نگاهی بر کافه و رستوران پر طرفدار ویل گریل

  • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

  • #
  • #
  • #

نگاهی بر کافه و رستوران پر طرفدار ویل گریل 
 
کافه رستوران محبوب ویل گریل ، واقع در : اصفهان ، حد فاصل پارک آبشار و چهار راه آپادانا ، از جمله بی نظیر ترین و پر طرفدار ترین کافه و رستوران های ایرانی ، اصفهان می باشد که همه روزه از ساعت ، هشت و نیم صبح الی بیست و چهار ، ( هشت و نیم تا یازده و نیم : صبحانه ، دوازده تا هفده : ناهار ، هفده تا بیست و چهار : شام ) ، پذیرای عموم مردم است . افراد می توانند پیش از حضور در این کافه و رستوران ایرانی ، با شماره گیری با این مجموعه ، اقدام به رزرو میز مورد نظر خود ، در هر یک از بخش ها کنند .

کافه رستوران ویل گریل ، محیطی مناسب و دنج ، برای زوج های جوان ، قرار های دوستانه ، دورهمی های خانوادگی ، دورهمی های گروهی ، و .. می باشد . همچنین افراد می توانند در صورت تمایل ، جشن های خود را همچون : جشن تولد ، سالگرد دوستی ، سالگرد ازدواج ، و ... را در این کافه رستوران ، جشن بگیرند و لحظات شاد و خاطر انگیزی را در کنار یک دیگر ، ثبت کنند ‌. 
از دیگر مواردی که می توان در مورد کافه رستوران ایرانی ویل گریل ، ذکر کرد بخش منو این کافه رستوران می باشد ، که عبارت است از : بخش استارتر ها ، بخش پاستا ها ، بخش استیک ها ، بخش سالاد ها ، بخش پیتزا ها ، بخش برگر ها ، بخش ساندویچ ها ، بخش نوشیدنی های بر پایه قهوه ، بخش نوشیدنی های کلاسیک ، بخش چای و دمنوش ها ، بخش نوشیدنی های سرد بر پایه اسپرسو ، بخش ماکتل ها ، بخش شیک ها ، بخش کیک ها و دسر ها ، بخش نوشیدنی های سنتی ویل ، بخش نوشیدنی های بر پایه شیر و قهوه ، بخش نوشیدنی های انحصاری قهوه ویل . ( بخش منو صبحانه نیز ،، به تازگی در این کافه و رستوران ایرانی ، افتتاح شده که مورد استقبال بسیار زیادی واقع شده است ) . 

افراد می توانند ، در هر یک از بخش های کافه رستوران ویل گریل ( بخش داخلی کافه یا حیاط این مجموعه ( که در این روز های کرونایی ، می توان با خاطر آسوده در محیطی سر باز ، لحظات به یاد ماندنی را ثبت کرد ) ، از غذا ها و نوشیدنی های با کیفیت و خوش طعم و رنگ این کافه رستوران ، لذت ببرند . لازم به ذکر است که ، در کافه رستوران ایرانی ویل گریل ، تمام پروتکل های بهداشتی ( از قبیل : ضدعفونی کردن میز ها ،‌ و ... ) ، به خوبی رعایت می شوند و افراد می توانند با خاطر آسوده به این کافه رستوران ، مراجعه کنند . همچنین می توانند در صورت تمایل با شماره گیری با این مجموعه و یا ، از طریق اپلیکیشن اسنپ فود ، سفارشات خود را ثبت کنند .  )کافه رستوران ایرانی و محبوب ویل گریل ، در نظر دارد تا با بسته بندی مناسب غذا ها ( غذا های ایرانی یا فرنگی ) راحتی و آسایش را برای مشتریان خود ، به ارمغان آورد ، تا مشتریان بتوانند به راحتی غذای سفارش داده شده خود را ، در صورت تمایل در مایکروویو ، گرم و نوش جان کنند . همچنین کافه رستوران ویل گریل ، در منو خود غذا هایی را قرار داده تا بلافاصله پس‌ از ، سفارش مشتری ، در مدت زمان کوتاهی آماده سرو شوند و از قبل گرم یا پخته نشده باشند ) .