با شرکت پلاستر تولید کننده کاغذ دیواری آشنا شویم

  • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

  • #
  • #
  • #
با شرکت پلاستر تولید کننده کاغذ دیواری آشنا شویم
با شرکت پلاستر تولید کننده کاغذ دیواری آشنا شویم
با شرکت پلاستر تولید کننده کاغذ دیواری آشنا شویم
با شرکت پلاستر تولید کننده کاغذ دیواری آشنا شویم
شرکت معتبر و معروف پلاستر ، اولین و قدیمی ترین شرکت در ایران می باشد که در زمینه تولید کاغذ دیواری ، فعالیت می کند .  در ابتدا این شرکت معتبر ، به علت عدم وجود دستگاه ، کاغذ های بدون PVC تولید می کرد . اما اینک با ورود دستگاه های جدید و مدرن ، کاغذ دیواری های قابل شستشو نیز تولید می کند .

نکته حائز اهمیتی که ، باید در خصوص کاغذ دیواری های شرکت پلاستر ذکر کرد ، این امر است که : اینک در ایران کارخانه گرانتیل وجود دارد که کاغذ دیواری های بسیار زیادی ، تولید می کند ولی شرکت معتبر پلاستر ، در میان فروشگاه های دکوراسیون سراسر کشور ، به عبارتی جایگاه خاص خود را دارد و همچنین دارای اعتبار بسیار زیادی ، در صنف دکوراسیون داخلی در ایران می باشد .
 
 کاغذ دیواری های شرکت پلاستر، همواره کاغذ دیواری هایی با قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشند ، که جنس این کاغذ دیواری ها ، پیپر است و روکش PVC ندارند .
 
با وجود آن که برخی شرکت ها همچون شرکت پلاستر ، در زمینه تولید کاغذ دیواری فعالیت می کنند ، ولی با این حال باز هم این شرکت ها به سبب آن که مواد اولیه آن ها از خارج از کشور ، وارد می شود با مشکلات بسیاری همچون : نوسان شدید قیمت ارز ، وابستگی بسیار زیاد بازار به ارز ، و ... مواجه هستند و به قولی می توان گفت که : هنوز در بحث تولید آلبوم های کاغذ دیواری ، به خودکفایی نرسیده ایم .

از طرفی مشکلات مذکور ، تنها شامل شرکت های تولید کننده آلبوم های کاغذ دیواری نمی باشد . بلکه شرکت هایی که در زمینه واردات آلبوم های کاغذ دیواری نیز ، فعالیت می کنند دارای مشکلات فراوانی می باشند . مشکلاتی مانند : تعلق نگرفتن ارز دولتی به آنان ، به سبب کالای لوکس محسوب شدن آلبوم های کاغذ دیواری ، عدم ثبات قیمت ارز ، نوسان قیمت ارز ، عدم حمایت دولت از شرکت های وارد کننده ، و ... که باعث می شود برخی مواقع یک شرکت وارد کننده محصولی را به طور مثال ، زمانی وارد کند که قیمت دلار بسیار بالاست و در هنگام فروش ، با سقوط قیمت دلار مواجه شود به طوری که هیچ چاره ای جز حراج آلبومش برای او باقی نماند .
البته حراج آلبوم های کاغذ دیواری دارای علل دیگری نیز می باشد ، عللی مانند اینکه به طور معمول بعد از گذشت دو الی سه سال از واردات یک آلبوم ، آلبوم های کاغذ دیواری جدید با طرح هایی بروز وارد می شوند ، که اکثر افراد تمایل به تهیه آن دارند ، به همین جهت شرکت های وارد کننده ، آلبوم قدیمی خود را دیگر شارژ نمی کنند و کد های باقی مانده آن را حراج و در نهایت از رده خارج می کنند ، تا آلبومی جدید تهیه نمایند .

از جمله محصولات این شرکت معتبر ، می توان به : 
۱ / آلبوم کاغذ دیواری رز ، 
۲ / آلبوم کاغذ دیواری کلاسیک، 
۳ / آلبوم کاغذ دیواری برنز، 
۴ / آلبوم کاغذ دیواری کروم، 
۵ / آلبوم کاغذ دیواری دیاموند، 
۶ / آلبوم کاغذ دیواری النا، 
۷ / آلبوم کاغذ دیواری اترنیتی، 
۸ / آلبوم کاغذ دیواری فلورا، 
۹ / آلبوم کاغذ دیواری گلد ، 
۱۰ / آلبوم کاغذ دیواری هارمونی، 
۱۱ / آلبوم کاغذ دیواری ایده آل ،
۱۲ / آلبوم کاغذ دیواری متروپلیتن، 
۱۳ / آلبوم کاغذ دیواری رنسانس، 
۱۴ / آلبوم کاغذ دیواری سنسو سریکو ،
۱۵ / آلبوم کاغذ دیواری سوپریم ،
۱۶ / آلبوم کاغذ دیواری رویال ،
اشاره کرد. 
 
وبسایت مپ استار ، ضمن آرزوی موفقیت برای شرکت پلاستر ، با رصد دقیق و موشکافانه بازار دکوراسیون داخلی ، از فروشگاه ها ، شرکت های پخش ، و شرکت های وارد کننده حمایت می کند . این وبسایت معتبر ، به هر فروشگاه دکوراسیون داخلی ، یک صفحه اختصاصی ارائه می دهد تا محصولات خود را در آن ثبت و راحت تر با مشتریانشان ، ارتباط برقرار نمایند .
 
