مجله مپ استار

 • چراغ آویز های دلنشین و منحصر به فرد گالنزو
  چراغ آویز های دلنشین و منحصر به فرد گالنزو
  از جمله چراغ آویز های زیبا و دلنشین موجود در بازار ، می توان به چراغ آویز های گالنزو اشاره کرد . چراغ آویز هایی پر کاربرد و منحصر به فرد که به علت قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای ، که دارند دارای تعداد کثیری از طرفداران می باشند .

  تاریخ درج :1399/11/07

 • محیطی زیبا با کاغذ دیواری های چوبی
  محیطی زیبا با کاغذ دیواری های چوبی
  کاغذ دیواری های طرح چوب ، همچون اکثر کاغذ دیواری ها در سه طرح مختلف ساده ، سه بعدی و طرح دار ، در رنگ های متنوع و مختلفی موجود می باشند که هر شخص بنا بر سلیقه ، و محیطی که در نظر دارد می تواند ، هر یک از این طرح های دلنشین را تهیه کند . برای مثال ، کاغذ دیواری های چوبی که دارای رنگی روشن می باشند ، انتخابی درست و مناسب برای تمام فضا های کوچک هستند ، چرا که با انتخاب این رنگ از کاغذ دیواری ، می توان محیط مدنظر خود را تبدیل به محیطی ، دلباز و روشن کرد .

  تاریخ درج :1399/11/06

 • بررسی کاربرد های هلیوس تاچ ، تایل های زیبای مکعب نوری لمسی
  بررسی کاربرد های هلیوس تاچ ، تایل های زیبای مکعب نوری لمسی
  در خصوص ابعاد لامپ های هلیوس تاچ باید افزود که ، هر قطعه از این لامپ های زیبا دارای قطری حدود یازده سانتی متر ، و همچنین ضخامتی حدود یک سانتی متر می باشند . لامپ های هلیوس تاچ ، از جمله لامپ های پر طرفدار و پر کاربرد هستند و به همین سبب ، اکثر قریب به اتفاق طراحان داخلی جهت طراحی انواع محیط ها ، از این لامپ های زیبا و با کیفیت بهره می برند .

  تاریخ درج :1399/11/05

 • ساعت هایی شیک و بی نظیر همچون ، رویال ماروتی
  ساعت هایی شیک و بی نظیر همچون ، رویال ماروتی
  از دیگر مواردی که در خصوص ساعت های رویال ماروتی باید ذکر کرد ، این امر است که این ساعت های با کیفیت و مقرون به صرفه ، نصبی آسان را نیز برای طرفداران خود در نظر گرفتند ، به این صورت که در ساعت های رویال ماروتی از فوم خود چسب استفاده شده ، تا کاربران بتوانند با جدا کردن روکش فوم ، به سهولت و در نهایت سرعت ساعت را نصب کنند ‌ . همچنین شایان ذکر است که ، در صورتی که کاربران قصد جدا کردن و یا حتی ، جا به جایی ساعت های رویال ماروتی را دارند ، می توانند با استفاده از حرارت سشوار ، قطعات ساعت را از روی د

  تاریخ درج :1399/11/04

 • نگاهی بر کاربرد های فراوان مولتی استایل
  نگاهی بر کاربرد های فراوان مولتی استایل
  در گذشته ورقه های زیبای مولتی استایل از چین وارد کشور می شد ، که دیگر این واردات صورت نمی گیرد و متوقف شده است . ورقه های مولتی استایل ایرانی ، از انعطاف پذیری بسیار عالی و همچنین ، قیمت مقرون به صرفه ای برخوردار می باشند ، به طوری که اگر شخصی قصد تهیه ورقه مولتی استایل ایرانی را داشته باشد

  تاریخ درج :1399/11/02

 • معرفی سقف کاذب و زیبای لوکالسون
  معرفی سقف کاذب و زیبای لوکالسون
  از جمله انواع سقف های کاذب آلومینیومی ، می توانیم به سقف کاذب لوکالسون اشاره کرد که ، در سه طرح مختلف و زیبای پانچ دار ، ساده و ، طرح دار ، موجود می باشد ‌. یک سقف کاذب با کیفیت که با عرض 84 میلی متر ، و وزن 2.4 کیلوگرم در هر‌ متر‌ مربع و طولی ، به اندازه شش متر ( که بیشترین طول تولیدی سقف کاذب لوکالسون است ) تولید می شود .

