکر نکرده بودند کمک کرد.
 
Simple Ways to Persuade Clients to Go in a Different Direction
 
Pros share their best tips for helping homeowners shift their thinking, push their limits and consider better options
 
Make Sure Homeowners Know Your Intentions
 
It’s important to win over clients and gain their trust at the very beginning. “When I first meet with a client, I listen to what they want and then I bring those requests back to my team and we create as many scenarios as we can to both satisfy and stretch the client’s expectations and vision,” interior designer Thomas Burger says.
 
When clients know that you’re on their team, they’re more willing to listen to your suggestions and concerns. “I believe you should always have the client’s best interest in mind,” Burger says. “Sometimes you must set your ego aside and listen to the client, then guide them to the best path.”
 
Don’t Overload Them With Options
 
Make sure to keep your clients involved every step of the way. And when it comes to recommendations, give homeowners a few options and let them choose their favorite so they feel confident about the direction of their home project. Offering up too many options can backfire.
 
“During consultations, we discuss how we conduct our presentation of materials. I recommend showing up to three options maximum for all finishes and materials,” interior designer Tamara Marie says. “This is usually enough and not too much to overwhelm them, which 
means they feel as if they are part of the decision-making process, we make decisions more quickly, and it allows our team to manage through timelines and lead times.”
 
Speak Up When Something’s Not Right
 
Clients won’t always understand your vision for their home. And sometimes you won’t agree with their ideas. When this happens, refocus your energy on presenting alternatives that speak to their wants and needs. Even though clients have the final say, it’s important to speak up when you feel they’re making a decision they might regret.
 
Piña Home founder and CEO Cheryl Rosenberg recently encountered homeowners who were set on getting a blue-and-white kitchen that she felt didn’t mesh with the character of their home. To figure out a better direction to go in, Rosenberg asked them questions about the house and what made them fall in love with it. “I asked them to let me play with it and come back to them with some ideas. My design incorporated a warm walnut top for the island and touches of soft green and honey in the backsplash, and just seeing it put together helped open their minds to options they had never considered.”
  • مرجع :https://www.houzz.com/-
  • برچسب ها : چند راه ساده برای متقاعد کردن مشتریان برای رفتن به مسیری متفاوت

تعداد نظرات ثبت شده :0 نظر

فرم ارسال نظر
  • دیدگاه شما

  •  

آخرین اخبار (1 مرداد 1403)
آلبوم کاغذ دیواری داملا شرکت آرکو
آلبوم کاغذ دیواری داملا شرکت آرکو

شرکت معروف آرکو ( انبار و دفتر مرکزی : تهران ) از معتبر ترین شرکت هایی می باشد که در زمینه واردات انواع آلبوم های کاغذ دیواری درجه یک و با کیفیت ، فعالیت می کند و همواره محصولاتی خاص و منحصر به فرد وارد و در بازار ، عرضه می نماید .

بهترین رنگ زرد کره ای به گفته طراحان داخلی
بهترین رنگ زرد کره ای به گفته طراحان داخلی

انتخاب رنگ برای خانه شما می تواند دشوار باشد. آیا باید آن را ایمن بازی کنید و با یک خنثی ملایم همراه شوید یا فضای خود را با رنگ های پاپ القا کنید؟ هنگامی که بین این دو گزینه درگیر هستید، یک سایه وجود دارد که هر دو طرف را بازی می کند: زرد کره ای. این رنگ به دیوارهای شما کمی گرما می بخشد، بدون اینکه از رنگ های خنثی مانند سفید و بژ دور شود. در حالی که به خوبی با طیف وسیعی از زیبایی شناسی جفت می شود، زرد کره ای هرگز خسته کننده نیست. رنگ شادابی را با ظرافت ظریف متعادل می کند که حس جذابی را به هر اتاق

دقیقا چه زمانی اپل آیفون 16 و آیفون 16 پرو را معرفی می کند
دقیقا چه زمانی اپل آیفون 16 و آیفون 16 پرو را معرفی می کند

اپل سری آیفون 16 را اواخر امسال عرضه خواهد کرد. اما دقیقا چه زمانی؟ اپل هفته‌ها چیزی نمی‌گوید، اما می‌توانیم همه چیز را با دقت مشخص کنیم. در اینجا همه چیزهایی است که باید بدانید، از زمانی که اپل سخنرانی اصلی را معرفی می کند، زمانی که سخنرانی اصلی برگزار می شود، تا لحظه شروع آن، تا زمانی که آیفون ها به فروش می رسند. شما حتی خواهید فهمید که اپل چه زمانی تاریخ سخنرانی اصلی را که اولین بخش از کل فرآیند است، معرفی خواهد کرد.

