مپ استار ، مجله خبری دکوراسیون داخلی ایران

 • جذاب ترین سقف کشسان اتاق کودک
  جذاب ترین سقف کشسان اتاق کودک
  سقف کشسان باریسول ، از جمله جذاب ترین و مناسب ترین انتخاب ها برای اتاق خواب کودکان می باشد . که والدین می توانند با انتخابی درست ( بر حسب سن و سلیقه فرزند شان ) علاوه بر زیبا تر کردن محیط اتاق کودک ، به صورت غیر مستقیم نیز بر روی روحیه ، هوش ، ارتباطات فرزند ، و ... تاثیر بگذارند .

  تاریخ درج :1400/10/26

 • بررسی زیر چراغی و تاج کابینت
  بررسی زیر چراغی و تاج کابینت
  در خصوص زیر چراغی کابینت، باید افزود که : در واقع در قسمت انتهایی کابینت های دیواری ، برای نور پردازی فضایی را قرار می دهند . که این نور پردازی کردن در زیبا تر به نظر رسیدن کابینت ها ، تاثیر بسزایی دارد . به همین سببباید نور پردازی به صورت اصولی و مناسب ، طراحی شود تا فضای آشپزخانه تبدیل به فضایی دلنشین و زیبا شود . ( لازم به ذکر است که امروزه ، اکثرا زیر چراغی های کابینت از جنس کابینت ساخته می شوند ) .

  تاریخ درج :1400/10/23

 • نحوه زدن رنگ اکریلیک بر روی دیوار ها
  نحوه زدن رنگ اکریلیک بر روی دیوار ها
  رنگ های زیبا و دلنشین اکریلیک ، از جمله رنگ های طبیعت دوست و جدیدی می باشند که دارای طرفداران بسیار زیادی است . این رنگ های با کیفیت دارای مزایای و ویژگی های بی شماری می باشند ، به سبب همین مزایا و ویژگی ها ، بسیاری از افراد از این رنگ های زیبا و جدید ، برای رنگ آمیزی کردن محیط مورد نظرشان ، بهره می برند.

  تاریخ درج :1400/10/21

 • بازسازی و نوسازی ویلا های قدیمی
  بازسازی و نوسازی ویلا های قدیمی
  بازسازی و نوسازی ، در واقع دو روش اصلی می باشند که بافت قدیمی ویلا ها را ، به ساختمان های امروزی و زیبا تغییر می دهد . نوسازی ویلا برای تمام قسمت ها انجام می شود و ویلا هایی که چندین سال ساخت هستند و از زمان ساختن آن ها چند سال میگذرد به نوسازی و مرمت و بازسازی نیازمندند . به طور معمول ویلا هایی که بیش از ده سال از زمان ساخت آن ها می گذرد ، نیازمند نوسازی می باشند .

  تاریخ درج :1400/10/19

 • کاربرد اصلی و اساسی رابیتس کاری ( رابیتس بندی )
  کاربرد اصلی و اساسی رابیتس کاری ( رابیتس بندی )
  از جمله محصولات اساسی و پر کاربرد در صنعت ساختمان سازی ، می توان به رابیتس بندی اشاره کرد ، که در زیبا تر شدن داخل ساختمان و همچنین نمای ساختمان ، تاثیر بسیار زیادی دارد و در واقع می توان گفت که ، رابیتس بندی پایه بعضی از گچ کاری های ساختمان ، می باشد .

  تاریخ درج :1400/10/16

 • بررسی درب های پر کاربرد چوبی حصیری
  بررسی درب های پر کاربرد چوبی حصیری
  از جمله انواع و اقسام درب های موجود در بازار ، می توان به درب های چوبی حصیری ، اشاره کرد که طرفداران بسیاری را به خود اختصاص داده است . از این درب های زیبا و خاص اکثرا به عنوان درب های داخلی ساختمان ، استفاده می شود . از انواع درب های ملامینه ، می توان به درب های چوبی حصیری ، اشاره کرد .

  تاریخ درج :1400/10/14

 • نوع گاز هایی که در پنجره دوجداره استفاده می شود؟
  نوع گاز هایی که در پنجره دوجداره استفاده می شود؟
  از جمله مهم ترین دلایلی که افراد کثیری از پنجره های دوجداره در محیط خود ، استفاده می‌ کنند عایق بودن این پنجره ها در برابر حرارت و صوت ، می باشد . این عایق بودن پنجره های دوجداره به وسیله استفاده شدن پروفیل های UPVC ، و همچنین دو یا حتی چند شیشه ( که این شیشه ها در موازات یک دیگر می باشند ، و میان این شیشه ها از گاز هایی همچون : گاز آرگون ، و .. اشباع می شود ) ، می باشد .

  تاریخ درج :1400/10/12

 • آلبوم کاغذ دیواری آ آنجل ، کاغذ دیواری A + A
  آلبوم کاغذ دیواری آ آنجل ، کاغذ دیواری A + A
  آلبوم کاغذ دیواری پر طرفدار و زیبایگادیوا ، GODIVA ( مدل : CHINA ) ، از جمله محصولات درجه یک و با کیفیت شرکت آرکو ، با پنجاه و سه سانتی متر عرض و ۱۰ متر طول ، می باشد .

  تاریخ درج :1400/10/08

 • پوستر دیواری مای استار ، پوستر MY STAR
  پوستر دیواری مای استار ، پوستر MY STAR
  پوستر دیواری با کیفیت و درجه یک مای استار ، MY STAR ( مدل : کیفیت های متنوع چاپ و کاغذ ) ، از جمله جدید ترین و مرغوب ترین محصولاتشرکت معروف و معتبر ترازدکور ، می باشد .( ابعاد : سفارشی ، افراد می توانند ابعاد این پوستر دیواری منحصر به فرد را ، خود تعیین کنند و ثبت سفارش کنند ) .

  تاریخ درج :1400/10/07

 • چسب کاغذ دیواری هرمس ، چسب HERMES
  چسب کاغذ دیواری هرمس ، چسب HERMES
  چسب کاغذ دیواری درجه یک و مرغوب هرمس HERMES ( مدل : CHINA ) ، از جمله محصولات با کیفیت شرکت بازرگانی معتبر و معروف هرمس ، ( ابعاد : یک کیلویی ) می باشد .

  تاریخ درج :1400/10/05