رنگ شیر جایگزین سازگار با محیط زیست برای لاتکس است که به دیوارها و مبلمان شخصیت قدیمی می بخشد.

  • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

  • #
  • #
  • #
رنگ شیر جایگزین سازگار با محیط زیست برای لاتکس است که به دیوارها و مبلمان شخصیت قدیمی می بخشد.
رنگ شیر جایگزین سازگار با محیط زیست برای لاتکس است که به دیوارها و مبلمان شخصیت قدیمی می بخشد.
رنگ شیر جایگزین سازگار با محیط زیست برای لاتکس است که به دیوارها و مبلمان شخصیت قدیمی می بخشد.
رنگ شیر جایگزین سازگار با محیط زیست برای لاتکس است که به دیوارها و مبلمان شخصیت قدیمی می بخشد.
 


( مقاله ترجمه شده از سایت معتبر خارجی ) 
 
رنگ شیر چیست؟
 
به گفته ساوشا خوندت، صاحب Sweet Pickins و Old Fashioned Milk Paint، رنگ شیر یک رنگ دوستدار محیط زیست است که از پروتئین شیر (کازئین)، سنگ آهک خرد شده، خاک رس و رنگدانه خاک برای رنگ ساخته شده است. او می گوید: «رنگ شیر یکی از قدیمی ترین اشکال رنگ شناخته شده است. "رنگ ها به صورت پودر ساخته می شوند تا از افزودن مواد نگهدارنده شیمیایی جلوگیری شود. آب به سادگی قبل از استفاده به پودر اضافه می شود." Khoundet می ‌گوید که پروتئین شیر مخلوط شده با سنگ آهک یک چسب تشکیل می ‌دهد، در حالی که خاک رس (یا گاهی اوقات گچ) بدن را به رنگ اضافه می ‌کند و رنگدانه برای رنگ اضافه می ‌شود.
 
برخی از رنگ های شیر از پرکننده های گیاهی به جای خاک رس استفاده می کنند، مانند رنگ شیری Miss Mustard Seed. برندا هس، صاحب رنگ شیر دوشیزه دانه خردل می ‌گوید: «رنگ ما با CPSC سازگار است و حتی برای بچه‌ های کوچک و حیوانات خانگی در زندگی شما ایمن است. "با حذف گچ و خاک رس، رنگ ما زیست تخریب پذیر و قابل کمپوست شد. هیچ رنگ مدرنی نمی تواند چنین چیزی بگوید."
 
تفاوت بین رنگ شیر و رنگ های سنتی
 
تفاوت اصلی رنگ شیر با رنگ های استاندارد تر مانند لاتکس، روغن و حتی رنگ های گچی این است که رنگ شیر با مواد طبیعی (پروتئین شیر، سنگ آهک خرد شده) ساخته شده و به صورت پودر در می آید که باید با آب مخلوط کنید. Khoundet می ‌گوید: «فقط رنگ شیر واقعی به شکل پودر در می ‌آید - اگر از قبل مخلوط شده باشد و روی آن نوشته شود رنگ شیری است، اینطور نیست (این یک رنگ مبتنی بر اکریلیک است). "رنگ های نوع گچی از قبل مخلوط می شوند .
 
بسیاری از مردم بیشتر با رنگ های لاتکس داخلی یا رنگ های روغنی آشنا هستند. هس می گوید: «رنگ لاتکس همان طور که به نظر می رسد، در مورد دستکش های لاتکس فکر کنید. "این یک رنگ انعطاف پذیر است که برای دیوارها ساخته شده است، که آن را به سطحی بادوام و قابل شستشو تبدیل می کند. رنگ های مبتنی بر روغن بسیار بادوام هستند، دیر درمان می شوند و دارای بالاترین VOCs (ترکیبات آلی فرار) هستند." Khoundet همچنین خاطرنشان می‌ کند که رنگ‌ های سنتی مانند لاتکس، روغن یا لاک روی سطوح نسبتاً صاف و یک ‌بعدی می‌شوند، در حالی که رنگ ‌های شیری ظاهری «لکه ‌دار» روی سطوح ارائه می ‌دهند.
 