طریقه نصب کاغذ دیواری
طریقه نصب کاغذ دیواری

ممکن است این سوال ، برای افراد بسیاری مطرح شود که ، به چه صورت باید کاغذ دیواری را در محیط مورد نظر شان نصب نمایند ؟ در واقع ، بی شک باید هر امری را ، به فردی سپرد که در آن حوزه از تخصص لازم و کافی برخوردار باشد . بنابراین در وهله نخست برای نصب کاغذ دیواری ، نیاز است که این امر به متخصصین این حرفه ، سپرده شود .

آلبوم کاغذ دیواری نئو ست ، آلبومی زیبا از شرکت اکسون
آلبوم کاغذ دیواری نئو ست ، آلبومی زیبا از شرکت اکسون

شرکت موفق و معروف اکسون ، از جمله معتبر ترین شرکت های وارد کننده آلبوم های کاغذ دیواری می باشد ، که در حوزه تایل های آلومینیومی ، آینه ای ، استیل ، چوبی ، و ... فعالیت می کند .

لونا ، کاغذ دیواری شرکت دیباذر
لونا ، کاغذ دیواری شرکت دیباذر

شرکت معتبر دیباذر ، که اینک نام خود را به آرت دکو گروپ ، تغییر داده است ، یکی از موفق ترین و قدیمی ترین شرکت هایی می باشد که در ابتدا ، فعالیت خود را با واردات آلبوم های کاغذ دیواری و پارکت لمینت ، آغاز نمود .

کافه پرطرفدار بیکری
کافه پرطرفدار بیکری

کافه معروف بیکری ( با کادری مجرب و مدیریتی حرفه ای ) واقع در : شهرک غرب ، فلامک شمالی ، نبش نوزدهم ، از جمله معروف ترین کافه های تهران می باشد که همه روزه از ساعت ۸:۰۰ صبح تا ۲۴:۰۰ شب ، پذیرای عموم مشتریان است.

5 اشتباهی  که هنگام عکاسی از یک پروژه باید اجتناب کنید
5 اشتباهی که هنگام عکاسی از یک پروژه باید اجتناب کنید

چه در حال عکاسی از یک بازسازی کامل یا برخی از قفسه های طاقچه ای هستید، سبک طراحی بسیار مهم است. برای صاحبان خانه آسان تر است که تصور کنند اگر فضا در خانه به نظر برسد، کار شما چگونه به نظر می رسد . چند آیتم جذاب برای هر اتاقی که از آن عکس می گیرید همراه داشته باشید تا فضا را بپوشانید و به مشتریان بالقوه کمک کنید پروژه را در خانه خود تجسم کنند.

شرکت رها وارد کننده آلبوم کاغذ دیواری سیلور
شرکت رها وارد کننده آلبوم کاغذ دیواری سیلور

شرکت معتبر رها ، از جمله شرکت های وارد کننده موفقی ( و همچنین پخش کالا های شرکت پالاز در شرق تهران ) می باشد که سال ها در این حوزه فعالیت کرده ، و آلبوم هایی با کیفیت و درجه یک را وارد و عرضه نموده است .

Samsung Galaxy Watch Ultra در مقابل Galaxy Watch 5 Pro: یک برنده واضح وجود دارد
Samsung Galaxy Watch Ultra در مقابل Galaxy Watch 5 Pro: یک برنده واضح وجود دارد

Galaxy Watch Ultra سامسونگ پاسخ این شرکت به Apple Watch Ultra است. این ساعت هوشمند جدید ارائه شده از سامسونگ است که برای کسانی طراحی شده است که کمی بیشتر از ساعت هوشمند روزمره خود می خواهند.