به گفته طراحان چند اشتباه در دکوراسیون که در فضاهای کوچک باید از آنها اجتناب کرد

  • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

  • #
  • #
  • #
به گفته طراحان چند اشتباه در دکوراسیون که در فضاهای کوچک باید از آنها اجتناب کرد
به گفته طراحان چند اشتباه در دکوراسیون که در فضاهای کوچک باید از آنها اجتناب کرد
به گفته طراحان چند اشتباه در دکوراسیون که در فضاهای کوچک باید از آنها اجتناب کرد
به گفته طراحان چند اشتباه در دکوراسیون که در فضاهای کوچک باید از آنها اجتناب کرد
 


( مقاله ترجمه شده از سایت معتبر خارجی )
 
وقتی نوبت به دکوراسیون می رسد، اندازه اهمیت دارد. تصمیمات طراحی که در بزرگ ‌ترین اتاق ‌های شما منطقی هستند، همیشه در فضاهای کوچک ‌تر به خوبی کار نمی ‌کنند. دنج و شیک نگه داشتن یک فضای کوچک - به جای آشفتگی و درهم ریختگی - به معنی در نظر گرفتن عوامل مختلفی و نحوه کار آنها با هم است : اندازه مبلمان و قرارگیری آن در اتاق، دیوارکوب ها و چراغ های سقفی، آینه ها و انبارهای عمودی، رنگ های رنگ و کاغذ دیواری بافت دار.
 
1. استفاده از مبلمان بزرگ
 
به گفته کارشناسان، انتخاب صندلی، مبل، میز و سایر قطعاتی که اندازه مناسب فضای شما هستند، تفاوت زیادی در احساس اتاق شما ایجاد می کند. "اکثر مبلمانی که امروزه تولید می‌شوند برای فضاهای بزرگ ‌تر طراحی شده ‌اند" کوین کامینسکی از Kaminski + Pew می گوید. "عدم درک ابعاد فضا و ابعاد مبلمانی که به آن فضا می رود می تواند منجر به ایجاد اتاق هایی شود که از مقیاس خارج می شوند. این نه تنها بر تعادل و احساس اتاق تأثیر می ‌گذارد، بلکه می ‌تواند بر عملکرد فضا نیز تأثیر بگذارد: مبل در ورودی را مسدود می ‌کند، نمی ‌تواند بیش از یک قطعه را در یک فضا قرار دهد.
 
2. استفاده از مبلمانی که خیلی کوچک است
 
درک مقیاس فضای شما همچنین به این معنی است که مطمئن شوید مبلمان شما خیلی ساده نیست، زیرا یک اتاق کم ممکن است در نهایت احساس سردی و ناراحتی کند. «اشتباهی که معمولاً در یک فضای کوچک انجام می ‌شود، در واقع مبلمانی است که برای فضا خیلی کوچک است». طراح Michelle Zacks می گوید. "شاید مشتری مبل کوچکی را انتخاب کرده باشد تا فضا را شلوغ نکند، اما در واقع، من اغلب فکر می‌ کنم که مبل کمی بزرگ ‌تر بهترین راه است - این باعث می‌ شود فضا بزرگ ‌تر و همچنین بزرگ‌ تر باشد. صندلی اضافی ارائه می دهد.
 
3. فقط رنگ های روشن را انتخاب کنید
 
به گفته کارشناسان، راهنما های طراحی قدیمی ممکن است رنگ آمیزی اتاق های کوچک را در سایه های سفید یا رنگ های خنثی کم رنگ دیگر پیشنهاد کرده باشند، اما این می تواند نتیجه معکوس داشته باشد. "دیوارهای سفید در یک اتاق کوچک فقط اندازه اتاق را برجسته می کند" سانتیاگو می گوید. "در عوض، کاغذ دیواری با بافت جامد را انتخاب کنید - یا دیوارها را رنگی کنید. از رنگ های تیره تر برای اتاق های فوق العاده کوچک نترسید. به این واقعیت که اتاق کوچک است تکیه کنید و با استفاده از رنگ های تیره تر، عامل دنج را تقویت کنید.
 