 
مزایای استفاده از رنگ شیر
 
انتخاب رنگ شیری برای پروژه های خانه شما مزایای متعددی دارد. رنگ شیر دارای مزایای زیر است:
 
زمان خشک شدن سریع
 
ماندگاری طولانی تر
 
توانایی مخلوط کردن تنها مقدار رنگ مورد نیاز شما
 
کم تا بدون VOC
 
ساخت پایدار و زیست تخریب پذیر
 
بدون بو پس از خشک شدن
 
Milk Paint Is the Eco-Friendly Alternative to Latex That Gives Walls and Furniture Vintage Character
 
What Is Milk Paint?
 
Milk paint is an environmentally friendly paint that is made from milk protein (casein), crushed limestone, clay, and earth pigment for color, according to Sausha Khoundet, owner of Sweet Pickins and Old Fashioned Milk Paint. "Milk paint is one of the most ancient forms of paint known," she says. "The paints are made in powder form to avoid adding chemical preservatives. Water is simply added to the powder before use." The milk protein mixed with the limestone forms a binder, says Khoundet, while the clay (or sometimes chalk) adds body to the paint, and pigment is added for color.
 
Some milk paints use a plant-based filler instead of clay, like Miss Mustard Seed’s Milk Paint. "Our paint is CPSC-compliant, making it safe for even the little ones and pets in your life," says Brenda Hess, owner of Miss Mustard Seed's Milk Paint. "By removing the chalk and clay, our paint became biodegradable and compostable. No modern paint can say that."
 
The Difference Between Milk Paint and Traditional Paints
 
The main difference between milk paint and more standard paints like latex, oil, and even chalk paints is that milk paint is made with natural ingredients (milk protein, crushed limestone) and comes in a powdered form that you have to mix with water. "Only true milk paint comes in a powder form—if it's pre-mixed and it says it's milk paint, it's not (it would be an acrylic-based paint)," says Khoundet. "Chalk-type paints come premixed."
Many people are more familiar with interior latex or oil-based paints. "Latex paint is just as it sounds, think about latex gloves," says Hess
. "It’s a flexible paint made for walls, which makes it a durable, washable surface. Oil-based paints are extremely durable, slow to cure, and have the highest VOCs (volatile organic compounds)." Khoundet also notes that traditional paints like latex, oil, or lacquer go on surfaces fairly flat and one-dimensional, whereas milk paint offers a more "mottled" appearance on surfaces.
 
Benefits of Using Milk Paint
 
There are several benefits to choosing milk paint for your home projects. Milk paint offers the following advantages:
 
Quick drying time
 
Longer shelf life
 
The ability to only mix up the amount of paint you need
 
Low to no VOCs
 
Sustainably made and biodegradable
 
Odorless once dry
  • مرجع :https://www.marthastewart.com
  • برچسب ها : رنگ شیر جایگزین سازگار با محیط زیست برای لاتکس است که به دیوارها و مبلمان شخصیت قدیمی می بخشد.

تعداد نظرات ثبت شده :0 نظر

فرم ارسال نظر
  • دیدگاه شما

  •  

آخرین اخبار (23 تیر 1403)
پارفیکا ، وارد کننده پارکت تمام چوب طبیعی
پارفیکا ، وارد کننده پارکت تمام چوب طبیعی

شرکت های اندکی در ایران هستند که در زمینه واردات پارکت طبیعی ، فعالیت می کنند . از جمله این شرکت ها می توان به : شرکت موفق و معتبر پارفیکا اشاره کرد .

با شرکت ژیوار وارد کننده کالای دکوراسیون داخلی آشنا شویم
با شرکت ژیوار وارد کننده کالای دکوراسیون داخلی آشنا شویم

شرکت معتبر و موفق ژیوار ، شرکتی قدیمی و بزرگ در ایران می باشد که در زمینه واردات آلبوم های کاغذ دیواری ، فعالیت می کند و همواره محصولاتی با کیفیت و درجه یک ، در بازار عرضه می نماید ( لازم به ذکر است که : این شرکت معروف ، وارد کننده انحصاری پاررکت لمینت زینت نیز می باشد ) .

