آینه های چراغ دار ، مخصوص شیک پسندان

 • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

 • #
 • #
 • #
نمایش برترین فروشگاههای دکوراسیون داخلی در شهر شما...کلیک کنید

آینه های چراغ دار ، مخصوص شیک پسندان

میز ارایش در دکوراسیون یک اتاق خواب همیشه از اهمیت بالایی برخوردار بوده است ، به خصوص که خانم ها از ان استفاده زیادی کرده و زیبایی ان برایشان مهم است. علاوه بر ان تعداد کشو ها و کمد ها و به خصوص ابعاد اینه بسیار با اهمیت است ، امروزه اینه های چراغ دار در بازار به وفور وجود دارند و در واقع به اینه های گریم یا هالیوودی معروف هستند که بدین طریق طراحی شده اند که دور تا دور اینه چراغ و در واقع لامپ نصب شده که بسیار پرنور می باشند. 
این چراغ ها موجب فراهم امدن نور مناسب برای اصلاح و گریم و ارایش را فراهم می کنند، در نتیجه از فروش بالایی برخوردار بوده و بسیار محبوب هستند. در گذشته قبلا از این اینه برای گریم بازیگران و یا سر صحنه استفاده میشده است اما امروزه در بین مردم رواج بسیاری پیدا کرده است و مورد توجه خانم ها قرار گرفته است.
اصلی ترین ویژگی که این اینه ها دارند این است که زاویه ای را تدارک می بینند که فرد گریمور و یا شخصی که بر صورتش گریم می شود بتواند بهتر نمایان شود و در واقع زاویه ی بهتری از خود را ببیند. علاوه بر این قابلیت دیگر ان این است که چراغ ها را می توان تغییر داد و یا تعویض کردکه این قضیه بسیار مورد پسند و مهم است، و دست خریدار را بازتر می کند تا اگر خواست ان را تغییر دهد.
نوع و رنگ و طراحی این اینه ها با یکدیگر متفاوت است و از لحاظ چراغ و خود اینه و نورپردازی و غیره بهتر است که مورد بررسی قرار بگیرد و بعد خریداری شود. اینه های چراغ داری که در بازار ها موجود می باشند و عرضه شده اند کاملا از میز و ست ارایش تفکیک شده اند و ساخت و طراحی ان ها به گونه ای است که می توان  ان را با هر میز ارایشی ست کرد و اصلا نگران این موضوع نبود.
این اینه ها در دو نوع ساخته می شوند که یک نوع ان ثابت و نوع دیگر ان متحرک است که معمولا نوع ثابت ان بیشتر به فروش می رسد و به دیوار نصب می شود و ثابت می ماند. در اشکال مختلفی مانند دایره و مستطیل و مربع ساخته می شوند که می توان ان ها را به حالت قدی نیز سفارش داد و خرید.
لامپ هایی که در اطراف این اینه ها قرار داده می شود ممکن است در یک یا دو طرف ان قرار داده شود و یا اینکه کلا در اطراف ان قرار داده شود، که این لامپ ها برای اینکه مقرون به صرفه باشند و در مصرف برق نیز صرفه جویی کنند از نوع ال ای دی می باشند.
همان طور که گفته شد نوع دیگری از این اینه ها نوع متحرک ان می باشد که می توان ان را جا به جا و حمل و نقل کرد، و برای اینکه جابه جایی ان مشکل دار نشود ابعاد ان را خیلی بزرگ نمیگیرند و بسیار خوش فرم ان را طراحی می کنند که حرکت و حمل ان به سهولت انجام شود.
تفاوت دیگر این اینه ها با اینه های ثابت در این است که لامپ هایی که در این اینه های متحرک نصب شده است بزرگ هستند و معمولا یک باتری و یک سیم شارژ برای حفظ روشنایی لامپ ها به همراه دارند.
مهم ترین اصل در استفاده از این اینه ها نوع نورپردازی ان است که اگر از لامپ های رشته ای استفاده شود، مصرف برق بیشتری خواهد داشت پس بهتر است از نوع ال ای دی استفاده گردد و باید بگونه ای باشد که سایه بر روی صورت نیندازد و کاملا صورت را روشن کند به طوری که بتوان به راحتی چال و کک و مک و عیوب صورت نمایان شود و مورد گریم و ارایش قرار بگیرد.
 • مرجع :https://www.mapstar.net/
 • برچسب ها : آینه های چراغ دار ، مخصوص شیک پسندان

تعداد نظرات ثبت شده :2 نظر

فرم ارسال نظر
 • دیدگاه شما

 •  

 • #

  کامران

  موفق\sباشید

  1399/07/30

 • #

  تینا

  بی نظیر

  1399/07/29