کاربرد های فراوان پرده های ریسه ای

  • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

  • #
  • #
  • #
نمایش بانک بزرگ مقاله های مپ استار و برترین فروشگاههای دکوراسیون داخلی در شهر شما...کلیک کنید

کاربرد های فراوان پرده های ریسه ای 

پرده های ریسه ای و یا شرشره ای ، از جمله پرده های پر کاربرد و در عین حال زیبایی محسوب می شوند که جدا از ، قیمت مقرون به صرفه آنان ، زیبایی خاصی را به محیط شما می بخشند . 
در خصوص کاربرد این پرده های زیبا ،  باید افزود که از این پرده ها ، جدا از جدا کردن بخش های مختلف خانه از یکدیگر ، می توان برای تزیین اتاق خواب ها ، پنجره ها و یا حتی برای تزیین پیشخوان آشپزخانه نیز بهره برد . 
این پرده ها ، همچون دیگر پرده های موجود در بازار دارای تنوع در رنگ و طرح می باشند ، و حتی افرادی که تمایل دارند می توانند با کمک وسایلی همچون ، مروارید ، صدف ، مهره ، و ... خود مشغول درست کردن این پرده های زیبا شوند .
پرده های ریسه ای متشکل شده از مهره ها ، از جمله پر طرفدار ترین پرده های ریسه ای می باشند ، این نوع پرده ها در دو نوع موجود می باشند ، که یک نوع آن متشکل  شده از مهره های رنگارنگ و زیبایی که طیف رنگی دلنشینی را ایجاد می کنند ، و نوع دیگر آن از مهره های ساده و در یک رنگ درست شده است . 
همچنین لازم به ذکر است که می توان از پرده های ریسه ای ، متشکل شده از مهره های چوبی در طیف رنگی زیبا و خاص قهوه ای روشن ، تا قهوه ایی تیره نیز بهره برد ، این نوع از پرده های ریسه ای با مهره های چوبی ، در عین سادگی و زیبایی ، دارای جذابیت بسیاری می باشند و محیط منزل شما را دلنشین تر می کنند . 
از دیگر‌ پرده های مهره ای می توان به ، پرده های مهره ای فلزی اشاره کرد ، این نوع پرده ها بیشتر برای محیط هایی کلاسیک و یا حتی قدیمی مناسب هستند . ترکیب زیبای دیگری که در انواع پرده های ریسه ای مهره ای به چشم میخورد ، پرده های مهره ای به همراه دریم کپچر است ، که نمایی متفاوت و زیبا را به ارمغان می آورد . 
نوع دیگر از پرده های ریسه ای ، مهره ای کریستال آویز می باشد ، این نوع از پرده های ریسه ای برای محیط های‌ به اصطلاح  لوکس و یا به عبارتی لاکچری بسیار مناسب است ، چرا که با انعکاس نور بر روی کریستال ها ، درخشندگی بسیار زیادی ، در محیط ایجاد می شود که باعث زیبا تر به نظر رسیدن محیط می شود . 
از جمله دیگر پرده های ریسه ای ، همانطور که در فوق نیز اشاره شد ، می توان به پرده های ریسه ای ، درست شده به وسیله کاموا های رنگارنگ اشاره کرد ، که بر حسب سلیقه و به خصوص محیطی که ، مد نظر دارید می توان از طرح های مختلف آن بهره برد ، و یا حتی طرح های مختلف را بر روی آن اجرا کرد ، به عنوان مثال با کمی خلاقیت در کوتاه کردن ریسه های کاموا ، می توان پرده ریسه ای را باب سلیقه خود در آورید و از آن در ورودی منزل یا ، حتی محل کار خود استفاده کنید . 
نوع دیگری از پرده های ریسه ای کاموایی موجود است ، به این صورت که کاموا های رنگارنگ و یا حتی کاموا های تک رنگ ، به یکدیگر بافته شدند و ضخامتی به مراتب بیشتر از نوع پیشین که ذکر شد ، دارند و می توانید با کمی خلاقیت  بر روی این بافت ها انواع مختلف و زیبای مهره ها ، منگوله ها و منجوق ها و ... را بدوزید .
  • مرجع :https://www.mapstar.net/
  • برچسب ها : کاربرد های فراوان پرده های ریسه ای

تعداد نظرات ثبت شده :0 نظر

فرم ارسال نظر
  • دیدگاه شما

  •