پارکت لمینت هاینیش شرکت آرتیمان آرایه

  • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

  • #
  • #
  • #
پارکت لمینت هاینیش شرکت آرتیمان آرایه
پارکت لمینت هاینیش شرکت آرتیمان آرایه
پارکت لمینت هاینیش شرکت آرتیمان آرایه
پارکت لمینت هاینیش شرکت آرتیمان آرایه 
 

 
شرکت معتبر آرتیمان آرایه ( دفتر مرکزی : تهران ، خیابان اتحاد ) ، از جمله برترین و موفق ترین شرکت های وارد کننده آلبوم های کاغذ دیواری می باشد . این شرکت موفق در زمینه واردات پارکت لمینت و کفپوش نیز به خوبی عمل کرده که پارکت لمینت تی فلور  و تی استون ، و  کفپوش وارداتی استراتیف ، از جمله این محصولات می باشد ( شرکت آرتیمان آرایه ، در ابتدا وارد کننده این کفپوش با کیفیت بود ، اما پس از گذشت مدتی در حوزه واردات آلبوم های کاغذ دیواری درجه یک نیز ، فعالیت خود را آغاز نمود که در این زمینه نیز ، موفق بوده و آلبوم هایی با کیفیت و خاص وارد نموده است ) .
 
اینک شرکت معروف آرتیمان آرایه ، از پارکت لمینت جدید خود به نام پارکت لمینت هاینیش ، رو نمایی کرده است ‌. 
 
از جمله ویژگی های این پارکت لمینت ، عبارت است از : 
۱ / متراژ 1/84 ،
۲ / هفت رنگ متنوع و زیبا ، 
۳ / HDF پویا پلاست ،
و .... .
 
از دیگر محصولات با کیفیت شرکت آراتیمان آرایه ، می توان به مواردی همچون : 
۱ / آلبوم کاغذ دیواری مدرن ،
۲ / آلبوم کاغذ دیواری ویچی ،
۳ / آلبوم کاغذ دیواری پالرمو ،
۴ / آلبوم کاغذ دیواری وینوی ،
۵ / آلبوم کاغذ دیواری کلمنت ،
۶ / آلبوم کاغذ دیواری مرسیفول ،
اشاره کرد .
 
 نکته حائز اهمیتی که باید به آن توجه داشت ، این امر است که : بازار دکوراسیون ایران ، وابستگی بسیار زیادی به دلار دارد ، و از آن جایی که قیمت دلار نیز دائما در حال نوسان می باشد ، این امکان وجود دارد که شرکتی محصولی را زمانی تهیه کند که قیمت دلار ، به شدت بالاست و در هنگام‌ فروش با کاهش شدید قیمت دلار مواجه شوند ، به صورتی که ضرر بسیار زیادی را متحمل شوند . و حتی تا ورشکستگی نیز پیش رود و چاره ای جز حراج محصول خود ، نداشته باشد .
 
مشکلات شرکت های وارد کننده ، تنها به مسئله دلار ختم نمی شود ، و آنان با مشکلات بسیار دیگری مانند : مالیات های سنگین ، تعرفه های بسیار زیاد گمرک ، عدم حمایت دولت از شرکت ها ، و .... نیز مواجه هستند .
 
ولی نکته ای که شرکت های وارد کننده باید همواره به آن توجه داشته باشند ، این امر است که : رقابت بسیار زیادی در بازار دکوراسیون داخلی وجود دارد ، و برای آن که شرکتی بتواند در این رقابت ها باقی بماند و همچنان فعالیت کند ، نیاز است که همواره با پشتوانه عالی محصولات خود را تامین نماید ، و از عدم خوردن آنان جلوگیری کند .
 
چرا که وقتی کالایی مملو از کد های عدم می شود ، دیگر فروشگاه ها ، آن محصول را به مشتریان خود ارائه نمی دهند به این علت که ممکن است ، کدی مورد پسند مشتری واقع شود که موجود نیست ، و در حقیقت این موضوع از حوصله مشتری و فروشگاه ها ، خارج است .
 
وبسایت مپ استار ، ضمن آرزوی موفقیت برای شرکت معتبر آرتیمان آرایه ، با رصد دقیق و بسیار موشکافانه بازار دکوراسیون داخلی ، از فروشگاه ها ، شرکت های وارد کننده ، و شرکت های پخش ، حمایت می کند . این وبسایت به هر فروشگاه ، صفحه ای اختصاصی ارائه می دهد تا محصولات خود را در آن ثبت نمایند و راحت تر با مشتریان شان ارتباط برقرار نمایند .
 
کدام فروشگاه ها در شهر شما ، محصولات شرکت آرتیمان آرایه را ارائه می دهند ؟ کلیک کنید .
  • مرجع :
  • برچسب ها : پارکت لمینت هاینیش شرکت آرتیمان آرایه

تعداد نظرات ثبت شده :0 نظر

فرم ارسال نظر
  • دیدگاه شما

  •  

آخرین اخبار (13 آذر 1402)
چند ویژگی طراحی طرفداران می گویند که صاحبان خانه در حال حاضر درخواست می کنند
چند ویژگی طراحی طرفداران می گویند که صاحبان خانه در حال حاضر درخواست می کنند

