بررسی انواع مبل سلطنتی و ایجاد دکوراسیون مدرن در خانه

  • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

  • #
  • #
  • #
نمایش برترین فروشگاههای دکوراسیون داخلی...کلیک کنید

بررسی انواع مبل سلطنتی و ایجاد دکوراسیون مدرن در خانه

مبل های سلطنتی در واقع به ان دسته از مبلمان گفته می شود که روی چوب ان ها منبت کاری شده و از پارچه های پرنقش و نگار برای انان استفاده می شود و بسیار مناسب خانه های ایرانی می باشد، این نوع از مبلمان در طرح ها و رنگ های مختلفی تولید نی شوند و تعداد فروشگاه ها و کارخانه های سازنده ی ان ها زیاد است و می توان به راحتی نوع دلخواه را برای ساخت سفارش داد و یا از طریق فروشگاه ها، اماده ی ان ها را خریداری کرد، پیش از این قیمت مبلمان به خصوص نوع سلطنتی از قیمت خوبی برخوردار بود اما با گذشت زمان و این نوع مبلمان بسیار گران می باشد ، با این حال خیلی از افراد از ان تهیه می کنند به خصوص عروس ها اکثر جهزیه ای که تهیه می کنند از نوع سلطنتی می باشد و نوع مبلمان مورد پسند تازه عروس ها تیز سلطنتی می باشد.
 می توان رنگ پارچه مبلمان را به راحتی با اشیا و وسایل داخل خانه ست کرد و چیدمان و دکوراسیون بی نظیری را در خانه ایجاد کرد. برای مثال می توان گفت که یک نو عروس می تواند از مبلمان صورنتی در کنار رنگ های خنثی مانند طوسی استفاده کرد که بسیار باعث دلباز شدن فضا و محیط خانه شده و رنگ لطیفی خواهد داشت.
انتخاب این دسته از مبلمان همیشه کار سختی بوده چرا که نوع منبت کاری ان باهم فرق می کند، و سری های مختلفی دارد. البته می توان گفت که مبلمان سلطنتی به دو نوع مبل استیل و مبل کلاسیک دسته بندی می شود که از فروش بالایی برخوردارند.
از کلاف چوب برای این مبلمان استفاده می شود که از زیبایی چشمگیری برخوردار است.
هر کدام از این مبلمان نام های مخصوص به خودش را دارد که برای مثال مبل سفید ان به اسم سورنا می باشد و بسیار شکیل و مجلل است و شکوه عالی دارد. برای این منظور بهتر است که پرده های خانه نیز سفید رنگ بوده و تناژ خنثی داشته باشند و لوستر های خانه کریستال بوده و درخشان باشند.
برخی از مبلمان نیز با نام افشار شناخته می شوند و رنگ و طرح بسیار شیکی را دارند که می توان هر کدام را انتخاب کرد، در واقع در هر منزلی که چیدمان وسایل ان تناژ تیره داشته باشد، به راحتی می توان این مبلمان را در ان قرار داد.
مبلمان پالیز نیز به صورت قرینه طراحی شده که به شیک شدن محیط منزل کمک می کند، می توان با استفاده از اباژور و وسایل و پرده طلایی رنگ دکوراسیون لوکسی را تهیه کرد.
مبلمان شهناز نیز در تناژ های متفاوتی ایجاد شده که می توان از هر کدام استفاده کرد و اگر تناژ خانه تان تیره است می توانید از رنگ سبز این مبلمان استفاده کنید. در کنار این رنگ، استفاده از رنگ و تناژ صدفی در فرش و کفپوش می توانید ترکیب رنگ ایده الی را ایجاد کنید.
مبلمان هور یکی دیگر از بی نظیر ترین سبک ها در مبلمان سلطنتی می باشد،که در کنار پرده های حریر و فرش لاکی رنگ می توانید خانه ی خود را بسیار مجلل کنید.
برای دکوراسیون سلطنتی و ایجاد فضایی مدرن و با شکوه می توان از مبلمان فروهر نیز استفاده کرد که بیشتر به تناژ طلایی نزدیک است و شما از ترکیب رنگ های بسیاری در کنار ان می توانید استفاده کنید.
رنگ قهوه ای همیشه مورد پسند خانم های خانه دار بوده و اگر شما مبلمان با این تناژ رنگ را انتخاب کنید با یک تیر دونشان میزنید، اول اینکه از نظافت های روزانه خلاص می شوید و از طرف دیگر می توان با هر رنگی ست کرد و به شیک شدن منزل کمک کرد.
  • مرجع :https://www.mapstar.net/
  • برچسب ها : بررسی انواع مبل سلطنتی و ایجاد دکوراسیون مدرن در خانه

تعداد نظرات ثبت شده :0 نظر

فرم ارسال نظر
  • دیدگاه شما

  •