نگاهی بر کافه رستوران معروف و لاکچری گارنت

  • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

  • #
  • #
  • #

نگاهی بر کافه رستوران معروف و لاکچری گارنت 

 
کافه رستوران بین المللی محبوب و زیبای گارنت ( با کادری مجرب و حرفه ای ، و مدیریتی عالی ) ، واقع در : اندرزگو ، حد فاصل کاوه و قیطریه ، نبش خیابان مهر محمدی جنوبی ، برج دیانا ، طبقات ده و یازده ، از جمله معروف ترین و پر طرفدار ترین کافه رستوران های تهران ، می باشد که همه روزه از ساعت دوازده و سی دقیقه ظهر الی بیست و چهار ، پذیرای عموم مردم است . افراد می توانند پیش از حضور در این کافه رستوران لاکچری و بی نظیر ، با برقراری تماس با این مجموعه میز مورد نظر خود را ، رزرو کنند .
رستوران بین المللی و معروف گارنت ( با دکوراسیونی خاص و منحصر به فرد و  ویویی بی نظیر ) ، محیطی مناسب و عالی برای : زوج های جوان ، دورهمی های دوستانه ، قرار های کاری ، دورهمی های خانوادگی ، قرار های گروهی ، و ... می باشد . افراد می توانند در صورت تمایل ( با هماهنگی قبلی ) جشن ها و مهمانی های خود را ( همچون : جشن تولد، سالگرد ازدواج ، و .. ) را در این کافه رستوران بین المللی و لاکچری برگزار کنند و لحظاتی خاص و به یاد ماندنی را در کنار یک دیگر ، ثبت کنند .

لازم به ذکر است که در کافه رستوران پر طرفدار و بین المللی گارنت ، همه روزه از ساعت ۲۰ الی ۲۴ موسیقی زنده پخش می شود که افراد می توانند ، حین نوش جان کردن انواع و اقسام نوشیدنی ها و غذا های با کیفیت و خوش طعم و رنگ این کافه رستوران ، از شنیدن موسیقی زنده نیز لذت ببرند . ( با رزرو و هماهنگی قبلی ) .
نکته دیگری که باید در خصوص کافه رستوران محبوب و بی نظیر گارنت ، ذکر‌ کرد این امر است که در روز های سه شنبه بانوان می توانند از تخفیف بیست و پنج درصدی ( تخفیف بیست و پنج درصدی بر کل سفارشات تعلق خواهد گرفت ) در این کافه رستوران ، برخوردار شوند .

 منو کافه رستوران بین المللی گارنت ، از دیگر‌ مواردی است که می توان به آن اشاره کرد ، که عبارت است از : بخش نوشیدنی های گرم ( بر پایه اسپرسو ) ، بخش قهوه های دمی ، بخش نوشیدنی های سرد ( بر‌ پایه اسپرسو ) ، بخش چای و دمنوش ها ، بخش ماکتیل ها ، بخش دسر ها ، بخش میلک شیک ها ، بخش سالاد ها ، بخش پیش غذا ها ، بخش پاستا ها ، بخش غذا های اصلی ( همچون : ریب آی استیک ، شاتو بریان ، بشقاب میکس دریایی ، سرف اند ترف ، میگو تمپورا ، بشقاب میکس گریل ، فاهیتا گوشت ، ماهی سالمون نروژی و سبزیجات ، زبان گوساله ، شریمپ چاینیز فراید رایس ، رولت بیف ، و ... ) ، بخش برگر ها و ساندویچ ها ، بخش پیتزا ها ، و ... . افراد می توانند از طریق اپلیکیشن اسنپ فود ، سفارشات خود را ثبت و در محل مورد نظرشان نوش جان کنند .
در کافه رستوران بین المللی گارنت ، تمام پروتکل های بهداشتی ( از قبیل : استفاده کردن از ماسک ، رعایت فاصله اجتماعی بین میز ها ، ضدعفونی کردن میز ها ، و .. ) به بهترین نحو رعایت می شود و افراد می توانند ، با خاطر آسوده به این کافه رستوران معروف و لاکچری مراجعه کنند ، و لحظاتی شاد و آرامش بخش را به دور از هیاهوی شهر ، در محیطی آرام و زیبا سپری کنند .