نگاهی بر مبل های شیک و راحت شنی

  • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

  • #
  • #
  • #

نگاهی بر مبل های شیک و راحت شنی 

 

مبل های شنی ، یا بین بگ ، هپی چیر ،  از جمله مبل های راحتی و زیبایی هستند ، که به علت انعطاف و نرمی فوق العاده عالی ، طرفداران بسیار زیادی را مجذوب خود کردند . 
در خصوص مشخصات مبل های زیبا و نرم شنی ، باید افزود که به علت آنکه محتوای درونی این مبل ها ، همچون شن نرم می‌ باشد به این مبل ها ، ‌شنی‌ می گویند . در واقع مبل های شنی متشکل شده از سه بخش ، رویه ، آستر ، و محتوای شنی . که محتوای شنی آن ، توسط یونولیت های خرد شده ، تشکیل می شود . 
یونولیت های خرد شده در مبل های زیبا و راحت شنی ، دارای خاصیت اسفنجی می باشند که ، به همین سبب مبل های شنی از انعطاف خوبی برخوردار هستند ، همچنین لازم به ذکر‌ است که یونولیت های خرد شده در مبل شنی ، می توانند به راحتی حرکت کنند و به طبع این دلیل شکل پذیری مبل های شنی ، به هر حالتی که فرد تمایل داشته باشد ، می باشد . در واقع این مزیت مبل های شنی ، باعث شده تا این مبل های نرم و زیبا ، تبدیل به یک محصول طبی برای افراد شود . 
از دیگر مزایای بی شمار مبل های شنی ، می توان به سبک وزن بودن آنان اشاره کرد . مبل های شنی بر خلاف دیگر مبل های موجود در بازار ، بسیار سبک می باشند و فرد می تواند به راحتی ، این مبل های جذاب را جا به جا کند . همچنین لازم به ذکر است که ، علاوه بر استفاده از مبل های شنی در محیط خانه ، عده ای تمایل دارند تا از این مبل ها در محیط کار خود نیز بهره ببرند . 
باید افزود که مبل های شنی ، از تنوع بالا طرح و رنگ برخوردار هستند ، به طوری که هزاران هزار مدل طرح و رنگ از این مبل های نرم در بازار موجود می باشد . 
مزیت فوق العاده خاص و عالی دیگری که در خصوص مبل های شنی باید افزود ، تنوع جنس این مبل ها می باشد ، از جمله جنس های مبل شنی می توان به ، جیر ، مخملی ، کتان ، لی ، خزه دار ، چرمی ، پلی استر و ... اشاره کرد . 
افراد می توانند با خاطر آسوده مبل های زیبا و دلنشین شنی ، را تهیه کنند چرا که اگر پس از مدت ها استفاده رویه و یا حتی قسمت آستری‌ مبل ، نیاز به تعمیر داشته باشد به راحتی می توان آن را تعمیر‌ کرد . و یا حتی اگر پس از مدتی فرد تمایل داشته باشد که رویه و یا آستری مبل شنی خود را ، به طور کلی تعویض کند ، این امکان نیز برای او فراهم می باشد . 
در خصوص شستشوی مبل های شنی باید اشاره کرد که ، رویه مبل های زیبای شنی را به علت طراحی خاصی که دارند ، می توان به کمک زیپ از قسمت آستری جدا نمود ، و سپس بر حسب جنس پارچه ، آن‌ را شست . برای مثال اگر‌ جنس رویه مبل شنی ، لی باشد باید آن را با آب سرد شست و اگر چرمی باشد ، نیاز‌ به شستشو با آب نیست و فقط می توان به وسیله یک دستمال نمناک آن را به خوبی تمیز‌ کرد . 
در نهایت لازم به ذکر است که پس از مدت ها استفاده ، در صورتی که محتوای مبل شنی افت کند ، و یا حتی بو بگیرد می توان به راحتی محتوای آن را تعویض کرد .

  • مرجع :https://www.mapstar.net/
  • برچسب ها : نگاهی بر مبل های شیک و راحت شنی

تعداد نظرات ثبت شده :0 نظر

فرم ارسال نظر
  • دیدگاه شما

  •