محافظی بی نظیر به نام فلاشینگ

  • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

  • #
  • #
  • #
نمایش بانک اطلاعات دکوراسیون داخلی ایران...کلیک کنید

محافظی بی نظیر به نام فلاشینگ

فلاشینگ ها برای محافظت از بام ها و دیوار ها برای جلوگیری از نفوذ اب و منبسط شدن دیوار استفاده می شود. البته در برابر باران و برف از نوع فلزی ان استفاده می شود. فلاشینگ در واقع برای محافظت هر چه بیشتر و جلوگیری از ورود اب به درزها ی دیوار ها می شود و امروزه بسیار کاربرد دارد و کاربران از ان برای جلوگیری از تکه تکه شدن و پوسته شدن دیوار ها و جلوگیری از نم دادن ان استفاده می کنند که بسیار قابل توجه نیز می باشد.
برای نصب کردن فلاشینگ بهتر است ورقه جلویی را زیر ورقه دیگر قرار دهید و توسط دستگاه میخکوب بر روی اهن فیکس کنید. سپس می توانید ، با استفاده از تسمه های گالوانیزه، بر روی لبه فوقانی ان ورقه فولادی فیکس کنید.
در قسمت های گوشه ی کار، بهتر است ورقه های فلاشینگ را به صورت ضرب دری قرار داده و سر جای خودش محکم کنید. با استفاده از عملیات بتن کاری ، ورقه های فلاشینگ جای خود را محکم تر کرده و یکدست و صاف قرار می گیرد. بعد از این عملیات، دور بر کار را دیوار چینی می کنیم تا نمای بهتری پیدا کند.
فلاشینگ بر حسب نیاز مورد مصرف عبارتند از : فلاشینگ زاویه دار، فلاشینگ طرحدار، فلاشینگ برای قسمت تاج، فلاشینگ برای قسمت زیر تاج و غیره می باشد.
برای کمتر شدن قیمت فلاشینگ فولادی، از ورقه های پنج دهم استفاده می شود. در کنار این محصولات ، فلاشینگ چهار دهم نیز ساخته می شود. برای مقاوم و بادوام شدن فلاشینگ و محکم و باثبات ایستادن ان استفاده از تسمه مهار بسیار مهم و دارای اهمیت است.
که به خاطر اضافه نکردن هزینه ، نصب فلاشینگ و تسمه ان رایگان می باشد.
فلاشینگ ها برای محافظت بیشتر از خود دارای درپوش هستند که بر روی ورقه های فولادی ان ها نصب می شود.  برای ساختمان، معمولا از فلاشینگ های جان پناه، فلاشینگ پنجره ، فلاشینگ نما استفاده می شود.
فلاشینگ پنجره یا فریم پنجره یا قاب پنجره نیز نامیده می شود. در انواع و طرح های مختلفی تولید و عرضه می شوند. این فلاشینگ برای محافظت از پنجره و جلوگیری از ورود باران و اب ،در زیر پنجره می شود.
فلاشینگ‌ پنجره محل بسیار مناسبی برای نصب فلاورباکس نیز می باشد. مشتریان و کاربران می توانند از شرکت های مختلف که در انواع و رنگ ها ی مختلف این فلاشینگ ها را تولید می کنند ، خریداری بفرمایند.
فلاشینگ‌های مدل یو برای اجرا در دور تا دور پنل مورد استفاده قرار می گیرد. حتی در مواردی که ارتفاع دیوار بیشتر است می توان از فلاشینگ‌ پله پله ، و یا فلاشینگ های مخصوص دیوار استفاده کرد.
فلاشینگ ها را معمولا برای نصب از هر طرف حدود یک سانتیمتر خم می کنندتا به راحتی قابل اجرا باشد.  از فلاشینگ بام بسیار بیشتر استفاده می شود و یکی از المان های مهم هر ساختمانی می باشد. در گذشته برای پوشش دیوار جان پناه از پوشش سنگ استفاده می شده است اما با پیشرفت صنعت، اما با توجه به شکستگی و سرما و گرما، و دیگر مشکلات وارده از فلاشینگ های فلزی استفاده می شود.
جدای این موضوع، خود بلاشینگ معنای متفاوتی در صنعت و پزشکی دارد.
در اینجا به معنی ابزاری برای اب بندی نما و دیوار و پنجره به کار می رود. فلاشینگ ها در کارخانه ها با توجه به محل هایی که در ساختمان از ان ها استفاده می شود طراحی می گردند.
بیشترین موارد مورد استفاده در ساختمان، فلاشینگ بام و فلاشینگ پنجره می باشد. که با توجه به تیپ اجرا و اب بندی ، به صورت دو طرفه و یک طرفه تولید می شوند.
  • مرجع :https://www.mapstar.net/
  • برچسب ها : محافظی بی نظیر به نام فلاشینگ

تعداد نظرات ثبت شده :0 نظر

فرم ارسال نظر
  • دیدگاه شما

  •