چند روش برای ایجاد جداسازی در پلان طبقه باز

  • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

  • #
  • #
  • #
چند روش برای ایجاد جداسازی در پلان طبقه باز
چند روش برای ایجاد جداسازی در پلان طبقه باز
چند روش برای ایجاد جداسازی در پلان طبقه باز
چند روش برای ایجاد جداسازی در پلان طبقه باز


 
( مقاله ترجمه شده از سایت معتبر خارجی )
 
1.مبلمان را بچینید
 
وقتی صحبت از تعیین مناطق برای فضای داخلی شما به میان می آید، قطعاً اینجا مکانی برای شروع است و احتمالاً هزینه ای برای شما نخواهد داشت. چرخاندن پشتی صندلی ‌ها و مبل ‌ها به بقیه فضا راهی فوری برای علامت دادن به یک منطقه جداگانه است. چیدمان مجدد مبلمان برای ایجاد دقیق بخش های محصور شده ممکن است قوی ترین نکته برای تعریف مجدد یک چیدمان باز باشد.
به عنوان مثال، اگر اتاق نشیمن شما در کنار اتاق غذاخوری شما قرار دارد، مطمئن شوید که مبل شما پشت میز دارد یا صندلی های شما رو به شومینه است. این یک مفهوم جدایی ایجاد می کند. داشتن بخش های بافت دار دیوار، مانند شومینه سنگی چشمگیر در اینجا، همچنین به سیگنال دهی بصری مناطق مختلف کمک می کند.
 
2.اضافه کردن یک فرش سطحی
 
یکی دیگر از راه های قوی برای ایجاد یک منطقه بصری متمایز، از طریق قرار دادن فرش روی سطوح کف است. آنها همچنین دکوراسیون شما را بهبود می بخشند و به فضای کلی لطافت می بخشند. فرش ها همچنین برای جذب نویز عالی هستند، که زمانی که چندین فعالیت در یک فضا انجام می شود مفید است.
حتما فرشی را انتخاب کنید که اندازه مناسبی داشته باشد. حداقل باید قسمت اصلی مبلمان مانند مبل را روی آن قرار دهد.
 
3.یک صفحه نمایش تاشو معرفی کنید
 
یکی از راه های کم تعهد برای تقسیم فضا، استفاده از صفحه نمایش تاشو تزئینی است. این قطعات مانع عمودی همچنین می توانند الگو و رنگ را به اتاق تزریق کنند. و می ‌توان آن‌ ها را به راحتی به مناطق دیگر خانه منتقل کرد یا زمانی که دوباره برای یک پلان طبقه باز کامل آماده شد، آن ‌ها را به‌ طور کامل بیرون آورد.
توجه داشته باشید که چگونه صفحه نمایش در اینجا یک منطقه نشیمن صمیمی ایجاد می کند در حالی که رنگ و طرح را اضافه می کند. لامپ قابل توجه وزن را تحمل می کند و همچنین به تعریف این فضا کمک می کند. در شب، نور منطقه را حتی بیشتر نشان می دهد.
 
4.تاکید بر سقف
 
گاهی اوقات بهترین ایده ها از بالا می آیند. سقف داخلی در این اتاق نشیمن با کاغذ دیواری پوشانده شده است و با لامپ های متعدد به پایان رسیده است. این ویژگی به زیبایی فضای نشیمن را مشخص می کند.
برای یک رویکرد ظریف تر، اما همچنان موثر، سقف را با رنگ یا قالب گیری در نظر بگیرید.
 
Ways to Create Separation in an Open Floor Plan
 
1.Arrange the Furniture
 
This is definitely the  place to start when it comes to defining zones for your interior, and it likely won’t cost you a thing. Turning the backs of chairs and sofas to the rest of a space is an immediate way to signal a separate area. Rearranging your furniture to carefully create cordoned intimate sections may be the most powerful tip for redefining an open layout.
For example, if your living room is alongside your dining room, make sure your sofa has its back to the table or that your chairs are facing the fireplace. This will create a notion of separateness. Having textured portions of wall, like the dramatic stone fireplace here, also helps visually signal different areas.
 
2.Add an Area Rug
 
Another strong way to create a visually distinct area is through the placement of rugs on floor surfaces. They also enhance your decor and add softness to the overall space. Rugs are also great for absorbing noise, which is helpful when multiple activities are happening in one space.
Be sure you select a rug that is the appropriate size. It should at least fit the main piece of furniture, such as a sofa, on it.
 
3.Introduce a Folding Screen
 
One low-commitment way to divide a space is with a decorative folding screen. These vertical barrier pieces can also inject pattern and color into a room. And they can be easily moved around to other areas of the home or taken out completely when you’re ready for a full open floor plan again.
Notice how the screen here creates an intimate seating area while adding color and pattern. The striking light fixture carries weight and also helps define this space. At night, the light will punctuate the zone even more.
 
