بررسی چند نکته برای استفاده از پارکت لمینت در کف آشپزخانه ها

  • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

  • #
  • #
  • #

بررسی چند نکته برای استفاده از پارکت لمینت در کف آشپزخانه ها 
 
پارکت لمینت ها ، از جمله مواردی هستند که افراد می توانند از آن ها ، به عنوان پوشش برای کف آشپزخانه خود ، بهره ببرند . البته باید افزود که این پوشش ها ، برخلاف دیگر پوشش ها همچون کاشی  ها و سرامیک ها ، در برابر آب از مقاومت زیادی برخوردار نیستند ، آشپزخانه ها از جمله محیط های مرطوب می باشند ، که ممکن است در هر لحظه آب بر روی پارکت لمینت ها ریخته شود و یا حتی ممکن است ، لوله ماشین لباسشویی و یا ماشین ظرفشویی ، بنا بر هر علتی نشت کند ، و مواردی از این قبیل ؛ که باعث ریختن آب بر روی پارکت لمینت ها می شوند ، به همین سبب افرادی که تمایل دارند تا از پارکت لمینت ها به عنوان پوشش کف آشپزخانه خود ، بهره ببرند باید توجه داشته باشند ، تا در صورت ریخته شدن آب بر روی این پوشش ها ، به سرعت آن را خشک کنند تا آب به لایه های زیرین پارکت لمینت ها ، نفوذ نکند . و در نتیجه ( اگر متوجه آب بر روی پارکت لمینت ها نشوند ) ، مجبور به تعویض آن قسمت از پارکت لمینت می شوند . ( بنابراین افرادی که تمایل به استفاده از پارکت لمینت ها دارند ، باید توجه داشته باشند تا به هیچ عنوان آب به هسته مرکزی پارکت لمینت ها نفوذ نکند ) . 

از دیگر مواردی که می توان در خصوص  پارکت لمینت ها اشاره کرد ، این امر است که پاکت لمینت ها ، از ضخامت بسیار زیادی برخوردار هستند ، به همین سبب آنان در برابر انواع عوامل طبیعی ، دارای مقاومت بسیار زیادی می باشند . این پارکت لمینت های منحصر به فرد ، در انواع و اقسام طرح ها و رنگ ها ، در بازار موجود می باشند ، و هر شخص بنا بر سلیقه و دکوراسیون محیط خود ، می تواند هر یک از این پارکت لمینت های جذاب را ، تهیه کند . ( به عنوان مثال : افراد می توانند از پارکت لمینت هایی با رنگ روشن ، برای آشپزخانه های کم نور استفاده کنند ، چرا که این پارکت لمینت های روشن ، باعث انعکاس نور در محیط آشپزخانه می شوند ، و مهم تر اینکه افراد با استفاده از این پارکت لمینت ها ، نیاز کمتری به نور ( لامپ ) ، پیدا می کنند . همچنین در خصوص پارکت لمینت های تیره نیز ، باید افزود که : افراد می توانند در صورت تمایل ، از پارکت لمینت های تیره برای محیط آشپزخانه خود ، استفاده کنند ، منتها با این شرط که دیگر وسایل آشپزخانه و همچنین دکور آشپزخانه ، رنگ روشن باشد ، تا با ایجاد یک تضاد ، محیط آشپزخانه خود را تبدیل به محیطی خاص و منحصر به فرد کنند ) .
لازم به ذکر است که ، استفاده از پارکت لمینت ها به عنوان پوشش کف آشپزخانه ، مزایای دیگری را نیز در پی دارد ، به عنوان مثال ، افراد می توانند از پارکت لمینت ها ، بر خلاف انواع و اقسام سرامیک ها و کاشی ها و ... ، در طولانی مدت نیز بهره ببرند ( البته اگر به خوبی از آنان نگهداری کنند ، در غیر اینصورت ممکن است مجبور به تعویض قسمت های آسیب دیده پارکت لمینت خود شوند ) ، همچنین لازم به ذکر است که ، نصب پارکت لمینت ها بسیار آسان می باشد ، و افراد می توانند در کمترین زمان ممکن ، کف آشپزخانه خود را به وسیله پارکت لمینت ها ، پوشش دهند .

  • مرجع :
  • برچسب ها : استفاده از پارکت لمینت در کف آشپزخانه ها

تعداد نظرات ثبت شده :0 نظر

فرم ارسال نظر
  • دیدگاه شما

  •