پادری نمدی ، یک پادری ارزان و در عین حال زیبا

  • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

  • #
  • #
  • #
نمایش برترین فروشگاههای دکوراسیون داخلی در شهر شما...کلیک کنید

پادری نمدی ، یک پادری ارزان و در عین حال زیبا


تقریبا اکثر‌ منازل نیازمند پادری برای قسمت های مختلفی همچون مقابل سرویس های بهداشتی یا مقابل درب ورودی منزل و... مواردی این چنین می باشند تا آلودگی ها و ناپاکی های محیطی وارد فضای داخلی منزل شما نشود.  همانطور که خود نیز واقف بر این امر هستید انواع بیشماری از پادری ها در بازار موجود می باشد ، برای مثال می توان به پادری هایی با جنس پلاستیک ، پشم ، پلی استر ، پلیمر و یا حتی نمد اشاره کرد ، که هر شخص بسته به بودجه و سلیقه  و مهم تر از همه دکوراسیون منزل خود می تواند پادری مخصوص خود را تهیه کند .
همانطور که در فوق نیز اشاره شد ، جنس برخی از پادری ها از نمد است ، که نسبت به باقی پادری ها از قیمت مقرون به صرفه تر و ارزان تری برخوردار می باشند و مهم تر اینکه تنوع رنگ و طرح پادری های نمدی بسیار بیشتر از سایر انواع پادری ها است . اما تنها ارزان بودن یا طرح ها و رنگهای فراوان داشتن مزیت این پادری نمی باشد ، بی شک هر وسیله ای که طبیعی و از جنس طبیعت باشد ، علاوه بر زیبایی ، اثرات دیگری نیز برای سلامتی خواهد داشت ، برای مثال همین پادری های نمدی یک معجزه اثر بخش برای افرادی می باشند که از بیماری هایی همچون رماتیسم و یا حتی کمر درد و درد مفاصل رنج می برند ، و یا حتی افرادی که بنا بر هر دلیلی از ناراحتی های روحی رنج می برند ، می توانند با تهیه پادری های نمدی آرامش را به خود و خانواده خود هدیه دهند . اما این تمام مزیت های پادری نمدی نیست ، ممکن است برای شما نیز پیش آمده که در فصول سرد سال احساس کنید که کف پای تان سرد است و همین امر منجر به درد در ناحیه مفاصل پا شود ، اما پادری های نمدی این مشکل را نیز حل کردند ، این پادری ها باعث می  شوند تا هنگامی که پای خود را بر روی آن ها می گذارید ، پای شما گرم شود و در نهایت منجر به افزایش گردش خون در بدن شما می شود .
شاید اگر به عده ای پیشنهاد دهیم که در منزل از پادری استفاده کنند این جواب را بشنویم که پادری منبع باکتری ها و قارچ ها است و جدای از این مطلب ، بوی نامطبوعی نیز در طولانی مدت خواهد داد ولی در پاسخ به این عزیزان باید گفت که در پادری های نمدی تحت هیچ عنوانی باکتری و یا حتی قارچ رشد نمی کند و مهم تر این امر که در صورت استفاده از این پادری ها ، حتی در دراز مدت ، به هیچ عنوان بوی نامطبوعی نخواهند داد .
همچنین لازم به ذکر است که ، اکثر بانوان خصوصا در فصول بهار و یا تابستان که پنجره های منزل یا تراس باز است از ازدیاد گرد و غبار شکایت می کنند ،  پادری های نمدی یک پیشنهاد عالی به این عزیزان است چرا که پادری های نمدی گرد و غبار موجود را به جان میکشند و اجازه ورود به منزل شما را نمی دهند .
همانطور که در فوق نیز ذکر شد از پادری های نمدی می توان در مقابل سرویس های بهداشتی نیز استفاده کرد ، اما تنها نه به علت زیبایی ، بلکه از مزیت های پادری نمدی ، قدرت بسیار بالای آن در جذب رطوبت می باشد ، و همین امر جلوگیری می‌ کند از لک شدن سرامیک ها و .... .
شایان ذکر است که پادری های نمدی  از جمله صنایع دستی های کشور عزیزمان است که در استان هایی همچون سمنان ، گلستان ، خراسان ، و ...تولید می شود .
  • مرجع :https://www.mapstar.net/
  • برچسب ها : پادری نمدی ، یک پادری ارزان و در عین حال زیبا

تعداد نظرات ثبت شده :0 نظر

فرم ارسال نظر
  • دیدگاه شما

  •