«تغییر قابل‌ توجهی از فضای مربع بزرگ‌ تری که همه در سال ‌های گذشته می‌ خواستند، وجود دارد، به طوری که مشتریان اتاق ‌های کوچک ‌تر، مجهز تر و کامل‌ تر مانند کتابخانه‌ ها و لانه‌ ها را درخواست می‌ کنند. هارپر، رئیس شرکت ساختمانی مستقر در یوتا، هارپر می‌ گوید: «من فکر می‌ کنم بسیاری از این تغییرات ناشی از این واقعیت است که بسیاری از مردم متوجه شده ‌اند که برای داشتن فضای بیشتر به فضای بیشتری نیاز ندارند. آنها فضاهای قابل استفاده و با عملکرد مناسب می خواهند و نمی خواهند برای متراژ مربعی که استفاده نم

آلبوم ایتالیایی کارارا 3 ‌شرکت وال آرتی تبریز
آلبوم ایتالیایی کارارا 3 ‌شرکت وال آرتی تبریز

شرکت معتبر و موفق وال آرتی ، ( دفتر و انبار مرکزی این شرکت واقع در تبریز می باشد و با باربری اتوبوس محصولات خود را به دیگر شهر ها ارسال می‌ کند ) شرکتی معروف است که تنها برند های مخصوص شرکت های خارجی را وارد می کند .

شرکت تراز دکور وارد کننده کاغذ دیواری مای استار ایکس
شرکت تراز دکور وارد کننده کاغذ دیواری مای استار ایکس

شرکت معتبر تراز دکور ، شرکت موفق و بسیار جوانی می باشد که با نیروی های خلاق و پر ایده در حال فعالیت حرفه ای است . این شرکت معروف ، در ابتدا آلبوم کاغذ دیواری مای استار ۱ را وارد کرد تجربه بالایی در انبارداری پخش جذب فروشگاهها و نحوه سفارش کالا از کشور چین و تسلط به کدهای پرفروش ان البوم و همچنین کنترل هزینه ها از جمله گمرک مالیات ارزش فزوده و بیمه و … بدست اورد و پس از مدتی ، آلبوم کاغذ دیواری مای استار ۲ را نیز وارد کرد و همه تجارب خود را در این البوم جدید مجددا تکرار نمود و مسلط شد

پارکت لمینت گرندیور  GRANDEUR ، شرکت بازرگانی لایف دکور
پارکت لمینت گرندیور GRANDEUR ، شرکت بازرگانی لایف دکور

شرکت بازرگانی لایف دکور ، یکی از موفق ترین شرکت های تولید کننده پارکت لمینت می باشد . این شرکت معتبر ، در زمینه واردات آلبوم های کاغذ دیواری نیز ، فعالیت می کند و همواره محصولاتی با کیفیت و درجه یک وارد ، و در بازار عرضه می کند ‌.

 آلبوم کاغذ دیواری پر طرفدار SEE محصول شرکت مدا
آلبوم کاغذ دیواری پر طرفدار SEE محصول شرکت مدا

شرکت معتبر و قدیمی مدا ، یکی از برترین و موفق ترین شرکت های وارد کننده آلبوم های کاغذ دیواری می باشد ، که همواره محصولاتی بی نظیر و با کیفیت را وارد و در بازار عرضه می کند .

کجا مشتری بعدی خود را پیدا کنید.
کجا مشتری بعدی خود را پیدا کنید.

ضروری است که کسب و کار شما یک وب سایت داشته باشد. این باید حاوی اطلاعات واضحی در مورد آنچه کسب و کار شما ارائه می دهد، تصاویر با کیفیت از کار شما و جزئیات تماس آسان برای یافتن باشد.

با شرکت پلاستر تولید کننده کاغذ دیواری آشنا شویم
با شرکت پلاستر تولید کننده کاغذ دیواری آشنا شویم

شرکت معتبر و معروف پلاستر ، اولین و قدیمی ترین شرکت در ایران می باشد که در زمینه تولید کاغذ دیواری ، فعالیت می کند . در ابتدا این شرکت معتبر ، به علت عدم وجود دستگاه ، کاغذ های بدون PVC تولید می کرد . اما اینک با ورود دستگاه های جدید و مدرن ، کاغذ دیواری های قابل شستشو نیز تولید می کند .

پنل های کامپوزیت MP شرکت دکووال
پنل های کامپوزیت MP شرکت دکووال

شرکت معتبر و موفق دکووال ، بزرگ ترین و اولین تولید کننده پنل های دیوارپوش کامپوزیت و همچنین پنل های سه بعدی تمام چرم ، در ایران می باشد .

نحوه انتخاب بهترین رنگ برای هر قسمت از خانه، از کابینت آشپزخانه گرفته تا دیوارهای حمام
نحوه انتخاب بهترین رنگ برای هر قسمت از خانه، از کابینت آشپزخانه گرفته تا دیوارهای حمام

انتخاب رنگ مناسب برای خانه شما یک تصمیم بزرگ است، اما شاید مهمتر از آن انتخاب نوع رنگ مناسب باشد. همچنین به عنوان براق شناخته می شود، پایان رنگ به میزان نوری که رنگ از سطح خود منعکس می کند، اشاره دارد که میزان براق بودن آن را تعیین می کند. رنگ مسطح هیچ براقی ندارد، در حالی که براقیت بالا بسیار براق است. فراتر از زیبایی شناسی، دانستن تفاوت بین روکش ها مهم است زیرا تمیز کردن برخی از آن ها راحت تر است و بهتر از بقیه در برابر آسیب مقاومت می کنند. برای سهولت در انتخاب، ما بهترین انواع رنگ را برای هر

کاغذ دیواری اویستر اولین کالای شرکت نماد معماری
کاغذ دیواری اویستر اولین کالای شرکت نماد معماری

شرکت نماد معماری ، شرکتی جوان می باشد که از سال ۱۴۰۱ فعالیت خود را ، در زمینه واردات آلبوم های کاغذ دیواری آغاز نموده است .