Décor Mistakes to Avoid in Small Spaces,    
According to Designers.
 
When it comes to decorating, size matters; the design decisions that make sense in your largest rooms don't always work as well in smaller spaces. Keeping a small space cozy and chic—instead of chaotic and cluttered—means considering a variety of factors and how they work together: the size of your furniture and its placement within the room, sconces and ceiling lights, mirrors and vertical storage, paint colors and textured wallpaper.
 
1.Using Oversized Furniture.
Choosing chairs, sofas, tables, and other pieces that are the right size for your space makes a big difference in how your room feels, say the experts. "Most furniture manufactured today is geared toward larger spaces," says Kevin Kaminski of Kaminski + Pew. "Not understanding the dimensions of the space and the dimensions of the furniture going into that space can result in rooms that feel out of scale. Not only does this affect the balance and feel of the room, but it can also impact the functionality of the space: a sofa blocking a doorway, not being able to fit more than one piece in a space.
 
2.Using Furniture That's Too Small.
Understanding the scale of your space also means making sure your furniture isn’t too modest, since a sparse room can end up feeling cold and uncomfortable. "A mistake I see commonly made in a small space, actually, is furniture that's too small for the space," says designer Michelle Zacks. "Maybe the client chose a small sofa so that it wouldn't crowd the space, but in fact, I often think that a slightly bigger sofa is the way to go—it gives the effect of the space being bigger and also offers extra seating.
 
3.Only Opting for Light Paint Colors‌.
Old-fashioned design guides may have suggested painting small rooms in shades of white or other pale neutrals, but this can backfire, say the experts. "White walls in a small room 
  • مرجع :https://www.marthastewart.com
  • برچسب ها : به گفته طراحان چند اشتباه در دکوراسیون که در فضاهای کوچک باید از آنها اجتناب کرد

تعداد نظرات ثبت شده :0 نظر

فرم ارسال نظر
  • دیدگاه شما

  •  

آخرین اخبار (1 مرداد 1403)
آلبوم کاغذ دیواری داملا شرکت آرکو
آلبوم کاغذ دیواری داملا شرکت آرکو

شرکت معروف آرکو ( انبار و دفتر مرکزی : تهران ) از معتبر ترین شرکت هایی می باشد که در زمینه واردات انواع آلبوم های کاغذ دیواری درجه یک و با کیفیت ، فعالیت می کند و همواره محصولاتی خاص و منحصر به فرد وارد و در بازار ، عرضه می نماید .

بهترین رنگ زرد کره ای به گفته طراحان داخلی
بهترین رنگ زرد کره ای به گفته طراحان داخلی

انتخاب رنگ برای خانه شما می تواند دشوار باشد. آیا باید آن را ایمن بازی کنید و با یک خنثی ملایم همراه شوید یا فضای خود را با رنگ های پاپ القا کنید؟ هنگامی که بین این دو گزینه درگیر هستید، یک سایه وجود دارد که هر دو طرف را بازی می کند: زرد کره ای. این رنگ به دیوارهای شما کمی گرما می بخشد، بدون اینکه از رنگ های خنثی مانند سفید و بژ دور شود. در حالی که به خوبی با طیف وسیعی از زیبایی شناسی جفت می شود، زرد کره ای هرگز خسته کننده نیست. رنگ شادابی را با ظرافت ظریف متعادل می کند که حس جذابی را به هر اتاق

دقیقا چه زمانی اپل آیفون 16 و آیفون 16 پرو را معرفی می کند
دقیقا چه زمانی اپل آیفون 16 و آیفون 16 پرو را معرفی می کند

اپل سری آیفون 16 را اواخر امسال عرضه خواهد کرد. اما دقیقا چه زمانی؟ اپل هفته‌ها چیزی نمی‌گوید، اما می‌توانیم همه چیز را با دقت مشخص کنیم. در اینجا همه چیزهایی است که باید بدانید، از زمانی که اپل سخنرانی اصلی را معرفی می کند، زمانی که سخنرانی اصلی برگزار می شود، تا لحظه شروع آن، تا زمانی که آیفون ها به فروش می رسند. شما حتی خواهید فهمید که اپل چه زمانی تاریخ سخنرانی اصلی را که اولین بخش از کل فرآیند است، معرفی خواهد کرد.