کافه عمارت پر طرفدار فولک
کافه عمارت پر طرفدار فولک

کافه عمارت زیبای فولک ( با کادری مجرب و حرفه ای و مدیریتی عالی ) ، واقع در : محدوده دانشگاه تهران ، خیابان قدس ، بالا تر از خیابان ایتالیا ، بن بست امیر شاهی ، پلاک هفت ، از جمله پر طرفدار ترین و خاص ترین کافه عمارت های تهران می باشد ، که همه روزه از ساعت ۹ صبح الی ۲۳:۳۰ دقیقه ، پذیرای عموم مشتریان عزیز می باشد . مشتریان محترم می توانند پیش از حضور در این کافه ، با برقراری تماس با این مجموعه ، میز مورد نظر خود را رزرو کنند .

چند راه  برای اینکه کسب و کار خود را بدون مشکل در زمان دور نگه دارید
چند راه برای اینکه کسب و کار خود را بدون مشکل در زمان دور نگه دارید

. به آنها اطلاع دهید که چه تاریخی دور خواهید بود و اگر دفتر شما برای تعطیلات بسته می شود، تاریخ هایی که در سال جدید بسته می شود و بازگشایی می شود.

شرکت درودگران تولید کننده لمینت و ابزارآلات پارکت
شرکت درودگران تولید کننده لمینت و ابزارآلات پارکت

شرکت جوان و معتبر درودگران ( که در گذشته با نام نمایندگی لمینت ایگر آلمان فعالیت می نمودند ) ، در سال 1398 به جرگه تولیدکنندگان پارکت لمینت های با کیفیت و آبزار آلات آن پیوسته و خود را ، برای رقابت بسیار سنگین پارکت لمینت های ایرانی با رقبای سرمایه دار آماده می کنند .

آلبوم زیبای گلدن استار ۳ شرکت آرشا دکور
آلبوم زیبای گلدن استار ۳ شرکت آرشا دکور

شرکت معروف آرشا دکور ، یکی از معتبر ترین و فعال ترین شرکت های وارد کننده آلبوم های کاغذ دیواری می باشد که ، که همواره محصولاتی بی نظیر و با کیفیت وارد و در بازار ، عرضه می کند .

آلبوم کاغذ دیواری کازابلانکا شرکت اریکا
آلبوم کاغذ دیواری کازابلانکا شرکت اریکا

شرکت معتبر و موفق اریکا ، در دهه اخیر با پشتوانه نام بزرگ ایدی ، در امر واردات آلبوم های کاغذ دیواری فعالیت خود را آغاز نمود . همیشه نام ایدی با نام کارخانه بزرگ گرانتیل و همچنین با نام آقایان قهرمانی ، همراه می باشد .

 آلبوم های پر طرفدار شرکت آریو دکور
آلبوم های پر طرفدار شرکت آریو دکور

شرکت معتبر آریو دکور ، شرکت جوان ، فعال ، منظم و با تجربه ای می باشد که در دهه اخیر فعال شده است . این شرکت معروف ، از تجربه دیگر شرکت های موفق در این حرفه ، استفاده نموده و به همین سبب اینک همچون شرکتی کاملا حرفه ای عمل می کند .

با شرکت پدیده تولید کننده انواع پرده  آشنا شویم
با شرکت پدیده تولید کننده انواع پرده آشنا شویم

شرکت معتبر پدیده ، از تولید کننده های برتر و موفق انواع و اقسام پرده ها ، همچون : پرده زبرا ، پرده دومکانیزم ، پرده کرکره ، پرده دی کی ، پرده شید ساده ، اسکرین و بلک اوت ، می باشد .

آلبوم کاغذ دیواری ماهتیسا شرکت وان تو وان
آلبوم کاغذ دیواری ماهتیسا شرکت وان تو وان

شرکت جوان و معتبر وان تو وان ، از جمله جوان ترین شرکت هایی می باشد که در زمینه واردات آلبوم های کاغذ دیواری فعالیت می کند ( دفتر و انبار مرکزی این شرکت ، در تهران است ) .