نوسازی سرویس بهداشتی حمام و دستشویی منزل با کمترین هزینه

  • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

  • #
  • #
  • #
نوسازی سرویس بهداشتی حمام و دستشویی منزل با کمترین هزینه

علل مختلفی وجود دارد برای نوسازی منزل و یا حتی اجزایی از خانه ، عللی همچون ترکیدگی لوله ها ، خراب شدن یا آسیب دیدن دیوار یا حتی سقف و یا حتی به علت ایجاد یک دگرگونی در منزل بر حسب سلیقه ، چرا که گاهی اوقات پیش می آید منزلی که خریداری کردید باب میل نیست و تصمیم میگیرید که یک تغییرات جزئی در آن ایجاد کنید ، مثلا جای آشپزخانه را عوض کنید یا یک دیوار را بردارید و یا حمام و دستشویی را یکی کنید یا جدا کنید و گاهی نیز آن را نوسازی کنید . اما مسئله ای که مورد بحث است ، این مورد هست که چگونه ، با کمترین هزینه سرویس های بهداشتی منزل خود را نوسازی کنیم و یک تغییر زیبا به منزل خود بدهیم .
از جمله مواردی که می توان برای نوسازی سرویس  بهداشتی منزل تان در نظر بگیرید ، تعویض شیر آلات ، روشویی و ... و حتی تعویض کاشی ها است ، در مورد کاشی های به کار برده شده در سرویس های بهداشتی اگر شما ابتدا کاشی های قدیمی را بکنید تا کاشی های نو را بچسبانید باعث می شود که هم وقت شما گرفته شود و هم گرد و خاک حاصل از کندن کاشی ها وارد منزل شما شود و هم هزینه زیاد تری باید در نظر بگیرید ، بنابراین بهتر است هنگام خرید کاشی ها ، نوعی را خریداری کنید که به راحتی بتوانید بدون اینکه کاشی های قدیمی را در بیاورید آن را بر روی کاشی های قدیمی بچسبانید‌ که هم در زمان و هم در هزینه ای که میخواهید بکنید صرفه جویی کنید . همچنین می توانید به جای هزینه کردن برای کاشی از کفپوش های ارزان قیمت تر از کاشی نیز استفاده کنید . و یا حتی اگر یک کاشی شما ترک خورده یا لب پر شده می توانید  با استفاده از استیکر های ضد آب روی آن را بپوشانید .همچنین می توانید از کاشی هایی با اشکال هندسی و زیبا نیز در سرویس بهداشتی خود استفاده کنید .اشکالی همچون مستطیل یا مربع و ... برای روشویی منزل خود .
مورد دیگری که لازم است به آن اشاره شود ، نصب آینه در روشویی و حمام  است ، که باعث می شود با انعکاس نور بر روی آن جذابیت بیشتری ایجاد شود ، و حمام و روشویی جا دار تر و بزرگتر به نظر برسند .
همچنین می توان برای زیباتر شدن سرویس های بهداشتی خود از  سنگ های مرمر سفید با رگه های خاکستری نیز استفاده کنید که مقرون به صرفه تر نیز هست و جدا از مقرون به صرفه بودن بسیار مناسب برای محیط سرویس های بهداشتی است و می تواند به راحتی با هر سبکی از دکوراسیون تناسب یابد . 
همچنین برای افرادی که ساده پسند هستند می توان پیشنهاد ی شگفت انگیز داد ، سبک اسکاندیناوی ، سبکی است برای افرادی با سلیقه های ساده و بی آلایش ، چرا که این سبک به دور از هرگونه تجمل است و در عین سادگی محیط سرویس بهداشتی شما را تبدیل به محیطی زیبا و آرامش بخش می کند . رنگ غالب در سطح اسکاندیناوی سفید است که می توان با تم های خنثی و یا حتی با لوازم چوبی ست کرد . 
می توانید از خاکستری نیز در محیط سرویس های بهداشتی خود استفاده کنید ، رنگ خاکستری از جمله رنگ های خنثی ایی هست که باعث ایجاد آرامش می شود ، و می توان به راحتی آن را با کفپوش های چوبی گرم با جزییات سفید استفاده کرد . برای مثال می توان روشویی کابینتی خاکستری خود را با کاسه سفید روشویی و شیر آلاتی مدرن و زیبا ست کرد .

بانک اطلاعات فروشگاههای دکوراسیون داخلی...کلیک کنید
  • مرجع :https://www.mapstar.net/
  • برچسب ها : نوسازی سرویس بهداشتی حمام و دستشویی منزل با کمترین هزینه

تعداد نظرات ثبت شده :0 نظر

فرم ارسال نظر
  • دیدگاه شما

  •