استخر شیشه ای برای همه یا فقط منازل لوکس ؟

 • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

 • #
 • #
 • #
استخر شیشه ای ، استخری متفاوت برای منزل

اکثر قریب به اتفاق ما ، شاهد وارد شدن یک شیوه معماری نوین در جای ، جای  مکان ها شده ایم ، شیوه ای که باعث زیباتر و جذاب شدن آن مکان می شود . بسیار مشاهده کرده ایم که در عده ای از ویلا ها یا خانه های لوکس ، حمام ها دیگر مثل باقی خانه ها  در یک چهارچوب از دیوار های گچی نیست ، بلکه حمام ها به شکلی نوین به صورت شیشه ای هستند و یا حتی جدا از این موارد ، بسیار مشاهده کرده ایم که در ویلا ها به خصوص ، به جایی دیوار از شیشه استفاده می کنند ، شیشه های نشکنی که این روز ها ، جای دیوار ها را به طور کلی گرفتند و باعث زیباتر شدن ویلا یا خانه می شوند ، اما استفاده از شیشه تنها به این موارد ختم نمیشود و حتی می توان در تالار های پذیرایی نیز نفوذ این معماری را مشاهده کرد . اما بحث اساسی و اصلی ما ، درست کردن یک استخر شیشه ای در محیط منزل در بام یا حتی روف گاردن یا ویلای شما و یا حتی در هتل های لوکس که در آن اقامت می کنید است ، استخر هایی که دیواره های آن از جنس شیشه بوده و حتی می توان کف آن را نیز با استفاده از شیشه طراحی کرد. این استخر ها که با استفاده از شیشه های نشکن لمینت یا سکوریت ساخته شدند  در برابر فشار مقاوم بوده و همانطور که ذکر شد نشکن هستند همچنین این استخر ها باید از قطعاتی ساخته شوند که ضد زنگ باشند و دین مورد که باید شیشه ها در برابر تغییر دمای آب نیز مقاومت از خود نشان دهند و همچنین لازم به ذکر است که زیباتر می شود اگر مقداری از استخر از نمای ساختمان بیرون آمده باشد . اکثر این استخر ها در محیط بالکن هتل ها مشاهده می شوند ، و حتی می توان با شیشه ای کردن کف آن ها نیز هیجان بیشتری نصیب شخص شناگر شود. 
اما یک نکته مثبت در مورد استخر های شیشه ای این است که بر خلاف استخر های قدیمی ،به صورت تاشو  قابل باز و بسته کردن هستند و شما می توانید در فصول سرد یا گرم سال از این استخر ها استفاده کنید  .
ممکن است افرادی نگران این امر باشند که نکند آب استخر نشتی کند و اگر همچین اتفاقی افتاد چه طور باید مشکل را حل کنند چرا که میدانیم به علت استفاده کردن از کلر در استخر ها برای از بین بردن باکتری های موجود در آب کم کم شاهد ، نشتیی کردن آب استخر خواهیم بود. برای جلوگیری از نشتی کردن و کم شدن آب استخر ، از چسب‌ های محکمی همچون ، چسب سنگ آنتیک و یا چسب های خمیری ، پودری می توان استفاده کرد ، چرا که کیفیت بالا و بی نظیر آنان جلوگیری می کند از هرگونه نشتی و کم شدن آب استخر . و همچنین  به علت استفاده از کلر گاهی ، چسب های استخر از بین می رود و این به این علت است که در هنگام استفاده اولیه و چسباندن شیشه از چسب های نا مرغوب استفاده می شود ، شما می توانید همچنین با استفاده از چسب های سیلیکونی به این ماجرا خاتمه دهید چرا که این جنس از چسب ها ، آنتی باکتریال هستند و ضد آب و  بسیار مقاومند در برابر کلر آب.
قیمت اینگونه استخر ها بر اساس کیفیت شیشه و مقدار شیشه ای که به کار رفته تعیین می شود علاوه بر شیشه ، دیگر‌ قطعات آن نیز بر روی قیمت نهایی استخر تاثیر مستقیم دارند که بر اساس همه این موارد بر حسب هر متر مربع ، قیمت نهایی تعیین می شود و مناسب است برای هر بودجه و سلیقه ای.

نمایش فروشگاههای دکوراسیون داخلی شهر شما...کلیک کنید
 • مرجع :https://www.mapstar.net/
 • برچسب ها : استخر شیشه ای

تعداد نظرات ثبت شده :1 نظر

فرم ارسال نظر
 • دیدگاه شما

 •  

 • #

  بهار

  وای که چقدر خوشم اومد و دوست داشتم .طراحی استخر شیشه ای عالیه

  1399/04/11