کدام فروشگاه ها در شهر شما ، محصولات شرکت پلاستر را ارائه می دهند ؟ کلیک کنید .
  • مرجع :
  • برچسب ها : با شرکت پلاستر تولید کننده کاغذ دیواری آشنا شویم

تعداد نظرات ثبت شده :0 نظر

فرم ارسال نظر
  • دیدگاه شما

  •  

آخرین اخبار (11 آذر 1402)
شرکت تراز دکور وارد کننده کاغذ دیواری مای استار ایکس
شرکت تراز دکور وارد کننده کاغذ دیواری مای استار ایکس

شرکت معتبر تراز دکور ، شرکت موفق و بسیار جوانی می باشد که با نیروی های خلاق و پر ایده در حال فعالیت حرفه ای است . این شرکت معروف ، در ابتدا آلبوم کاغذ دیواری مای استار ۱ را وارد کرد تجربه بالایی در انبارداری پخش جذب فروشگاهها و نحوه سفارش کالا از کشور چین و تسلط به کدهای پرفروش ان البوم و همچنین کنترل هزینه ها از جمله گمرک مالیات ارزش فزوده و بیمه و … بدست اورد و پس از مدتی ، آلبوم کاغذ دیواری مای استار ۲ را نیز وارد کرد و همه تجارب خود را در این البوم جدید مجددا تکرار نمود و مسلط شد

پارکت لمینت گرندیور  GRANDEUR ، شرکت بازرگانی لایف دکور
پارکت لمینت گرندیور GRANDEUR ، شرکت بازرگانی لایف دکور

شرکت بازرگانی لایف دکور ، یکی از موفق ترین شرکت های تولید کننده پارکت لمینت می باشد . این شرکت معتبر ، در زمینه واردات آلبوم های کاغذ دیواری نیز ، فعالیت می کند و همواره محصولاتی با کیفیت و درجه یک وارد ، و در بازار عرضه می کند ‌.

 آلبوم کاغذ دیواری پر طرفدار SEE محصول شرکت مدا
آلبوم کاغذ دیواری پر طرفدار SEE محصول شرکت مدا

شرکت معتبر و قدیمی مدا ، یکی از برترین و موفق ترین شرکت های وارد کننده آلبوم های کاغذ دیواری می باشد ، که همواره محصولاتی بی نظیر و با کیفیت را وارد و در بازار عرضه می کند .

کجا مشتری بعدی خود را پیدا کنید.
کجا مشتری بعدی خود را پیدا کنید.

ضروری است که کسب و کار شما یک وب سایت داشته باشد. این باید حاوی اطلاعات واضحی در مورد آنچه کسب و کار شما ارائه می دهد، تصاویر با کیفیت از کار شما و جزئیات تماس آسان برای یافتن باشد.

با شرکت پلاستر تولید کننده کاغذ دیواری آشنا شویم
با شرکت پلاستر تولید کننده کاغذ دیواری آشنا شویم

شرکت معتبر و معروف پلاستر ، اولین و قدیمی ترین شرکت در ایران می باشد که در زمینه تولید کاغذ دیواری ، فعالیت می کند . در ابتدا این شرکت معتبر ، به علت عدم وجود دستگاه ، کاغذ های بدون PVC تولید می کرد . اما اینک با ورود دستگاه های جدید و مدرن ، کاغذ دیواری های قابل شستشو نیز تولید می کند .

پنل های کامپوزیت MP شرکت دکووال
پنل های کامپوزیت MP شرکت دکووال

شرکت معتبر و موفق دکووال ، بزرگ ترین و اولین تولید کننده پنل های دیوارپوش کامپوزیت و همچنین پنل های سه بعدی تمام چرم ، در ایران می باشد .

نحوه انتخاب بهترین رنگ برای هر قسمت از خانه، از کابینت آشپزخانه گرفته تا دیوارهای حمام
نحوه انتخاب بهترین رنگ برای هر قسمت از خانه، از کابینت آشپزخانه گرفته تا دیوارهای حمام

انتخاب رنگ مناسب برای خانه شما یک تصمیم بزرگ است، اما شاید مهمتر از آن انتخاب نوع رنگ مناسب باشد. همچنین به عنوان براق شناخته می شود، پایان رنگ به میزان نوری که رنگ از سطح خود منعکس می کند، اشاره دارد که میزان براق بودن آن را تعیین می کند. رنگ مسطح هیچ براقی ندارد، در حالی که براقیت بالا بسیار براق است. فراتر از زیبایی شناسی، دانستن تفاوت بین روکش ها مهم است زیرا تمیز کردن برخی از آن ها راحت تر است و بهتر از بقیه در برابر آسیب مقاومت می کنند. برای سهولت در انتخاب، ما بهترین انواع رنگ را برای هر

کاغذ دیواری اویستر اولین کالای شرکت نماد معماری
کاغذ دیواری اویستر اولین کالای شرکت نماد معماری

شرکت نماد معماری ، شرکتی جوان می باشد که از سال ۱۴۰۱ فعالیت خود را ، در زمینه واردات آلبوم های کاغذ دیواری آغاز نموده است .

آلبوم کاغذ دیواری گرین برند مارینا شرکت لوتوس هارمونی
آلبوم کاغذ دیواری گرین برند مارینا شرکت لوتوس هارمونی

شرکت موفق لوتوس هارمونی ، یکی از معتبر ترین و بزرگ ترین شرکت هایی است که در مشهد ، فعالیت می کند ( انبار و دفتر مرکزی : مشهد ) .

آلبوم کاغذ دیواری شرکت رویال آرت لوکس
آلبوم کاغذ دیواری شرکت رویال آرت لوکس

شرکت معتبر آرت ( شرکت رویال آرت لوکس چنل پاراتی ) ، از جمله شرکت های موفق وارد کننده آلبوم های کاغذ دیواری می باشد ، که همواره آلبوم هایی درجه یک ، با کیفیت و زیبا وارد و عرضه می کند .