میلیون ها طرح برای کناف دور شومینه

 • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

 • #
 • #
 • #
نمایش برترین فروشگاههای دکوراسیون داخلی...کلیک کنید

میلیون ها طرح برای کناف دور شومینه

تزیینات دور شومینه برای خانه هایی که دکوراسیون مدرن و یا حتی سنتی دارند مورد استفاده قرار می گیرند و از لحاظ نوع طراحی و چیدمان و دکور با هم متفاوت هستند و هم چنین باید این نکته را نیز اضافه کرد که متریال و مواد سازنده ی ان ها نیز با هم فرق می کند، این نوع طراحی ها برای دور شومینه باعث متفاوت شدن شکل و شمایل فضای خانه شده و ان را زیباتر می کند، به خصوص اینکه در خانه های مدرن با استفاده از کناف ، چیدمان شیک تری را می توان به اجرا در اورد ، در نتیجه بایستی در انتخاب و نوع این کناف ها و طراحی ان ها دقت کنید تا کاملا به فضای خانه ست شود و هماهنگی یابد‌.
سادگی در طرح این کناف ها در رتبه ی اول قرار دارد و خواهان بسیاری نیز دارد ، حتی می توان در کنار این مجموعه از انواع گلدان ها و شمع ها و وسایل دکوری مناسب استفاده کرد.
در واقع باید گفت که شومینه نباید در یک خانه بدون توجه در کنجی باقی بماند و دکور دادن به ان فضای منزل را به طرز شگفت انگیزی عوض می کند،نوعی از شومینه ها با نمای اجر یا سنگ ساخته می شوند که  در واقع گازی  هستند و مدرن نیز می باشند، هر چند که این مدل طرحی ساده است اما با خطوط نقش روی سنگ از حالت سادگی بیرون می اید و قابلیت نصب بسیار راحتی دارند.
در نوعی دیگر از این مدل از کناف های مورد استفاده از شومینه ، فرد کارشناس و متخصص اینکار با استفاده از مواد یک نمای گچی در اطراف شومینه طراحی می کند که اینگونه از شومینه ها را در منازلی کلاسیک و سنتی می توانیم مشاهده کنیم.
برخی شومینه ها از کناف های رنگی در اطراف شان ساخته شده اند و طراحی ان ها متفاوت تر از دیگر کناف ها می باشد و اینگونه از شومینه ها گازی نبوده و هیزمی هستند.
هم چنین باید این مطلب را نیز یاد اور شد که کناف ها می توانند عایق حرارتی باشند، و می توانند تا میزان زیادی از به هدر رفتن انرژی جلوگیری کنند، هم چنین این طور کناف ها اگر در کنار دیوار نیز قرار بگیرند، می توانند عایق صوت نیز واقع شوند.
کناف ها به خوبی قابلیت پوشش دارند، استفاده از کناف اگر به خوبی و صحیح انجام شود می تواند تغییر فوق العاده ای در خانه به وجود بیاورد.
البته کناف ها در برابر اب مقاومت پایینی دارد و بهتر است در این مورد به خوبی نگه داری شود، بعد از اجرا و انجام کناف دور تا دور شومینه بهتر است که روی ان را از وسایل پر نکنید چرا که ظاهر ان را زشت می کند اما می توانید از اکسسوری های مناسبی برای ان قسمت استفاده کنید‌.
گاهی کناف دور شومینه دچار صدمه و یا ترک خوردگی می شود که هیچ جای نگرانی نیست و می توان به وسیله ی یک نصاب خوب ترمیم و مرمت شوند.
ارتفاع و اندازه ی کناف دور شومینه از اهمیت بالایی برخوردار است ، در برخی موارد از کف تا سقف را با اجر طراحی می کنند، و بر خلاف دیوار رنگ ان را به طوری متفاوت طراحی و رنگ امیزی می کنند، و از کناف با طرحی دلخواه مورد استفاده قرار گرفته می شود، ارتفاع داشتن شومینه باعث می شود که اتاق بزرگتر جلوه دهد.
برخی از شومینه ها در اتاقی کوچک تعبیه می شوند در نتیجه ، از مواد و متریالی کمتر استفاده می شود و حتی می توان به حالت هیزمی نیز ان را ایجاد کرد.
 • مرجع :https://www.mapstar.net/
 • برچسب ها : میلیون ها طرح برای کناف دور شومینه

تعداد نظرات ثبت شده :1 نظر

فرم ارسال نظر
 • دیدگاه شما

 •  

 • #

  ملینا

  ممنون

  1399/08/08