تبدیل نمای ساختمان تان به نمایی فوق العاده خاص

  • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

  • #
  • #
  • #
تبدیل نمای ساختمان تان به نمایی فوق العاده خاص

جهت نمایش برترین فروشگاههای دکوراسیون داخلی در شهرتان ...کلیک کنید

اکثر ما هنگام خرید خانه علاوه بر نمای داخلی آن ، به نمای بیرون ساختمان نیز توجه می کنیم ، شاید به این علت که اولین موردی که به چشم می آید هنگام ورود به خانه ، نمای آن است . خیلی تفاوت هست بین یک ساختمان با نمای آجر یا حتی سیمان ، و یک ساختمان با نمای سنگ . شاید برای شما هم پیش آمده باشد که هنگامی که به منزل یک دوست یا یکی از اقوام خود می روید ، در همان هنگام که مشغول پیدا کردن آدرس منزل هستید به تک تک خانه ها نگاه می کنید ، شاید در ذهن خود دوست داشته باشید آن خانه ای که نمای زیباتر و مجذوب کننده تری نسبت به باقی ساختمان ها دارد ، همان خانه دوست یا اقوام شما باشد ، اما اگر نمای ساختمان مورد نظر شما ، سیمانی باشد یا آجر ، طبیعتا به قولی در ذوق شما می خورد و شاید حتی کمی کسل هم شوید . همانطور که متوجه شدید ، نمای ساختمان نه تنها برای شما ، بلکه برای افرادی که حتی به منزل شما نیز می آیند ، بسیار مهم است و اگر نمای ساختمان تان خیلی ساده است یا اصلا نمای به خصوصی ندارد  بهتر است ، به فکر یک نمای فوق العاده خاص و زیبا برای ساختمان تان باشید ، تا کسانی که به منزل شما می آیند ، لذت بیشتری ببرند. همچنین انتخاب یک نمای خوب و زیبا برای ساختمان باعث می شود نمای شهر مان نیز بهتر و زیباتر به نظر برسد .  این نکته شایان ذکر است که برای هر منطقه ای بر حسب آب و هوا آن باید مصالح نمای ساختمان را انتخاب کنید . مثلا اگر در منطقه ای زندگی می کنید که در بیشتر فصول سال هوا آفتابی است و یا در منطقه ای هستید که دارای رطوبت هوای بسیاری است ، باید در انتخاب و نوع مصالح خود دقت کنید تا در برابر شرایط محیطی مقاوم باشد و زود از بین نرود . 
امروزه نمای اکثر ساختمان ها و یا حتی ویلا ها از شیشه است و در کنار شیشه از مصالح دیگری همچون ، سنگ مرمر و یا بتن و یا حتی فلز نیز استفاده می شود. البته جدا از انتخاب نوع مصالحی که برای نمای ساختمان منزل تان انتخاب میکنید ، باید به رنگ و کیفیت آن نیز توجه داشته باشید ، برحسب سلیقه ممکن است عده ای از یک رنگ برای نمای ساختمان شان استفاده کنند و یا حتی می توان از ترکیب چند رنگ برای نمای ساختمان استفاده کنید . نکته ای که در اینجا باید ذکر شود این مورد است که در کنار انتخاب مصالح خوب باید به فکر نور پردازی ساختمان تان نیز باشید ، چرا که نور پردازی باعث می شود که در شب ساختمان شما بهتر و  زیبا تر دیده شود .
اگر تمایل دارید که نمای ساختمان شما خاص و لاکچری به نظر برسد و هم تمایل دارید که هزینه به نسبت زیادی صرف نمای ساختمان تان کنید ، پیشنهاد من به شما انتخاب نمای کلاسیک است ، چرا که با استفاده از مصالحی همچون سنگ مرمر طبیعی ،  سنگ گرانیت و سنگ ترواورتن ، نمای ساختمان شما به نمایی خاص تبدیل می شود.
اما اگر شما از جمله افرادی هستید که علاقه مند به طرح ها و سبک های مدرن هستید ، می توان به شما نمای ساختمانی با استفاده از مصالحی همچون ، سنگ ، آجر ، شیشه ، کامپوزیت ، چوب ، سرامیک و .. پیشنهاد داد . که می توان بر حسب سلیقه از یک یا چند نوع از این مصالح استفاده کرد .
  • مرجع :https://www.mapstar.net/
  • برچسب ها : تبدیل نمای ساختمان تان به نمایی فوق العاده خاص

تعداد نظرات ثبت شده :0 نظر

فرم ارسال نظر
  • دیدگاه شما

  •