تحولی نوین در دنیای بی نظیر لوستر ها ، با لوستر های چوبی

  • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

  • #
  • #
  • #
نمایش برترین فروشگاههای دکوراسیون داخلی در شهر شما...کلیک کنید

تحولی نوین در دنیای بی نظیر لوستر ها ، با لوستر های چوبی

امروزه بر خلاق گذشته ، در تمامی مکان ها شما می توانید از انواع و اقسام لوستر ها استفاده کنید ، حال بر حسب سبک دکوراسیون آن مکان ، و ذوق و سلیقه شما ، می توانید هر نوع لوستری‌ را که مورد پسندتان هست تهیه و نصب کنید .  حال عده ای ممکن است از طرفداران لوستر های ریسه ای ، برنز ، سلطنتی و .. باشند و عده ای دیگر طرفدار پر و پا قرص انواع بی شمار لوستر های چوبی.
همانطور که خود نیز می دانید ، هر وسیله ای که به گونه ای از مواد موجود در طبیعت ساخته شده باشد ، زیبایی به خصوصی به منزل یا حتی محیط کار شما می دهد ، برای مثال یک لوستر چوبی با یک لوستر ریسه ای را اگر مقایسه کنید ، به طبع لوستر چوبی به علت اینکه از چوب ساخته شده طرفداران بیشتری دارد و مهم تر اینکه فضای محیط زندگی یا کار شما را صمیمانه تر و آرامش بخش تر می کند .
قطعا برای شما جالب است اگر بدانید که لوستر های چوبی پیشینه ای به قدمت هشت قرن دارند و به تازگی متولد نشدند ، قطعا مشاهده کردید که اکثر وسایل و .. که در زمان قدیم استفاده می شد پس از گذشت مدت نسبتا زیادی ، دوباره طرفداران خود را پیدا کرده ، لوستر های چوبی نیز از این قضیه مستثنی نیستند ، با بررسی های بسیار ، محققان متوجه شدند که در گذشته خیلی دور ، اولین لوستر ها با استفاده از چوب تولید می شد و برای روشنایی محیط بر روی آنان شمع قرار می دادند ، و با گذشت سال ها کم کم بشر به پیشرفت هایی دست یافت و کم کم شمع ها جایی خود را به گاز و در نهایت لامپ ها دادند . در گذشته استفاده از لوستر به این صورت نبود که هر مکانی دارای لوستر باشد یا بهتر است بگوییم هر خانواده ای بتوانند لوستر تهیه کنند ، تنها مکان های خاصی بودند که از لوستر های چوبی استفاده میکردند ، و شاید علت آن این امر بود که اندازه لوستر های اولیه خیلی بزرگ تر از مدل های امروزی بود ، رفته رفته  صنعت لوستر سازی توانست لوستر های کوچکی را نیز تولید کند تا تعداد نفرات بیشتری بتوانند لوستر را تهیه کنند و در نتیجه لوستر های امروزی به وجود آمدند و اینک هر شخص می تواند برای منزل یا محیط کارش هر مدلی از لوستر های چوبی را که میپسندد تهیه کند . 

یک مزیت به خصوصی که طرفداران  لوستر های چوبی از آن برخوردار هستند ، قطعا این امر هست که می توانند مدل لوستر خود را  بر طبق ذوق و سلیقه خود سفارش دهند ، از جمله مدل هایی که طرفداران بسیاری دارد ، می توان به لوستر های چوبی روستیک اشاره کرد چرا که در این مدل شما می توانید هر مدل لامپی را که مدنظر تان هست را استفاده کنید ، چون این لوستر ها شامل لامپ های روشنایی نیست.
لوستر های چوبی همانطور که در فوق نیز ذکر شد دارای مدل های متنوعی هستند و برای هر محیطی از منزل یا محیط کار می توانید آنان را تهیه کنید ، برای مثال می توانید برای اتاق خواب ، آشپزخانه ، راهرو  و یا حتی سالن پذیرایی و اتاق نشیمن و ...از این لوستر ها استفاده کنید . 
ذکر‌ این نکته نیز حائز اهمیت است ، که لوستر های چوبی برخلاف سایر لوستر های موجود در بازار در جنس های مختلف ، مقرون به صرفه تر و سبک تر هستند ، و می توانید با صرف هزینه کمی محیط زندگی و یا کار خود را زیباتر کنید .
  • مرجع :https://www.mapstar.net/
  • برچسب ها : تحولی نوین در دنیای بی نظیر لوستر ها ، با لوستر های چوبی

تعداد نظرات ثبت شده :0 نظر

فرم ارسال نظر
  • دیدگاه شما

  •