چند راه برای نجات اتاق نشیمن در صورتی که مبلمان شما با هم نباشد

  • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

  • #
  • #
  • #
چند راه برای نجات اتاق نشیمن در صورتی که مبلمان شما با هم نباشد
چند راه برای نجات اتاق نشیمن در صورتی که مبلمان شما با هم نباشد
چند راه برای نجات اتاق نشیمن در صورتی که مبلمان شما با هم نباشد
چند راه برای نجات اتاق نشیمن در صورتی که مبلمان شما با هم نباشد
 


( مقاله ترجمه شده از سایت معتبر خارجی )
 
1.برخی از زمینه های مشترک را پیدا کنید
 
در حالی که اتاق شما ممکن است شبیه یک هودج به نظر برسد، چیزی مشترک بین همه موارد وجود دارد. به هر حال، شما این قطعات را به دلایلی انتخاب کرده اید!
جان مک‌ کلین، طراح داخلی می ‌گوید : «چیزی پیدا کنید و اشیاء را در اطراف اتاق قرار دهید تا تکرار و ریتم ایجاد شود» . «فضا ها زمانی که به‌ جای مجموعه‌ ای خریداری‌ شده به‌ نظر می‌ رسند، بسیار جالب ‌تر هستند.
مغز خود را بیش از اتصال نقطه ها به هم نریزید! محل مشترک اتاق شما می تواند به همین سادگی باشد که تمام میزهای کناری شما گرد هستند یا سایه های مختلفی از خاکستری را انتخاب کرده اید.
 
2.مقداری انسجام ایجاد کنید
 
برای اینکه چند قطعه متفاوت را کم اهمیت جلوه دهید، به چیزی نیاز دارید که تصادفی بودن را به هم پیوند دهد.
از آنجایی که مبلمان نا متناسب می ‌تواند باعث خرابی قطار بصری شود، سعی کنید چند قطعه کلیدی را وارد کنید تا ظاهری متعادل و منسجم ایجاد کنید. Abbe Fenimore، بنیانگذار و طراح داخلی Studio Ten 25 ، می گوید. در حالی که یک فرش افسانه یک انتخاب واضح است، هرگز قدرت بالش را دست کم نگیرید.
 
3.اطراف خود را آرام کنید
 
آیا با مجموعه‌ ای متنوع از دستمزد ها، یافته‌ های قدیمی و خرید های جدید کار می‌ کنید؟ فضای سفید را به زور وارد اتاق کنید. 
مک ‌کلین توضیح می ‌دهد: «با استفاده از بالش‌ های پرت، پتوها، قالیچه‌ ها و چوچک ‌ها در نت ‌های خنثی عاج، خاکستری، خاکی یا کرم آرامش را به ارمغان بیاورید». "با متحد کردن بازیکنان حمایت کننده، فضای سفید یا منفی لازم برای آرامش محیط را ایجاد می کنید.
 
Ways to Salvage Your Living Room if Your Furniture Doesn’t Go Together
 
1.Find Some Common Ground
 
While your room might look like a hodge-podge, there is something in common between all of the items. After all, you picked these pieces for one reason or another!
Find something, and place the objects around the room to create repetition and rhythm,” Interior designer John McClain says. “Spaces are far more interesting when they look curated and collected as opposed to purchased in a set.
Don’t wrack your brain over connecting the dots! Your room’s common ground can be as simple as all your side tables are round or you picked out various shades of gray.
 
2.Create Some Cohesion
 
In order to downplay multiple pieces that are different, you will need something that ties together the randomness.
Since mismatched furniture can create a visual train wreck, try bringing in a few key pieces to create a balanced and cohesive look.” Abbe Fenimore, founder and interior designer of Studio Ten 25, says. While a fabulous rug is an obvious choice, never underestimate the power of pillows.
 
3.Soothe Your Surroundings
 
Working with an eclectic array of hand-me-downs, vintage finds, and new buys? Force white space into the room. 
Provide peace by accessorizing with toss pillows, throw blankets, area rugs and tchotchkes in neutral notes of ivory, gray, khaki or cream,” McClain explains. “By unifying the supporting players you create the white or negative space necessary for soothing surroundings.
  • مرجع :https://www.apartmenttherapy.com
  • برچسب ها : چند راه برای نجات اتاق نشیمن در صورتی که مبلمان شما با هم نباشد

تعداد نظرات ثبت شده :0 نظر

فرم ارسال نظر
  • دیدگاه شما

  •  

آخرین اخبار (23 تیر 1403)
پارفیکا ، وارد کننده پارکت تمام چوب طبیعی
پارفیکا ، وارد کننده پارکت تمام چوب طبیعی

شرکت های اندکی در ایران هستند که در زمینه واردات پارکت طبیعی ، فعالیت می کنند . از جمله این شرکت ها می توان به : شرکت موفق و معتبر پارفیکا اشاره کرد .