  تاریخ درج :1399/11/01

 • نگاهی بر مشخصات آینه زیبا و دلنشین آتریکس
  نگاهی بر مشخصات آینه زیبا و دلنشین آتریکس
  از جمله استیکر های آینه ای سه بعدی زیبا ، می توان به آینه های دلنشین آتریکس اشاره کرد . آینه های آتریکس همانطور که خود نیز می دانید ، از جمله آینه های ارزان قیمت و مقرون به صرفه ای هستند که ، می توان با استفاده از آنان محیط مدنظر خود را زیباتر ، و پر نور تر کرد . آینه های آتریکس همچون دیگر آینه های موجود در بازار ، دارای انواع بی شماری از طرح ها و مدل ها می باشند ، که افراد با سلیقه های گوناگون می توانند هر یک از این طرح های دلنشین را تهیه کنند .

  تاریخ درج :1399/10/30

 • سقفی متفاوت و مقاوم با لمبه چوبی
  سقفی متفاوت و مقاوم با لمبه چوبی
  از جمله محبوب ترین و پر کاربرد ترین دیوار پوش های موجود در بازار ، می توان به لمبه چوبی اشاره کرد . شاید برای شما نیز جالب باشد که بدانید ، عموما از برش های چوب درخت کاج برای لمبه چوبی استفاده می شود ، چرا که چوب کاج از جمله چوب های ارزان قیمت و مقرون به صرفه می باشد ، و مهم تر اینکه این چوب بی نظیر از مقاومت بسیار بالایی در برابر ، حشرات و همچنین رطوبت برخوردار است . البته شایان ذکر است که ، از چوب درختان دیگر نیز می توان ، برای ساخت لمبه های چوبی بهره برد و فقط این امر‌ مختص به چوب درخت کاج نی

  تاریخ درج :1399/10/29

 • نگاهی بر مبل های شیک و راحت شنی
  نگاهی بر مبل های شیک و راحت شنی
  مبل های شنی ، یا بین بگ ، هپی چیر ، از جمله مبل های راحتی و زیبایی هستند ، که به علت انعطاف و نرمی فوق العاده عالی ، طرفداران بسیار زیادی را مجذوب خود کردند . در خصوص مشخصات مبل های زیبا و نرم شنی ، باید افزود که به علت آنکه محتوای درونی این مبل ها ، همچون شن نرم می‌ باشد به این مبل ها ، ‌شنی‌ می گویند . در واقع مبل های شنی متشکل شده از سه بخش ، رویه ، آستر ، و محتوای شنی . که محتوای شنی آن ، توسط یونولیت های خرد شده ، تشکیل می شود .

  تاریخ درج :1399/10/28

 • آینه ای خاص و منحصر به فرد ، همچون آینه زایگون
  آینه ای خاص و منحصر به فرد ، همچون آینه زایگون
  آینه های با کیفیت و مرغوب زایگون ، از آن دسته محصولاتی هستند که با میکرون نقره بالا و همچنین ، به وسیله دستگاه های با کیفیت ایتالیایی برش و ابزار ، خورده اند . همچنین لازم به ذکر‌ است که ، در آینه های زیبا و پرطرفدار زایگون ، از مرغوب ترین دستگاه های CNC برای طراحی سه بعدی ، و همچنین عملیات ساخت استفاده می شود .

  تاریخ درج :1399/10/27