4.Accent the Ceiling
 
Sometimes the best ideas come from above. The inset ceiling in this living room is dressed in wallpaper and finished with multiple bulb lights. This feature stylishly characterizes the sitting area.
For a more subtle but still effective approach, consider enhancing a ceiling with paint or molding.
  • مرجع :https://www.marthastewart.com
  • برچسب ها : چند روش برای ایجاد جداسازی در پلان طبقه باز

تعداد نظرات ثبت شده :0 نظر

فرم ارسال نظر
  • دیدگاه شما

  •  

آخرین اخبار (23 تیر 1403)
پارفیکا ، وارد کننده پارکت تمام چوب طبیعی
پارفیکا ، وارد کننده پارکت تمام چوب طبیعی

شرکت های اندکی در ایران هستند که در زمینه واردات پارکت طبیعی ، فعالیت می کنند . از جمله این شرکت ها می توان به : شرکت موفق و معتبر پارفیکا اشاره کرد .

با شرکت ژیوار وارد کننده کالای دکوراسیون داخلی آشنا شویم
با شرکت ژیوار وارد کننده کالای دکوراسیون داخلی آشنا شویم

شرکت معتبر و موفق ژیوار ، شرکتی قدیمی و بزرگ در ایران می باشد که در زمینه واردات آلبوم های کاغذ دیواری ، فعالیت می کند و همواره محصولاتی با کیفیت و درجه یک ، در بازار عرضه می نماید ( لازم به ذکر است که : این شرکت معروف ، وارد کننده انحصاری پاررکت لمینت زینت نیز می باشد ) .

کافه عمارت پر طرفدار فولک
کافه عمارت پر طرفدار فولک

کافه عمارت زیبای فولک ( با کادری مجرب و حرفه ای و مدیریتی عالی ) ، واقع در : محدوده دانشگاه تهران ، خیابان قدس ، بالا تر از خیابان ایتالیا ، بن بست امیر شاهی ، پلاک هفت ، از جمله پر طرفدار ترین و خاص ترین کافه عمارت های تهران می باشد ، که همه روزه از ساعت ۹ صبح الی ۲۳:۳۰ دقیقه ، پذیرای عموم مشتریان عزیز می باشد . مشتریان محترم می توانند پیش از حضور در این کافه ، با برقراری تماس با این مجموعه ، میز مورد نظر خود را رزرو کنند .

چند راه  برای اینکه کسب و کار خود را بدون مشکل در زمان دور نگه دارید
چند راه برای اینکه کسب و کار خود را بدون مشکل در زمان دور نگه دارید

. به آنها اطلاع دهید که چه تاریخی دور خواهید بود و اگر دفتر شما برای تعطیلات بسته می شود، تاریخ هایی که در سال جدید بسته می شود و بازگشایی می شود.

شرکت درودگران تولید کننده لمینت و ابزارآلات پارکت
شرکت درودگران تولید کننده لمینت و ابزارآلات پارکت

شرکت جوان و معتبر درودگران ( که در گذشته با نام نمایندگی لمینت ایگر آلمان فعالیت می نمودند ) ، در سال 1398 به جرگه تولیدکنندگان پارکت لمینت های با کیفیت و آبزار آلات آن پیوسته و خود را ، برای رقابت بسیار سنگین پارکت لمینت های ایرانی با رقبای سرمایه دار آماده می کنند .

آلبوم زیبای گلدن استار ۳ شرکت آرشا دکور
آلبوم زیبای گلدن استار ۳ شرکت آرشا دکور

شرکت معروف آرشا دکور ، یکی از معتبر ترین و فعال ترین شرکت های وارد کننده آلبوم های کاغذ دیواری می باشد که ، که همواره محصولاتی بی نظیر و با کیفیت وارد و در بازار ، عرضه می کند .

آلبوم کاغذ دیواری کازابلانکا شرکت اریکا
آلبوم کاغذ دیواری کازابلانکا شرکت اریکا

شرکت معتبر و موفق اریکا ، در دهه اخیر با پشتوانه نام بزرگ ایدی ، در امر واردات آلبوم های کاغذ دیواری فعالیت خود را آغاز نمود . همیشه نام ایدی با نام کارخانه بزرگ گرانتیل و همچنین با نام آقایان قهرمانی ، همراه می باشد .

 آلبوم های پر طرفدار شرکت آریو دکور
آلبوم های پر طرفدار شرکت آریو دکور

شرکت معتبر آریو دکور ، شرکت جوان ، فعال ، منظم و با تجربه ای می باشد که در دهه اخیر فعال شده است . این شرکت معروف ، از تجربه دیگر شرکت های موفق در این حرفه ، استفاده نموده و به همین سبب اینک همچون شرکتی کاملا حرفه ای عمل می کند .

با شرکت پدیده تولید کننده انواع پرده  آشنا شویم
با شرکت پدیده تولید کننده انواع پرده آشنا شویم

شرکت معتبر پدیده ، از تولید کننده های برتر و موفق انواع و اقسام پرده ها ، همچون : پرده زبرا ، پرده دومکانیزم ، پرده کرکره ، پرده دی کی ، پرده شید ساده ، اسکرین و بلک اوت ، می باشد .

آلبوم کاغذ دیواری ماهتیسا شرکت وان تو وان
آلبوم کاغذ دیواری ماهتیسا شرکت وان تو وان

شرکت جوان و معتبر وان تو وان ، از جمله جوان ترین شرکت هایی می باشد که در زمینه واردات آلبوم های کاغذ دیواری فعالیت می کند ( دفتر و انبار مرکزی این شرکت ، در تهران است ) .