اصول اساسی چیدمان تالار

  • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

  • #
  • #
  • #
نمایش برترین فروشگاههای دکوراسیون داخلی در شهر شما...کلیک کنید

اصول اساسی چیدمان تالار

تالار ها مکان هایی می باشند که برای انجام بسیاری از مراسمات عزا و عروسی مورد استفاده قرار می گیرند. تزیینات و چیدمان در تالار ها بسیار موثر بوده و در دکوراسیون اهمیت ویژه ای دارد. بسته به فضای تالار ها و اینکه کوچک یا بزرگ هستند ، نوع چیدمان و وسایل به کار برده شده متفاوت است.
زیبایی و نور پردازی خوبدر تالار ها اهمیت ویژه ای دارند، باید به گونه ای باشند که چشم نواز بوده و افراد در ان راحت بوده و احساس مثبت و خشنودی و سر شار از شادی را داشته باشند. برای تزیین کردن تالار از انواع لوستر ها و پرده ها ی زیبا استفاده می شود. باید توجه داشت که رنگ دیوار با رنگ پرده ها متضاد بوده تا به چشم بیایند و محیط مفرحی را ایجاد کنند و باید دقت داشت که از رنگ های پر شور استفاده شود و در ان از رنگ های خنثی استفاده نشود.
یکی ویگر از تزیینات داخل تالار، انتخاب کاور صندلی ها و انتخاب رومیزی می باشد که بهتر است با رنگ پرده ها ست باشد ، این قضیه باعث یکدست شدن و شیک شدن محیط می گردد.
هم چنین از جمله وسایلی که برای مجلل تر شدن محیط و فضای داخلی تالار استفاده می شود ، تابلو ها و اینه کاری ها می باشد که بر روی دیوار انجام می شود تا سقف و دیوار حالت بی حال و کسل کننده نداشته باشد و چشم نواز باشد.
لوستر های استفاده شده در ان باید از کریستال باشد تا به خوبی نور محیط را منعکس کند و باعث تلالو شود و به زیبایی هر چه تمام تر محیط کمک کند.
از دیگر ایده های خلاقانه در چیدمان تالار، قرار دادن انواع شمع و گل ارایی در کنار میز و صندلی عروس و داماد و هم چنین گل ارایی با گلدان های پایه دار و بلند بر روی میز میهمانان می باشد که حس طراوت و شادابی و نشاط را به میهمانان می بخشد.
سقف تالار باید دارای طرح های زیبا بوده و از نورپردازی مخفی در ان استفاده شده باشد، و هم چنین کف تالار باید از انواع سرامیک های روشن و زیبا استفاده شده باشد.
در گل ارایی باید از انواع گل های خوش بو استفاده کنید و رنگ این گل ها باید با رنگ پرده و رومیزی و صندلی ها مطابقت داشته باشد. جایگاه عروس و داماد باید متمایز بوده و در مکانی مناسب در تالار قرار بگیرد و در این قسمت باید از انواع ایده های کاربردی استفاده کرد. میزها و صندلی ها باید طوری چیده شده باشند که بتوانند پیست رقص را مشاهده کرده و هم چنین مشرف به مکان عروس و داماد باشند.
برای طراحی جایگاه عروس و داماد می توانید از پرده های بزرگ و مجلل استفاده کرد و یا می توان از اب نمایی در ان قسمت استفاده کرد، باید دیزاین این قسمت متفاوت و بسیار زیبا باشد چرا که مرکز توجه میهمانان است.
برای تالار باید اتاقی برای عقد وجود داشته باشد تا مراسمات عقد در ان انجام شده و مهمانان درجه اول بتوانند هدیه های خود را به نو عروس و داماد تحویل دهند و عکس های یادگاری با ان ها بگیرند، این اتاق باید فضای کافی داشته باشد و دو صندلی در ان قرار بگیرد که جلوی ان صندلی ها میز عقد قرار بگیرد و تمامی وسایل عقد بر روی میز با انواع طراحی ها و ایده ها خلاقانه دیزاین شود.
علاوه بر ان در قسمت بانوان نیز باید اتاق پرو داشته باشد تا بانوان بتوانند در این قسمت با خیالت راحت لباس های خود را تعویض وسایل خود را در ان قرار دهند و بعد مراسم بردارند.
  • مرجع :https://www.mapstar.net/
  • برچسب ها : اصول اساسی چیدمان تالار

تعداد نظرات ثبت شده :0 نظر

فرم ارسال نظر
  • دیدگاه شما

  •