مجله مپ استار

 • کاغذ دیواری بنتلی ، کاغذ دیواری ای با کیفیت
  کاغذ دیواری بنتلی ، کاغذ دیواری ای با کیفیت
  از جمله کاغذ دیواری های با کیفیت و مرغوب شرکت تی بی اس ( TBS ) ، می‌ توان به آلبوم کاغذ دیواری برند بنتلی ( Bentley ) ، اشاره کرد ( . در خصوص کاغذ دیواری های بنتلی باید افزود که ، این کاغذ دیواری های مرغوب دارای طرح ها و رنگ های زیبا و متنوعی می باشند ( تعداد کثیری از این طرح ها محو می باشند ، که این امر خود نشان دهنده جدید و لوکس بودن کاغذ دیواری های بنتلی است ) ، که افراد می توانند بر حسب سلیقه و دکوراسیون محیط مورد نظر خود ، در محیط هایی همچون اتاق خواب ، اتاق نشیمن ، مغازه ، اتاق پذیرایی ،

  تاریخ درج :1400/01/23

 • نگاهی بر کاربرد های کاغذ دیواری متالیک
  نگاهی بر کاربرد های کاغذ دیواری متالیک
  در خصوص کاربرد های کاغذ دیواری متالیک باید افزود که ، به سبب آن که این کاغذ دیواری بسیار درخشان و خیره کننده است ، می توان از آن در تالار ها ، سالن های پذیرایی ، هتل ها ، و ... بهره برد . همچنین به علت آن که اکثر قریب به اتفاق کاغذ دیواری های کلاسیک ، دارای ظاهری متالیک می باشند می توان از آنان در اتاق پذیرایی نیز ، استفاده کرد . از دیگر مواردی که می توان در خصوص کاربرد های کاغذ دیواری متالیک ذکر کرد ، این امر است که می توان از این کاغذ دیواری پر کاربرد در لابی ، و یا حتی در راهرو ها بهره برد .

  تاریخ درج :1400/01/21

 • کاغذ دیواری آبی فیروزه ای ، محبوب ترین کاغذ دیواری
  کاغذ دیواری آبی فیروزه ای ، محبوب ترین کاغذ دیواری
  کاغذ دیواری آبی فیروزه ای ، از جمله کاغذ دیواری هایی است که با محیط های سنتی به راحتی هماهنگ و ست می شود ، البته این بدان معنی نیست که این کاغذ دیواری پر طرفدار مناسب محیط ها و دکوراسیون مدرن نباشد .

  تاریخ درج :1400/01/19

 • کاغذ دیواری های بی نظیر و پر کاربرد عسلی
  کاغذ دیواری های بی نظیر و پر کاربرد عسلی
  کاغذ دیواری های پر کاربرد و پر طرفدار عسلی ، از جمله کاغذ دیواری های منحصر به فرد و زیبایی می باشند ، که برای تمامی محیط هایی که دارای تم گرم هستند ، بسیار مناسب می باشند ، چرا که خود رنگ عسلی جزء رنگ های گرم محسوب می شود . و به همین سبب محیطی گرم و صمیمی را ، ایجاد می کند .

  تاریخ درج :1400/01/17

 • محیطی شیک با کاغذ دیواری یشمی
  محیطی شیک با کاغذ دیواری یشمی
  کاغذ دیواری های با کیفیت و زیبای یشمی ( سبز تیره ) ، از جمله کاغذ دیواری های شیک و موقری می باشند که ، طرفداران بسیار زیادی را به خود اختصاص دادند . این رنگ از کاغذ دیواری ها ، مورد پسند و سلیقه ایرانیان می باشد ، چرا که رنگ سبز یشمی ، رنگی زندگی بخش و پر از انرژی های مثبت است و به همین سبب ، به سلیقه و مزاق ایرانیان می خورد و باعث زیباتر شدن محیط مورد نظر آنان ، می شود .

  تاریخ درج :1400/01/13

 • روش های ساخت کابینت های بدون دستگیره
  روش های ساخت کابینت های بدون دستگیره
  رنگ روشن این کابینت ها برای اشپزخانه هایی که فضای کمتری دارند بسیار مناسب است چرا که با انعکاس نور و روشنایی باعث دلباز شدن محیط می شوند. کابینت های بدون دستگیره در انواع مختلفی ساخته می شوند که ان اعم از: ۱_ اینکه کابینت های بدون دستگیره که مگنت دارند۲_ کابینت های بدون دستگیره که فنر مکانیکی دارند و سری اخر ۳_ کابینت هایی که دستگیره مخفی دارند اما در زمره ی کابینت های بدون دستگیره قرار می گیرند.

  تاریخ درج :1400/01/13

 • طراحی داخلی خانه های کوچک
  طراحی داخلی خانه های کوچک
  افرادی که در خانه های کوچک زندگی می کنند برای طراحی و بازسازی منزل خود بسیار دچار مشکل می شوند و دغدغه ی زیادی دارند، در حالی که اگر از افراد مجرب و متخصص کمک بگیرید و در ایجاد طراحی دقت لازم را لحاظ کنید، قطعا شاهد ایجاد دکوراسیونی بی نظیر و شیک در منزل خود خواهید بود. امروزه اکثر خانه ها، اپارتمانی شده و متراژ ها نیز کوچک هستند که اگر طراحی ان ها به خوبی صورت نگرفته باشد باعث شلختگی و بی نظمی در خانه می شود و ظاهر ان را نازیبا می کند.

  تاریخ درج :1400/01/13

 • دکوری‌ متفاوت در منزل ، با فرش وینتیج
  دکوری‌ متفاوت در منزل ، با فرش وینتیج
  از جمله ویژگی های مثبت فرش های وینتیج یا همان کهنه نما ، می توان به دارا بودن انواع مختلف و فراوانی از طرح و رنگ ، اشاره کرد . به طوری که اگر محیط منزل شما به سبک سنتی و یا حتی به سبک مینیمال طراحی و چیده شده باشد ، با تهیه یک فرش وینتیج ، اصالت و زیبایی را به محیط منزل تان خواهید آورد ‌.

  تاریخ درج :1400/01/12

 • چیدمان آشپزخانه اوپن دار
  چیدمان آشپزخانه اوپن دار
  قلب هر خانه ای اشپزخانه است و خانم ها اکثر اوقات خود را در اشپزخانه می گذرانند، پس نوع چیدمان اشپزخانه تاثیر بسیار مهمی در روحیه افراد دارد و خانه را نیز زیباتر و دلباز تر می کند،قبل تر ها اشپزخانه ها فقط مربوط به غذا پختن بودند اما امروزه محل غذا خوردن نیز هستند و افراد قسمتی خیلی بیشتری از وقت خود را در ان می گذرانند.

  تاریخ درج :1400/01/12

 • انواع مدل های میز ناهار خوری استیل با طرح های لاکچری
  انواع مدل های میز ناهار خوری استیل با طرح های لاکچری
  میز ناهار خوری استیل بهتر است که برای اشپزخانه و یا فضایی مدنظر قرار بگیرد که دارای تم روشن است، چرا که در این صورت رنگ و طرح این میزناهار خوری نقطه کانونی توجه می شود چشمان را به خود جذب می کند. در اینگونه از میز ها ، یا خود میز دارای نقوش و یا طرح می باشد و یا پایه های صندلی ها که در هر دو مدل زیبایی خاصی را به این میز ناهار خوری می بخشد.

  تاریخ درج :1400/01/11