چند اشتباه اصلی در دکوراسیون و نحوه اجتناب از آنها

  • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

  • #
  • #
  • #
چند اشتباه اصلی در دکوراسیون و نحوه اجتناب از آنها
چند اشتباه اصلی در دکوراسیون و نحوه اجتناب از آنها
چند اشتباه اصلی در دکوراسیون و نحوه اجتناب از آنها
چند اشتباه اصلی در دکوراسیون و نحوه اجتناب از آنها

 

 
( مقاله ترجمه شده از سایت معتبر خارجی ) 
 
 
 ابتدا رنگ را انتخاب کنید در حالی که رنگ از بسیاری جهات یکی از بزرگترین بخش های طراحی شما است (مخصوصاً از نظر متراژ مربع خالص)، این بدان معنا نیست که لزوماً باید اولین چیزی باشد که انتخاب می کنید. 
 
راه حل: هنگامی که بر روی برخی از اثاثیه پارچه ای ضروری خود (فرش، بالش، پارچه فروشی، اثاثه یا لوازم داخلی) قرار گرفتید، انتخاب یک رنگ هماهنگ از روی یک فن یا مجموعه ای از تراشه های رنگ نسبتاً آسان است. پیدا کردن پارچه هایی که واقعاً دوست دارید پس از اجرای طرح رنگ بسیار سخت تر است.
 
خرید مبلمان بدون اندازه گیری

قضاوت در مورد مقیاس مبلمان زمانی که روی یک نمایشگاه بزرگ قرار دارد، دشوار است. به همین دلیل است که صاحبان خانه ها گاهی وقتی می بینند که میز قهوه خوری زیبایی که در یک نمایشگاه دیدند، وقتی در اتاق نشیمنشان نشسته است، به نظر می رد که کل اتاق را می گیرد ، شوکه می شوند .

راه حل : اگر می دانید چه اندازه هایی را می خرید ، می توانید اجازه دهید اعداد سرد شما را در زمانی که چشم هایتان حقه بازی می کنند راهنمایی کنند. مساحت موجود برای هر قطعه اصلی را اندازه بگیرید (یا حتی با نوار علامت بزنید) تا بتوانید محدوده اندازه قابل قبولی را پیدا کنید.
 
این اندازه ها را هنگام خرید مبلمان همراه خود داشته باشید و به آنها پایبند باشید. اگر عاشق چیزی خارج از محدوده اندازه خود شده اید، بپرسید که آیا در اندازه های مختلف وجود دارد یا آن را اندازه گیری کنید و اندازه ها را به خانه بیاورید تا در فضای خود بچسبانید تا مطمئن شوید اندازه ای است که از آن راضی هستید.
 
 خرید از فقط یک فروشگاه

خرید یک مرحله ای این روزها رایج است، اما تجهیز کل خانه (یا حتی فقط یک اتاق) از یک فروشگاه منجر به یک داستان بصری بسیار جالب کمتر از صرف زمان برای خرید می شود.
 
راه حل :  بوتیک هایی را امتحان کنید که خطوط طراحی متفاوتی دارند یا فروشگاه های آنلاینی که از تولیدکنندگان و برند های مختلف طراحی می کنند . به این ترتیب، حتی اگر یک سبک یا دوره ترجیحی داشته باشید، خانه شما باز هم بی نظیر به نظر نمی رسد . راه حل دیگر همکاری با یک طراح داخلی است. این حرفه ای ها به طیف وسیعی از محصولات و گزینه های سفارشی دسترسی دارند.
 
خرید کل مجموعه

در مورد خرید یک مرحله ای ، یکی دیگر از طراحان نه (اگرچه برخی مخالفند) این است که به خرید مبلمان در یک «مجموعه» همسان، مانند سوئیت اتاق خواب یا مبل و صندلی عاشقانه همسان رضایت دهد. در حالی که این ممکن است میانبری برای دستیابی به یک سبک هماهنگ بدون فکر زیاد باشد، نتایج جذابیت کمتری نسبت به یک اختلاط کوچک دارند.
 
راه حل : روی یک قطعه اصلی بنشینید و به دنبال یک تولیدکننده دیگر برای کالایی باشید که هماهنگی کاملی ندارد. طراحی پایانی طعم شخصی بیشتری خواهد داشت، چیزی که در کاتالوگ یافت نمی شود.

جزئیاتی که می توانید بین قطعات مختلف انتخاب کنید شامل رنگ، جنس (مانند نوع عمومی روکش یا روکش فلزی)، تافت یا پلیسه، سبک پاها، خطوط صاف در مقابل گرد و دوره طراحی است. استفاده از چند مورد از این اتصالات به ارتباط قطعات کمک می کند، بنابراین می توانید از هماهنگی آنها مطمئن باشید.
 
هرگز انتخاب جسورانه ای انجام ندهید . ترس از تصمیم گیری ماجراجویانه می تواند منجر به فضایی شود که دیگر احساس آرامش یا رضایت نکنید .
 
راه حل: هرازگاهی ریسک کنید. مطمئن باشید که اگر یک دیوار دراماتیک را انتخاب کردید، همیشه می توانید روی آن با تکه های سبک و شاداب (مانند هنر دیوار سفید یا مبلمان با رنگ خنثی) لایه هایی از آن بپوشانید تا ظاهر را تا زمانی که احساس می کنید  قابل زندگی باشد رام کنید. و اگر در نهایت از آن خسته شدید، می توانید روزی آن را تغییر دهید.
 
