دیزاین دیوار با استفاده از ایده های خلاقانه

  • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

  • #
  • #
  • #
نمایش برترین فروشگاههای دکوراسیون داخلی در شهر شما...کلیک کنید

دیزاین دیوار با استفاده از ایده های خلاقانه 

یک محیط کوچک ، مثل یک خانه به همراه اعضای آن را در نظر بگیرید ، بی شک هر کدام از این اعضا دارای ایده ها و سلایق متفاوتی نسبت به شخص دیگر خانواده می باشد ، حال اگر محیط جغرافیایی بزرگتری را در نظر بگیریم ، به طبع شاهد میلیون ها ایده که با یکدیگر بسیار متفاوت می باشند خواهیم بود . 
بنابراین ، اگر بخواهیم برای مثال دیزاین یک دیوار را با استفاده از این ایده ها طراحی کنیم ، قطعا می توانیم میلیون ها میلیون دیزاین متفاوت و زیبا را داشته باشیم. به عنوان مثال می توان با اکثر وسایلی که دیگر استفاده نمی کنیم یک دیزاین فوق العاده زیبا طراحی کنیم ، برای این کار ، می توانید از روسری هایی که دیگر بنا به هر دلیلی استفاده نمی کنید ، کمک بگیرید ، کافیست با استفاده از یک صفحه طلق ، روسری منتخب را بر روی دیوار نصب کنید و روسری دیگری را کمی پایین تر با بالاتر از روسری قبل بر روی دیوار نصب کنید .و یا حتی می توانید با استفاده از ظروف تزیینی و یا قدیمی که در منزل دارید ، به کمک گیره ، دیوار قسمت ناهار خوردی منزل خود را و یا دیوار اتاق پذیرایی را ، با بهره گیری از این دیزاین خاص ، زیباتر کنید .
بسیاری از افرادی که علاقمند به گل ها و گیاهان هستند ، تمایل دارند تا با استفاده از همین گیاهان ، به دیوار ها رنگ زندگی را ببخشند ، این عزیزان می توانند با بهره گیری از حدود سه تا پنج و یا هفت پایه که به دیوار نصب می شوند ، گلدان های مورد نظر خود را بر روی پایه ها قرار دهند ، که بر حسب سلیقه می توان هم از گیاهان مصنوعی و هم طبیعی استفاده کرد . 
از جمله دیگر دیزاین هایی که بسیار مشاهده کردیم می توان به استفاده از قاب عکس ها اشاره کرد ، که حال بر حسب سلیقه ، هم می توان از انواع و اقسام عکس های کلاسیک و مدرن بهره گرفت و یا از انواع عکس هایی که خود شما از مناظری همچون طبیعت ، کویر ، آسمان پر ستاره و .... انداختید ، و نیز ممکن است عده ای از افراد تمایل داشته باشند که عکس های خانوادگی ، از قدیمی ترین عکس تا جدیدترین آن را بر روی یک دیوار نصب کنند و دیواری خاطر انگیز را برای سایر اعضا خانواده به وجود آورند .
همانطور که در فوق نیز ذکر شد ، میلیون ها میلیون ایده برای دیزاین یک دیوار وجود دارد ، از جمله دیگر این دیزاین ها می توان به استفاده از ساعت های زیبای سه بعدی اشاره کرد ، اگر از جمله افرادی هستید که قصد دارید دیوار اتاق خواب منزل خود را ، از آن حالت ساده و بی روح خارج کنید ، می توانید با کمک ساعت دیواری های سه بعدی که طی چند سال اخیر وارد بازار دکوراسیون شده ،دیوار اتاق خواب منزل تان را زیباتر کنید . و یا حتی می توانید با استفاده از سایز های مختلف تخته های فیبر و چندین طرح و رنگ پارچه ، تعدادی تابلو از جنس پارچه خلق کنید ، و به دیوار اتاق خواب خود بچسبانید . و یا با ایجاد یک جدول از روز های هفته بر روی دیوار ، کار ها و رویداد های مهم ، در طی آن هفته را با استفاده از کاغذ های رنگی بر روی آن نصب کنید .
از جمله دیگر ایده های خلاقانه که می توان به آن اشاره کرد ، استفاده از ریسه های LED می باشد که در شکل های مختلف موجود می باشند ، می توان با استفاده از این ریسه ها ، اشکال مختلفی را بر روی دیوار طراحی کرد و در صورت تمایل ، چندین عکس را به کمک گیره روی آن ها نصب کرد ، تا در شب با روشن کردن ریسه ها، فضای اتاق خواب ، دلنشین تر شود .
  • مرجع :https://www.mapstar.net/
  • برچسب ها : دیزاین دیوار با استفاده از ایده های خلاقانه

تعداد نظرات ثبت شده :0 نظر

فرم ارسال نظر
  • دیدگاه شما

  •