تاریخچه صنایع غذایی طبیعت

  • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

  • #
  • #
  • #
نمایش برترین کافه ها و فست فودها در شهر شما...کلیک کنید

صنایع غذایی طبیعت 

یکی از اصلی ترین مواد غذایی برای تهیه ی غذا بنا به اظهار بسیاری از بانوان خانه دار، روغن، رب گوجه فرنگی و برنج می باشد.
کارخانه های بسیاری نیز این محصولات را تولید می کنند؛ چه آن هایی که از قدیم الایام به این کار مشغول بوده اند و چه جدیدترها.
در این میان، بازارخوب از آن شرکتی است که بتواند نظر آشپزان و به خصوص بانوان را به خود جلب نماید.
کیفیت یک محصول غذایی درست از آن روز اولی که مورد استفاده  قرار می گیرد مشخص می شود؛ در واقع کیفیت محصول در درجه ی اول رضایت مندی مشتری را فراهم می کند و سپس او را پایبند و وفادار می نماید.
یکی از شرکت های نوپا در زمینه ی تولید مواد غذایی، شرکت طبیعت سبز پارس کهن با نام معروف طبیعت است که این روزها توانسته است به خوبی جای خود را در آشپرخانه ها باز کند.
این شرکت با هدف تامین و توزیع کالاهای اساسی مصرفی خانوار در سراسر کشور از سال 1391 فعالیت خود را به پشتوانه ی چندین دهه حضور موفق مجموعه ی لبنی میهن ، آغاز کرده است.
طبیعت سبز همانطور که پیش تر نیز گفته شد به واسطه ی کیفیت بالای محصولاتش توانسته است رشد سریع و پیوسته ای را تجربه نماید به نحوی که در مدتی کوتاه تبدیل به یکی از تولید کنندگان اصلی بازار برنج و روغن گردیده است.
این کارخانه محصولات متنوعی از سبد غذایی همچون چای، رب گوجه فرنگی  و تون ماهی را نیز به بازار عرضه می کند.
شرکت طبیعت در نظر دارد تا سال 1400 در بین سه برند اول بازار در ایران قرار گیرد.


کارخانه ی طبیعت در زمینی به وسعت 9 هکتار در مامونیه ی شهریار تاسیس شده است این کارخانه ظرفیت تولید 10 هزار تن روغن جامد و مایع در ماه، 5 تن چای به صورت روزانه و 6 میلیون قوطی رب را به صورت ماهانه داراست.
در حال حاضر با 50 شعبه ی فعال در سراسر کشور توزیع مویرگی در سطح کشور داشته و به زودی به پشتوانه ی همین توزیع گسترده بخش عظیمی از بازار را تحت پوشش قرار خواهد داد.


ابوالفضل پایداری مالک و رئیس هیئت مدیره ی شرکت طبیعت
ابوالفضل پایداری مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره ی شرکت طبیعت سبز پارس کهن، در سال 1353 در تهران دیده به جهان گشود.
پدر او حاج ایوب پایداری یکی از کارآفرینان برتر کشور است.او مالک صنایع لبنی میهن و ده ها کارخانه ی وابسته به آن می باشد.


ابوالفضل پایداری که چندی پیش نامش در لیست متخلفان ارزی بانک مرکزی منتشر شده بود در این باره گفت:  ارز دولتی یا همان ارز 4200 تومانی توسط دولت به کالاهای اساسی داده می شود.شرکت ها و افراد مختلف از این ارز برای واردات کالاهای اساسی در جهت تداوم فرایند تولید استفاده می کنند و برای این مقدار 4 ماه فرصت دارند تا کالای مورد نظر را وارد کرده و با ایجاد ارزش افزوده آن را به قیمت مصوب بفروشند. شرکت میهن و طبیعت نیز این ارز را دریافت کرده و تا آخرین دلار آن را مواد اولیه وارد کرده است.متاسفانه این موضوع به شکلی در فضای مجازی و کانال های خبری مطرح می شود که انگار ارز 4200 تومانی دریافت کرده ایم و با قیمت 15 هزار تومان در بازار آزاد فروخته ایم.

در هر صورت آنچه که مشخص است این موضوع است که حضور افراد توانمندی نظیر حاج ایوب پایداری و فرزندش در صنعت ایران و ادامه ی فعالیت رو به جلو، همه ی حرف و حدیث های مخرب را پس زده و خود گویای تعهد مسئولانه ی این افراد می باشد.
با امید موفقیت روز افزون برای کارآفرینان و کارگران ایران زمین.
 
 
  • مرجع :https://www.mapstar.net/
  • برچسب ها : صنایع غذایی طبیعت

تعداد نظرات ثبت شده :2 نظر

فرم ارسال نظر
  • دیدگاه شما

  •