طریقه نصب کاغذ دیواری
طریقه نصب کاغذ دیواری

ممکن است این سوال ، برای افراد بسیاری مطرح شود که ، به چه صورت باید کاغذ دیواری را در محیط مورد نظر شان نصب نمایند ؟ در واقع ، بی شک باید هر امری را ، به فردی سپرد که در آن حوزه از تخصص لازم و کافی برخوردار باشد . بنابراین در وهله نخست برای نصب کاغذ دیواری ، نیاز است که این امر به متخصصین این حرفه ، سپرده شود .

آلبوم کاغذ دیواری نئو ست ، آلبومی زیبا از شرکت اکسون
آلبوم کاغذ دیواری نئو ست ، آلبومی زیبا از شرکت اکسون

شرکت موفق و معروف اکسون ، از جمله معتبر ترین شرکت های وارد کننده آلبوم های کاغذ دیواری می باشد ، که در حوزه تایل های آلومینیومی ، آینه ای ، استیل ، چوبی ، و ... فعالیت می کند .

لونا ، کاغذ دیواری شرکت دیباذر
لونا ، کاغذ دیواری شرکت دیباذر

شرکت معتبر دیباذر ، که اینک نام خود را به آرت دکو گروپ ، تغییر داده است ، یکی از موفق ترین و قدیمی ترین شرکت هایی می باشد که در ابتدا ، فعالیت خود را با واردات آلبوم های کاغذ دیواری و پارکت لمینت ، آغاز نمود .

کافه پرطرفدار بیکری
کافه پرطرفدار بیکری

کافه معروف بیکری ( با کادری مجرب و مدیریتی حرفه ای ) واقع در : شهرک غرب ، فلامک شمالی ، نبش نوزدهم ، از جمله معروف ترین کافه های تهران می باشد که همه روزه از ساعت ۸:۰۰ صبح تا ۲۴:۰۰ شب ، پذیرای عموم مشتریان است.

5 اشتباهی  که هنگام عکاسی از یک پروژه باید اجتناب کنید
5 اشتباهی که هنگام عکاسی از یک پروژه باید اجتناب کنید

چه در حال عکاسی از یک بازسازی کامل یا برخی از قفسه های طاقچه ای هستید، سبک طراحی بسیار مهم است. برای صاحبان خانه آسان تر است که تصور کنند اگر فضا در خانه به نظر برسد، کار شما چگونه به نظر می رسد . چند آیتم جذاب برای هر اتاقی که از آن عکس می گیرید همراه داشته باشید تا فضا را بپوشانید و به مشتریان بالقوه کمک کنید پروژه را در خانه خود تجسم کنند.

شرکت رها وارد کننده آلبوم کاغذ دیواری سیلور
شرکت رها وارد کننده آلبوم کاغذ دیواری سیلور

شرکت معتبر رها ، از جمله شرکت های وارد کننده موفقی ( و همچنین پخش کالا های شرکت پالاز در شرق تهران ) می باشد که سال ها در این حوزه فعالیت کرده ، و آلبوم هایی با کیفیت و درجه یک را وارد و عرضه نموده است .

Samsung Galaxy Watch Ultra در مقابل Galaxy Watch 5 Pro: یک برنده واضح وجود دارد
Samsung Galaxy Watch Ultra در مقابل Galaxy Watch 5 Pro: یک برنده واضح وجود دارد

Galaxy Watch Ultra سامسونگ پاسخ این شرکت به Apple Watch Ultra است. این ساعت هوشمند جدید ارائه شده از سامسونگ است که برای کسانی طراحی شده است که کمی بیشتر از ساعت هوشمند روزمره خود می خواهند.