مجله خبری دکوراسیون داخلی

 • فرق فوم سایلنت با فوم معمولی چیست ؟
  فرق فوم سایلنت با فوم معمولی چیست ؟
  فوم ، به یک لایه ابر مانند ( ساخته شده از مواد نفتی ) ، اطلاق می شود که با ضخامت های متفاوتی تولید و عرضه می شود . ( از ضخامت های یک و نیم تا دو میلی متر ، در زیر کار پارکت لمینت بهره برده می شود ، به این صورت که در ابتدا فوم را بر روی زمین پهن می کنند و سپس بر روی فوم ، لمینت را نصب می کنند ) .

  تاریخ درج :1400/09/09

 • پرده سیلوئیت را بیشتر بشناسیم
  پرده سیلوئیت را بیشتر بشناسیم
  از جمله انواع و اقسام پرده های مدرن موجود در بازار ، می توان به پرده های سیلوئیت ( که به پرده های سه بعدی نیز معروف می باشند ) ، اشاره کرد . این پرده های پر کاربرد ، نوعی از پرده های زبرا می باشند که از دو لایه حریری یا توری ، که به صورت موازی در کنار یک دیگر قرار گرفتند

  تاریخ درج :1400/09/07

 • طراحی کابینت های جدید آشپزخانه
  طراحی کابینت های جدید آشپزخانه
  طراحی کابینت اصول و استاندارد های خاص خودش را دارد ، که در صورتی که رعایت شود شخص ، آشپزخانه ای مدرن و شیک خواهد داشت ،

  تاریخ درج :1400/09/03

 • برچسب های کاشی سرویس را بشناسیم
  برچسب های کاشی سرویس را بشناسیم
  برچسب های کاشی های سرویس ، در واقع  پوششی درجه یک و عالی برای دیوار کاشی های سرویس بهداشتی و حمام  و آشپزخانه ، که قدیمی شدند و نیاز به بازسازی کردن دارند ، است .

  تاریخ درج :1400/09/01

 • مدل های زیبا برای سقف اتاق کودک
  مدل های زیبا برای سقف اتاق کودک
  اتاق خواب کودک ، نقش بسیار مهمی در رشد و زندگی کودک دارد ، و به همین سبب باید برای طراحی تمام نقاط آن ، دقت و توجه بسیار زیادی داشت . از جمله این نقاط ، می‌ توان به سقف اتاق خواب اشاره کرد . به عنوان مثال ، افراد می توانند از سقف کاذب به جهت طراحی اتاق خواب کودکشان بهره ببرند . چرا که می توانند با توجه به جنسیت فرزند شان ، طیف وسیعی از گزینه های متنوع و زیبا را انتخاب و اجرا کنند . به طور مثال اگر فرزند آنان پسر است ، می توانند از انواع و اقسام طرح های ورزشی و یا حتی از وسایل داخل اتومبیل ، بهره

  تاریخ درج :1400/08/29

 • نگاهی بر مزایای پارکت لمینت فلورکس ( Floorex )
  نگاهی بر مزایای پارکت لمینت فلورکس ( Floorex )
  پارکت لمینت با کیفیت و درجه یک فلورکس ( FLOOREX ، ساخت کشور ایران ) ، از جمله بی نظیر ترین و مرغوب ترین پارکت لمینت های موجود در بازار ، می باشد که دارای مزایا و ویژگی های بی شماری است .

  تاریخ درج :1400/08/26

 • گچ بری سقف چگونه اجرا می شود ؟
  گچ بری سقف چگونه اجرا می شود ؟
   مصالح اصلی برای گچ بری ، گچ می باشد و از آن جایی که گچ خاصیت چسبندگی و شکل پذیری بسیار بالایی دارد ، و رنگ بندی آن مطلوب و در نهایت مقرون به صرفه و ارزان می باشد ،

  تاریخ درج :1400/08/24

 • انواع کلیک های لمینت را بشناسیم .
  انواع کلیک های لمینت را بشناسیم .
  کلیک های لمینت ، در انواع و اقسام‌ گوناگون و متنوعی در بازار موجود می باشند ، شرکت های معتبر و مطرحی در دنیا وجود دارند که ، حرفه و فعالیتشان در زمینه طراحی و همچنین ساخت کلیک ها ( به طور اختصاصی ) ، می باشد .

  تاریخ درج :1400/08/23

 • بچ نامبر ، لت نامبر و سریال درج شده روی کاغذ دیواری ، چیست ؟
  بچ نامبر ، لت نامبر و سریال درج شده روی کاغذ دیواری ، چیست ؟
  بچ نامبر ( Batch Number ) ، که با نام هایی همچون : لت نامبر ( Lot Namber ) ، و یا سریال درج شده بر روی کاغذ دیواری شناخته شده است ، در واقع ترکیبی از حروف و اعداد است که ، در وهله اول کاملا نامفهوم و مبهم ، به نظر می رسد . اما با این حال ، درج کردن آن بر روی محصولات اجباری می باشد .

  تاریخ درج :1400/08/20

 • بین کابینتی آینه ای
  بین کابینتی آینه ای
  امروزه بین کابینتی های متنوع و زیبایی در بازار موجود است ، اما یکی از انواع بی شمار این بین کابینتی ها ، عبارت است از : بین کابینتی های آینه ای . ( استفاده کردن از بین کابینتی های آینه ای ، در آشپزخانه های مدرن ، ایده ای بی نظیر و عالی بوده که امروزه بسیار ، به چشم میخورد و باعث خلق دکوراسیونی خاص و منحصر به فرد ، در محیط آشپزخانه شده است ) .

  تاریخ درج :1400/08/18