دکوراسیونی متفاوت با تایل های خزه ای

  • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

  • #
  • #
  • #
نمایش برترین فروشگاههای دکوراسیون داخلی در شهر شما...کلیک کنید

دکوراسیونی متفاوت با تایل های خزه ای 

امروزه که اکثر زندگی ها تبدیل به زندگی آپارتمان نشینی شده ، و در جای جای شهر به جای مشاهده انواع درختان و گیاهان ، تا چشم کار می کند آپارتمان مشاهده می شود ، می توان به راحتی محیط زندگی خود را تبدیل به ، محیطی زیبا و دلنشین کرد آن هم تنها با کمک انواع گیاهان و ... .
تایل های خزه ای یا به عبارتی  باغ های عمودی ،  از جمله این موارد می باشند ، که می توان با استفاده از آنان ، تغییری زیبا و چشم گیر در محیط زندگی خود ایجاد کنید ، درست زمانی که بنا به هر دلیلی امکان نگهداری و مراقبت از انواع گیاهان را ندارید و ، در عین حال به علت نوع چیدمان یا حتی انتخاب رنگ های خنثی برای وسایل منزل ، فضای منزلتان برای شما دچار کسالت آور و یک نواخت شده ، تایل های خزه ای انتخابی درست و به جا برای منزل شما می باشند ، چرا که این تایل ها همچون یک قاب عکس عمل می کنند ، و نیازمند مراقبت و توجه بسیار نمی باشند . این تایل ها بنا بر ذوق و سلیقه مشتری در ابعاد و اشکال مختلفی موجود می باشند . همچنین شایان ذکر است که تایل های خزه ای در دوازده رنگ ، مختلف و زیبا و مهم تر از همه توسط مواد غیر سمی پردازش و به بازار عرضه می شود . 
از مزیت های بی شمار تایل های خزه ای می توان به ، انعطاف پذیری این تایل ها و امکان آزادی عمل در طراحی برای طراح  ، جاذب بودن صوت ، و مهم تر از همه به جذب نکردن گرد و غبار موجود در هوا اشاره کرد چرا که به همین علت جذب نکردن گرد و غبار موجود در هوا ، این تایل ها برای کودکان به هیچ عنوان حساسیت ایجاد نمی کنند . از دیگر مزایای تایل های خزه ای می توان به عدم وجود باکتری در این تایل ها اشاره کرد که ، همین امر ارتباط مستقیمی با جذب نکردن انواع حشرات دارد . مزیت دیگر تایل های زیبا خزه ای ، غیر قابل اشتعال بودن آنان است ، نکته ای که ذکر آن در این قسمت ضروری است این امر است که ، این تایل ها از طول عمر بسیار بالایی برخوردار می باشند و در طی این مدت ، هیچ گونه هزینه اضافی به بار نخواهند آورد ، تایل های خزه ای ، به هیچ عنوان دارای بار الکتریکی نیز نمی باشند ، و می توان با خیال راحت از آنان برای زیباتر به نظر رسیدن محیط کسب و کار یا منزل خود استفاده کنید . 
 همانطور که در فوق نیز ذکر شد تایل های خزه ای همچون یک قاب عکس عمل می کنند و به روی سه نوع تکیه گاه آلومینیومی ، PVC و در نهایت Mdf  که قابل انعطاف هستند ، اجرا می شوند و سپس ،به کمک رول پلاک و یا حتی چسب ، بر روی دیوار نصب می شوند ،  این تایل ها بر خلاف انواع گیاهان نه نیاز به نور آفتاب دارند و نه حتی نیاز به آبیاری . 
گل سنگ ، نام زیبای گیاهی است که سطح تایل های خزه ای را پوشانده است ، گیاهی که بدون هیچ گونه آسیب رساندن به پوشش گیاهی جمع آوری و عرضه می شود ،  لازم به ذکر است که عده ای فکر می کنند به این علت که گل سنگ رشد نمی کند ، و نیاز به آبیاری و نور خورشید ، ندارد پس یک گیاه مصنوعی است ، در حالی که گل سنگ از جمله گیاهان طبیعی می باشد . 
همانطور که در فوق نیز اشاره شد جدا از استفاده در منزل  ، از این تایل های زیبا می توان در اماکنی همچون ، هتل ها ، ادارات ، مراکز تجاری و در نهایت مراکز سلامتی استفاده کرد .
  • مرجع :https://www.mapstar.net/
  • برچسب ها : دکوراسیونی متفاوت با تایل های خزه ای

تعداد نظرات ثبت شده :0 نظر

فرم ارسال نظر
  • دیدگاه شما

  •