بررسی انواع بی شمار چسب های با کیفیت کاغذ دیواری

 • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

 • #
 • #
 • #
نمایش برترین فروشگاههای دکوراسیون داخلی در شهر شما...کلیک کنید

بررسی انواع بی شمار چسب های با کیفیت کاغذ دیواری 

همانطور که انتخاب یک کاغذ دیواری زیبا و مناسب و با کیفیت ، امر بسیار مهمی است ، بی شک انتخاب نوع چسبی که استفاده خواهد شد نیز ، حائز اهمیت فراوان می باشد ، اکثر افرادی که نصاب کاغذ دیواری های مختلف می باشند ، بر اساس تجربه و استفاده هایی که از انواع چسب ها برای نصب کردن کاغذ دیواری استفاده کردند ، بهترین و با کیفیت ترین آنان را انتخاب می کنند .  اما ، لازم است اطلاعاتی راجع به انواع چسب های موجود برای نصب کاغذ دیواری کسب کرد برای مثال ما پنج نوع چسب کاغذ دیواری داریم ، که هر کدام داری ویژگی منحصر به فرد خود است از جمله ، چسب Cold water paste ، که این چسب قابلیت استفاده در آب سرد را دارد ، یا All-purpose paste که ، از جمله چسب های همه منظوره کاغذ دیواری می باشد ، نوع دیگر از این چسب ها ،the wall  paste  می باشد که ، به آن چسب پوستری و یا حتی چسب فوری برای کاغذ دیواری می گویند ،to use paste  Reaqdy که این نوع چسب ، چسب مایع و یا به عبارتی ، چسب آماده به مصرف است ، و در نهایت یک نوع چسب با کیفیت و عالی که چسبندگی بسیار زیادی دارد به نام ،Strong paste   Extra/  Heavy-duty  است .
چسب کاغذ دیواری Cold water paste که از گندم و سیب زمینی تولید می شود ، به صورت پودر پولکی است که با حل شدن در آب ، غلظت حاصل را به دست می آورد ، این نوع چسب ، زود خشک نمی شود و اگر نصاب هنگام نصب کاغذ دیواری نیاز به تنظیم کردن کاغذ دیواری داشت ، زمان مناسب را برای این کار دارد ، از دیگر ویژگی های این کاغذ دیواری این مورد است که اگر کاغذ دیواری شما نیاز به تعویض داشت ، به سهولت و راحتی می توانید آن را از دیوار جدا کنید و با استفاده از یک اسپری به طور کلی از دیوار اثرات آن را پاک کنید .
چسب همه منظوره All -purpose paste نوع دیگری از چسب های کاغذ دیواری است که به صورت پودری می باشد و همچون مورد بالا، پس از حل شدن در آب ، قابل مصرف می باشد . از ویژگی های مثبت این چسب می توان به ضد قارچ و حتی مانع از به وجود آمدن کپک در آنها اشاره کرد .  این نوع چسب برای دیوار هایی که احیانا دچار رطوبت می باشند نیز بسیار مناسب است .
چسب Heavy-duty / Extra strong paste که دارای چسبندگی بسیار  زیادی می باشد ، که این نوع چسب بسیار زود خشک می شود ، و برای نصب انواع پوستر ها و کاغذ دیواری های ضخیم و حتی سنگین مناسب است . همچنین شایان ذکر است که این نوع چسب در مقایسه با چسب Cold water paste از درجه سختی بسیار بیشتری برخوردار می باشد و به طبع ، جدا کردن آن بسیار سخت تر است .
چسب  paste the wall که همانطور که در فوق نیز گفته شد چسب پوستر یا چسب فوری برای کاغذ دیواری می باشد ، تاثیر ناچیز و بسیار بسیار کمی بر روی شکل ظاهری پوستر های رنگی و یا کاغذ دیواری ها دارد .
و در نهایت چسب ، Reaqdy to use paste که به صورت آماده و مایع می باشد و نسبت به سایر چسب هایی که در فوق نیز ذکر شد ، گران قیمت تر است ، یک انتخاب خوب برای نصب و به خصوص ترمیم انواع کاغذ دیواری محسوب می شود ، و مهم تر این نکته که ، چسب Reaqdy to use paste بسیار سریع خشک می شود .
 • مرجع :https://www.mapstar.net/
 • برچسب ها : بررسی انواع بی شمار چسب های با کیفیت کاغذ دیواری

تعداد نظرات ثبت شده :3 نظر

فرم ارسال نظر
 • دیدگاه شما

 •  

 • #

  ناهید

  ممنون

  1399/08/08

 • #

  مریلا

  عالی

  1399/08/06

 • #

  سعید قانع

  چسب خیلی مدل زیادی هست..وینیفلکس..خمیری 2000 صنعتی 8888 خیلی میدلهای دیگه

  1399/08/05