با شومینه هیزمی فلزی ویلای خود را تبدیل به ویلایی لوکس کنید

 • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

 • #
 • #
 • #

با شومینه هیزمی  فلزی ویلای خود را تبدیل به ویلایی لوکس کنید 

اگر از جمله افرادی باشید که به زیبایی منزل یا حتی ویلای خود بسیار اهمیت می دهید و اینکه ترجیح میدهید نسبت به سایر افراد متفاوت تر عمل کنید و نیز ویلایی متفاوت نیز داشته باشید ، شاید بهترین گزینه برای شما ، انتخاب شومینه های هیزمی باشد ، شومینه ها انواع مختلفی دارند و ممکن است  از انواع دیگر آن در منزل یا ویلای خود استفاده کرده باشید ، اما شومینه های هیزمی کمی متفاوت تر از سایر شومینه ها هستند ، از لحاظ نوع سوختی که مصرف می کنند . سوخت مورد نیاز شومینه های هیزمی انواع مختلف از چوب ها است و این شومینه ها بدون نیاز داشتن به برق و یا حتی گاز مورد استفاده قرار می گیرند . شاید به همین علت متفاوت بودن نوع سوخت این شومینه ها و بوی مطبوع و زیبای حاصل از سوختن چوب است که افراد زیادی تمایل به داشتن آن دارند. امروزه بسیار مشاهده می کنید که چیز های که زمان قدیم بیشتر مورد استفاده قرار میگرفت ، و با مدرن شدن دنیای امروز آن ها کم رنگ شده بودند و کمتر مورد استفاده قرار می‌ گرفتند ، طرفداران زیاد تری به دست آوردند خصوصا در میان جوان تر ها. شومینه های هیزمی نیز از جمله موارد ی بودند که در زمان گذشته بیشتر استفاده می شدند و حال کمتر کسی بود که از آن ها استفاده میکرد و یا حتی آن‌را می شناخت. اما همانطور که گفته شد ، افرادی بودند که با استفاده کردن مجدد این شومینه ها باعث شدند تا دیگران نیز تمایل به داشتن آن در ویلا یا منزل خود کنند و اینگونه شد که همچون سابق شومینه های هیزمی طرفداران خود را دوباره به دست آورد .
اگر شما نیز از طرفداران شومینه های زیبای هیزمی هستید ، می توانید آن را در گوشه یا کنج های ویلا و یا حتی منزل خود بسازید ، چرا که با ساختن آن در گوشه یا کنج از مقدار حجم و فضایی که درگیر شومینه می شود کاسته می شود ، هرچند بسته به سلیقه شما می توانید در هر کجای منزل که تمایل دارید آن را بسازید ، همچنین لازم به ذکر است که برای نمای داخلی و بیرونی شومینه هیزمی خود می توانید از آجر استفاده کنید با این تفاوت که نمای داخلی شومینه هیزمی شما باید حتما متشکل از آجر های نسوز باشد و برای بیرون شومینه هیزمی خود می توانید از آجر های معمولی نیز استفاده کنید .
همچنین شایان ذکر است که می‌ توانید برای زیباتر کردن شومینه هیزمی خود از مصالح متفاوتی همچون سرامیک ، کاشی ، سنگ و با حتی فلزاتی رنگی همچون برنز استفاده کنید . نکته جالب شومینه های هیزمی این مورد است که می توان از آن ها هم در داخل خانه یا ویلا و هم در محیط بیرونی آن استفاده کرد. و آرامش بی نظیری را مهمان دورهمی های شبانه خود در کنار شعله های آتش حاصل از سوختن چوب کرد.

ذکر این نکته نیز ضروری و واجب است ، که اگر تمایل دارید که از شومینه هیزمی در ویلای خود استفاده کنید حتما باید توجه داشته باشید که تمام درز های در و پنجره های ویلای خود را ، با استفاده از درز گیر مسدود نکنید ، چرا که شومینه های هیزمی ، برخلاف سایر دیگر شومینه ها نیاز به اکسیژن بیشتری دارند .ولی اگر با استفاده از درز گیر یا هرچیز دیگری دور پنجره و در های ویلا یا منزل خود را مسدود کردید می توانید با استفاده از یک لوله فلزی از کف شومینه به بیرون منزل یا ویلای خود اکسیژن لازم و کافی را فراهم کنید .

نمایش بانک اطلاعات فروشگاههای دکوراسیون داخلی در هر شهر...کلیک کنید

 • مرجع :https://www.mapstar.net/
 • برچسب ها : با شومینه هیزمی فلزی ویلای خود را تبدیل به ویلایی لوکس کنید

تعداد نظرات ثبت شده :1 نظر

فرم ارسال نظر
 • دیدگاه شما

 •  

 • #

  ساحل

  چقدر مختصر و مفید صحبت کردید.متشکرم

  1400/01/08