کابینت های انزو ، کابینت هایی متفاوت

  • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

  • #
  • #
  • #
نمایش برترین فروشگاههای دکوراسیون داخلی در شهر شما...کلیک کنید

کابینت های انزو ، کابینت هایی متفاوت 

انزو یا Zentique نام یک برند معروف ایتالیایی می باشد ، که اکثر کابینت هایی انزو که در بازار مشاهده می کنیم ، می توان گفت که از محصولات این شرکت طراحی و الهام گرفته شدند . 
در خصوص کابینت های انزو باید ذکر کرد که ، این کابینت ها جزء دسته بندی سبک نئوکلاسیک می باشند و ، نکته مهم تر که با مشاهده کابینت های انزو متوجه آن می شوید این امر است که ، کابینت های انزو ، در واقع ترکیبی از دو کابینت زیبا و با کیفیت ، های گلاس و ممبران هستند . اما بی شک دارای تفاوت هایی نیز می باشند ، برای مثال در خصوص جنس روکش کابینت انزو ، و کابینت ممبران باید ذکر کرد که ، جنس روکش کابینت انزو ، براق است در حالی که جنس روکش در کابینت ممبران مات می باشد ، اما به طبع بین این دو کابینت شباهت هایی نیز موجود می باشد ، مثلا اینکه در هر دو نوع کابینت ذکر شده ، از روکش پی‌ وی سی استفاده شده است . 
از جمله ویژگی های مثبت کابینت آشپزخانه انزو ، می توان به ضخامت آن اشاره کرد ، اگر کمی توجه کرده باشید ، ضخامت درب اکثر کابینت های موجود در بازار  حدود شانزده میلی متر است ، ولی ضخامت کابینت انزو ، حدود بیست و پنج میلی متر می باشد ، که این امر خود دلیلی بر با دوام و محکم بودن کابینت های انزو است . 
از دیگر مزایای کابینت های انزو می توان به ، قطر درب این کابینت اشاره کرد ، برای مثال اگر بخواهیم قطر درب کابینت انزو را با کابینت های دیگر مقایسه کنیم ، می توان گفت که به دلیل آن که چهار طرف درب کابینت انزو ، به وسیله دستگاه سی ان سی برش داده می شود ، قطر لبه درب های آن حدود هشت میلی متر ، کمتر از قطر لبه های کابینت های دیگر است . 
از دیگر مواردی که باید به آن اشاره کرد این امر است که ، افرادی که علاقمند به کابینت های رنگ روشن ، و یا به عبارتی سفید می باشند ، کابینت انزو برای آنان یک پیشنهاد عالی است ، چرا که این نوع کابینت فقط در یک رنگ سفید براق موجود می باشد ، و می تواند زیبایی به خصوصی را به محیط آشپزخانه شما ببخشد . همانطور که خود نیز واقف بر این امر هستید ، رنگ سفید باعث بزرگ تر به نظر رسیدن محیط آشپزخانه شما می شود ، پس این نوع کابینت برای آشپزخانه های کوچک نیز مناسب است ، و مهم تر اینکه می توان به راحتی با دیگر وسایل موجود در آشپزخانه ، ست کرد . 
در خصوص جنس کابینت با کیفیت انزو ، باید متذکر شد که ،  جنس کلیه متعلقات این کابینت از ام دی اف می باشد ، و بدنه های داخلی آن نیز از این قضیه مستثنی نیستند ، جنس بدنه داخلی کابینت های زیبا انزو ، از ام دی اف سفید به همراه ، روکش ملامینه که ضد خش و مهم تر از همه  ضد آب است ، می باشد . همچنین شایان ذکر است که پس‌ از انجام حکاکی ها پرس وکیوم به صورت سفید براق می شود ، همچنین لازم به ذکر است که می توان درب کابینت های انزو را رنگ کرد به جای استفاده کردن از روکش ، جنس رنگی که بر روی درب کابینت های انزو زده می شود ، از سه حالت خارج نیست ، پلی یورتان ، پولیشی ، پلی استر . که از جمله بهترین و با کیفیت ترین میان این سه نوع ، می توان به رنگ پولیشی اشاره کرد .
  • مرجع :https://www.mapstar.net/
  • برچسب ها : کابینت های انزو ، کابینت هایی متفاوت

تعداد نظرات ثبت شده :0 نظر

فرم ارسال نظر
  • دیدگاه شما

  •