کابینت های اشپزخانه کوچک، برطرف کننده کمبود جا

  • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

  • #
  • #
  • #
نمایش برترین فروشگاههای دکوراسیون داخلی در شهر شما...کلیک کنید

کابینت های اشپزخانه کوچک، برطرف کننده کمبود جا

کابینت های اشپز خانه، عضو مهم هر اشپزخانه ای می باشند و در بردارنده ی تمامی وسایل و تجهیزات لازم این محیط می باشند، و با توجه به اینکه برخی از اشپزخانه ها کوچک هستند درنتیجه گذاشتن کابینت های کوچک در ان بسیار ضروری می باشد و باعث جا شدن تمامی وسایل نیز می شود، بهتر است در کنار ان دکوراسیون نیز لحاظ شود .
اگر شما در خانه از کمبود جا رنج می برید و با کوچک بودن اشپزخونه مشکل دارید به شما پیشنهاد می شود که از این نوع از کابینت های کم جا استفاده کنید. برای مثال طراحی کابینت ها در اینگونه از اشپز خانه ها می تواند اگر از نوع دیداری است، تا سقف ادامه داشته باشد و یا از کابینت های باریک استفاده شود و نما و دکوراسیون ان به گونه ای باشد که فضای اشپزخانه را دلباز تر نشان دهد که فردی که در اشپزخانه قرار می گیرد ، کسل و مضطرب نشود و بتواند به راحتی کارها را انجام دهد و به خوبی وسایل را پیدا کرده و چیدمان ان مکان را به سبک خود تغییر دهد و دسترسی خوبی به همه چیز داشته باشد.
برخی از کابینت ها ، یک سری اکسسوری داشته که به حالت کشویی و تاشو مورد استفاده قرار می گیرند، اگر طراحی کابینت های یک اشپزخانه کوچک به این طریق باشد خیلی راحت می توان در ان لوازم قرار داد و بعد از استفاده بدون گرفتن جای اضافه، در مکان خود قرار گیرد. هم چنین برای استفاده از فضا می توان خود اشپزخانه را به حالت بدون درب طراحی کرد و اپن و حالت جزیره ای به ان داد ، درنتیجه فضا باز تر نشان داده می شود، در داخل کابینت ها نیز می توان از لامپ های رشته ای و شلنگی ال ای دی استفاده کرد تا نورپردازی بیشتری در اشپزخانه قرار گیرد و انجام شود و فضا دلگیر نشود.
کابینت ها می توانند از نوع هایگلاس باشند و بهتر است که سطح ان ها براق باشد و حتی می توان در اشپزخانه از شیشه های اینه ای نیز استفاده کرد که نور بیشتری را منعکس کند. کابینت های هایگلاس گزینه بسیار مناسبی برای مکان های کوچک هستند و می توان از نوع باریک و کم جای ان بهره مند شد و استفاده کرد، باید مدنظر داشته باشید که این کابینت ها را در رنگ های روشن با توجه به دکور منزلتان تهیه کنید تا فضا و محیط جذاب تر و زیباتر باشد.
در برخی از اشپزخانه ها برای اینکه کمبود جا احساس نشود ، حدود سه ردیف کابینت دیواری بر روی هم قرار می گیرند و طراحی منحصربفردی را در اشپزخانه ایجاد می کنند و می توان از فضاهای پرت این مکان نیز به خوبی استفاده کرد.
تعداد کم کابینت در یک اشپزخانه و دقت نکردن به این موضوع که کابینت ها تا سقف ادامه پیدا کنند و رنگ روشن داشته باشن، باعث دلگیر شدن فضای اشپزخانه شده و بدترین نوع طراحی یک اشپزخانه است و ظاهر ان را زشت و نازیبا می کند، اگر پنجره ای در اشپزخانه تان وجود ندارد می توانید در سقف اشپزخانه ان را ایجاد کنید ، با اینکه کوچک خواهد شد اما نسبتا کابردی است. برای اینکه فصای زیادی محصور نشود می توان گاز رو میزی بر روی کابینت ها ایجاد کرد و تمامی موارد را توکار ایجاد کرد.
استفاده از کابینت ها ی ام دی اف با ساختاری ناپسند و زمخت هم چنین طراحی غیر تخصصی باعث پراکندگی در فضا شده و در نتیجه محیط ان چنگی به دل نخواهد زد. کابینت های ممبران نیز از کابینت های دوست داشتنی بوده و برای چنین فضاهایی مناسب است و از بهترین متریال ساخته شده است.
  • مرجع :https://www.mapstar.net/
  • برچسب ها : کابینت های اشپزخانه کوچک، برطرف کننده کمبود جا

تعداد نظرات ثبت شده :0 نظر

فرم ارسال نظر
  • دیدگاه شما

  •