پرده ای متفاوت همچون پرده های مغناطیسی

 • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

 • #
 • #
 • #
نمایش برترین فروشگاههای دکوراسیون داخلی اطراف منزل شما...کلیک کنید

پرده ای متفاوت همچون پرده های مغناطیسی

پرده های مغناطیسی امروزه کاربرد بسیار ویژه ای دارندو در بسیاری از منازل و حتی محل کار از ان استفاده می شود. این پرده ها در اندازهو ابعاد مختلفی ایجاد می شوند و به دست مصرف کنندگان و خریداران می رسند که طولشان در اندازه ۲۱۰ سانتی متر و عرض ان هابه اندازه ۱۰۰ سانتی متر می باشد. از این گونه پرده ها به صورت توری در مقابل پنجره ها استفاده شده و ویژگی بسیار مهمی که دارند این است که از ورود حشرات و موجودات موذی به داخل منزل و یا محل کار جلوگیری می کنند.
این پرده ها به گونه ای طراحی شده اند که به راحتی قابل نصب هستند و می توان ان را اجرا کرد و هم چنین به اسانی رفت و امد روی ریل را انجام می دهند. هم چنین بعد از باز شدن بلافاصله هنگام بسته شدن،توسط ۱۸ مگنتجذب می شود و بدین تربیت ورود و خروج هوا را نیز کنترل می کند.
برای نصب این گونه پرده ها خودتان نیز می توانید دست به کار شوید و ان را در چارچوب نصب کنید.
استفاده از این نوع پرده ها به شما در هنگام تابش شدید نور خورشید نیز کمک می کند و همچون یک محافظ عمل می کند و گرما و سرما را کنترل می نماید.
هم چنین علاوه بر جلوگیری از ورود حشرات از ورود گردو غبار نیز جلوگیری کرده و بسیار کارامد است.
این گونه پرده ها نیز به دکوراسیون شما کمک کرده و در سبک دکوراتیو و ست شدن با وسایل منزل شما مناسب است. در هنگام خرید باید این مطلب را در نظر داشته باشید که از کیفیت خوب ان اطلاع کسب کنید چرا که پرده های نامرغوب و بی کیفیت به راحتی در برابر نور خورشید دچار پوسیدگی می شوند.
در نتیجه انتخاب پرده مناسب بسیار حائز اهمیت است و از طرفی باعث صرفه جویی در هزینه ها می شود و بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.
اگر مایل هستید در ساعاتی از روز این پرده را جمع کنید، می توانید از نوع تاشو ان تهیه فرمایید تا به راحتی هر زمان که بخواهید ان را جمع کنید .
می توانید برای اینکه فضای اتاق زیبا تر به نظر برسد از قاب های چوبی بالای پرده استفاده بفرمایید. اگر می خواهید اتاق بلند تر بنظر برسد از ارتفاع بیشتری از پرده استفاده کنید.
این گونه پرده ها جنبه زیبایی ندارند و تنها برای کنترل روشنایی استفاده می شوند و هم چنین در مکان هایی کاربرد دارند که از دید مناسبی برخوردارند.
این پرده ها به صورت اتوماتیک و برقی نیز وجود دارند که از ان می توان در پنجره های دوجداره و حتی در پارتیشن ها استفاده کرد.
در پرده ها یی که از نوع بالارونده و یا لانه زنبوری می باشند از تکنیک های خاص و متریال ویژه ای استفاده می شود. این گونه پرده تنها در یک رنگ خاکستری تولید می شوند البته امروزه در رنگ های خنثی نیز تولید و طراحی می شوند.
این نوع پرده ها به صورت دو تکه می باشد که در جعبه های مخصوص بسته بندی می شوند و به دست کاربران می رسند. جنس این گونه پرده ها از نوع تور می باشد.
ساختار ان هم بسیار ساده می باشد و چوب میله ندارد و شما برای دراوردن ان از سادگی می توانید خلاقیت انجام داده و به ان جلا و رنگ بدهید. این پرده ها خوبی که دارند ، قابل شستشو هستند و دما ی اتو برقی ان ها را خراب نمی کند.
از ان حتی در مقابل درب ورودی نیز استفاده می شود و به دلیل مگنت هایی که بین دو تکه پرده وجود دارد بعد از ورود و خروج شما محکم بهم وصل می شود و فضا را هم تقسیم می کند و برای مکانی که در ان قرار دارید حریم ایجاد می کند.
 • مرجع :https://www.mapstar.net/
 • برچسب ها : پرده ای متفاوت همچون پرده های مغناطیسی

تعداد نظرات ثبت شده :2 نظر

فرم ارسال نظر
 • دیدگاه شما

 •  

 • #

  سارا

  پرده های مغناطیسی چقدر جالبن

  1399/05/16

 • #

  سارا

  پرده های مغناطیسی چقدر جالبن

  1399/05/16