با شرکت ژیوار وارد کننده کالای دکوراسیون داخلی آشنا شویم
با شرکت ژیوار وارد کننده کالای دکوراسیون داخلی آشنا شویم

شرکت معتبر و موفق ژیوار ، شرکتی قدیمی و بزرگ در ایران می باشد که در زمینه واردات آلبوم های کاغذ دیواری ، فعالیت می کند و همواره محصولاتی با کیفیت و درجه یک ، در بازار عرضه می نماید ( لازم به ذکر است که : این شرکت معروف ، وارد کننده انحصاری پاررکت لمینت زینت نیز می باشد ) .

کافه عمارت پر طرفدار فولک
کافه عمارت پر طرفدار فولک

کافه عمارت زیبای فولک ( با کادری مجرب و حرفه ای و مدیریتی عالی ) ، واقع در : محدوده دانشگاه تهران ، خیابان قدس ، بالا تر از خیابان ایتالیا ، بن بست امیر شاهی ، پلاک هفت ، از جمله پر طرفدار ترین و خاص ترین کافه عمارت های تهران می باشد ، که همه روزه از ساعت ۹ صبح الی ۲۳:۳۰ دقیقه ، پذیرای عموم مشتریان عزیز می باشد . مشتریان محترم می توانند پیش از حضور در این کافه ، با برقراری تماس با این مجموعه ، میز مورد نظر خود را رزرو کنند .

چند راه  برای اینکه کسب و کار خود را بدون مشکل در زمان دور نگه دارید
چند راه برای اینکه کسب و کار خود را بدون مشکل در زمان دور نگه دارید

. به آنها اطلاع دهید که چه تاریخی دور خواهید بود و اگر دفتر شما برای تعطیلات بسته می شود، تاریخ هایی که در سال جدید بسته می شود و بازگشایی می شود.

شرکت درودگران تولید کننده لمینت و ابزارآلات پارکت
شرکت درودگران تولید کننده لمینت و ابزارآلات پارکت

شرکت جوان و معتبر درودگران ( که در گذشته با نام نمایندگی لمینت ایگر آلمان فعالیت می نمودند ) ، در سال 1398 به جرگه تولیدکنندگان پارکت لمینت های با کیفیت و آبزار آلات آن پیوسته و خود را ، برای رقابت بسیار سنگین پارکت لمینت های ایرانی با رقبای سرمایه دار آماده می کنند .

آلبوم زیبای گلدن استار ۳ شرکت آرشا دکور
آلبوم زیبای گلدن استار ۳ شرکت آرشا دکور

شرکت معروف آرشا دکور ، یکی از معتبر ترین و فعال ترین شرکت های وارد کننده آلبوم های کاغذ دیواری می باشد که ، که همواره محصولاتی بی نظیر و با کیفیت وارد و در بازار ، عرضه می کند .

آلبوم کاغذ دیواری کازابلانکا شرکت اریکا
آلبوم کاغذ دیواری کازابلانکا شرکت اریکا

شرکت معتبر و موفق اریکا ، در دهه اخیر با پشتوانه نام بزرگ ایدی ، در امر واردات آلبوم های کاغذ دیواری فعالیت خود را آغاز نمود . همیشه نام ایدی با نام کارخانه بزرگ گرانتیل و همچنین با نام آقایان قهرمانی ، همراه می باشد .

 آلبوم های پر طرفدار شرکت آریو دکور
آلبوم های پر طرفدار شرکت آریو دکور

شرکت معتبر آریو دکور ، شرکت جوان ، فعال ، منظم و با تجربه ای می باشد که در دهه اخیر فعال شده است . این شرکت معروف ، از تجربه دیگر شرکت های موفق در این حرفه ، استفاده نموده و به همین سبب اینک همچون شرکتی کاملا حرفه ای عمل می کند .

با شرکت پدیده تولید کننده انواع پرده  آشنا شویم
با شرکت پدیده تولید کننده انواع پرده آشنا شویم

شرکت معتبر پدیده ، از تولید کننده های برتر و موفق انواع و اقسام پرده ها ، همچون : پرده زبرا ، پرده دومکانیزم ، پرده کرکره ، پرده دی کی ، پرده شید ساده ، اسکرین و بلک اوت ، می باشد .

آلبوم کاغذ دیواری ماهتیسا شرکت وان تو وان
آلبوم کاغذ دیواری ماهتیسا شرکت وان تو وان

شرکت جوان و معتبر وان تو وان ، از جمله جوان ترین شرکت هایی می باشد که در زمینه واردات آلبوم های کاغذ دیواری فعالیت می کند ( دفتر و انبار مرکزی این شرکت ، در تهران است ) .