  • مرجع :https://www.houzz.com
  • برچسب ها : چند اشتباه اصلی در دکوراسیون و نحوه اجتناب از آنها

تعداد نظرات ثبت شده :0 نظر

فرم ارسال نظر
  • دیدگاه شما

  •  

آخرین اخبار (19 آذر 1401)
معرفی شرکت راد پویش کار ، تولید کننده انواع پرده
معرفی شرکت راد پویش کار ، تولید کننده انواع پرده

شرکت معتبر راد پویش کار ( طراحی ، چاپ صنعتی ، و تولید انواع و اقسام پرده مدرن ) از معروف ترین تولید کننده های انواع پرده می باشد که در این زمینه ، بسیار موفق بوده و همواره جنسی عالی و درجه یک تولید و در بازار عرضه نموده است .

شرکت ژیوار نماینده شرکت معتبر هوهنبرگر آلمان
شرکت ژیوار نماینده شرکت معتبر هوهنبرگر آلمان

شرکت معتبر ژیوار ، که یکی از موفق ترین و قدیمی ترین شرکت های وارد کننده آلبوم های کاغذ دیواری است ، که همواره محصولاتی بی نظیر و درجه یک را وارد می کند . اینک این شرکت ، دارای نمایندگی شرکت هوهنبرگر آلمان نیز می باشد .

رستوران خاص و زیبای جناب مستطاب
رستوران خاص و زیبای جناب مستطاب

رستوران پر طرفدار جناب مستطاب ( با کادری حرفه ای و مجرب ، و مدیریتی عالی ) واقع در : انتهای اتوبان شهید همت ، بزرگراه شهید خرازی ، ایران مال ، طبقه G1 ، از جمله بی نظیر ترین و خاص ترین رستوران های تهران ، می باشد . مشتریان محترم ، می توانند پیش از مراجعه به این رستوران پر طرفدار ، با برقراری تماس با این مجموعه میز مورد نظر خود را رزرو نمایند .

شرکت رها وارد کننده آلبوم کاغذ دیواری سیلور
شرکت رها وارد کننده آلبوم کاغذ دیواری سیلور

شرکت معتبر رها ، از جمله شرکت های وارد کننده موفقی ( و همچنین پخش کالا های شرکت پالاز در شرق تهران ) می باشد که سال ها در این حوزه فعالیت کرده ، و آلبوم هایی با کیفیت و درجه یک را وارد و عرضه نموده است .

تاریخچه مختصر - و شگفت آور جالب - مبل اتاق نشیمن
تاریخچه مختصر - و شگفت آور جالب - مبل اتاق نشیمن

مبل ها از زمان مصر و یونان باستان وجود داشته اند ، اما فراعنه و آتنی ها پوسته بالایی به چیزی نزدیک به برش های پرزدار امروزی و انباری نشیمنگاه نمی خوردند . « کاناپه ها » از نیمکت های چوبی محکم تشکیل شده بود و تا قرن شانزدهم ادامه یافت. در واقع، مبل واقعاً چیزی برای نشستن بود - نه استراحت - تا دهه 1680، زمانی که اولین صندلی روکش دار به ورسای آمد و الهام بخش دادگاه برای برداشتن بار بود.

کیک پنیر
کیک پنیر

کیک پنیر، دسر مورد علاقه شوهر من، مایکل است. در واقع، اولین باری که بیش از 20 سال پیش مادرشوهر آینده ام را ملاقات کردم، او به من گفت که راه رسیدن به قلب پسرش از شکم او می گذرد - و هر زمان که می خواست او در کودکی کاری انجام دهد، به او رشوه می داد. یک تکه چیزکیک نیویورک. شاید او یک خانم سنتی باشد، اما من این پیام را با صدای بلند و واضح دریافت کردم: یاد بگیر یک چیزکیک خوب درست کنی!

کاغذ دیواری تاپ مدرن کالای جدید شرکت اکسون
کاغذ دیواری تاپ مدرن کالای جدید شرکت اکسون

شرکت معروف و معتبر اکسون ، از جمله معروف ترین شرکت های وارد کننده آلبوم های کاغذ دیواری می باشد که در حوزه واردات آلبوم های کاغذ دیواری با کیفیت ، تایل های آینه ای ، استیل ، چوبی ، آلومینیومی ، و .... فعالیت می کند .

پنتون یک سرخابی پر جنب و جوش را برای رنگ سال 2023 انتخاب می کند
پنتون یک سرخابی پر جنب و جوش را برای رنگ سال 2023 انتخاب می کند

Viva Magenta یک رنگ قرمز پررنگ و سرد است که برای تقویت خوش بینی و شادی طراحی شده است . نحوه استفاده از آن را در خانه خود ببینید .

بهترین تبلت اندروید 2022: جایگزین های استثنایی برای iPad از 60 پوند
بهترین تبلت اندروید 2022: جایگزین های استثنایی برای iPad از 60 پوند

اگر به دنبال جایگزین مقرون به صرفه iPad یا Microsoft Surface هستید، باید یکی از بهترین تبلت های اندرویدی را خریداری کنید.

چسب کاغذ دیواری فدک
چسب کاغذ دیواری فدک

شرکت موفق فدک ، از معتبر ترین شرکت هایی می باشد که در زمینه واردات آلبوم های کاغذ دیواری فعالیت می کند ( دفتر و انبار مرکزی : تهران ) .