ثبت لحظاتی خاطر انگیز در کافه وصال

  • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

  • #
  • #
  • #

ثبت لحظاتی خاطر انگیز در کافه وصال
 
کافه وصال ، واقع در : میدان هفت تیر ، خیابان کریمخان ، خیابان عضدی شمالی ( آبان شمالی ) ، کوچه پزشک ، پلاک ده ، از جمله بی نظیر ترین و زیبا ترین کافه های تهران ، می باشد که همه روزه از ساعت نه صبح الی بیست و دو و سی دقیقه ، پذیرای عموم مردم است . لازم به ذکر است که افراد می توانند پیش از حضور در کافه وصال ، با برقراری تماس تلفنی با این مجموعه ، اقدام به رزرو میز مورد نظر خود ، کنند . همچنین می توانند در صورت تمایل ، با تماس تلفنی ، غذا ها و نوشیدنی های مورد علاقه خود را ، سفارش دهند و در محل مورد نظر خود ، نوش جان کنند . 
کافه وصال ، محیطی دنج و مناسب برای زوج های جوان ، قرار های دوستانه ، و ‌.. می باشد . برخورد عالی پرسنل و کیفیت بی نظیر غذا ها و نوشیدنی ها ، در کنار دکوراسیون منحصر به فرد و جذاب این کافه ، باعث می شود که با یک بار مراجعه ، مشتری دائم آنجا شد . افراد می توانند در کنار نوش جان کردن انواع و اقسام نوشیدنی های گرم و سرد و غذا ها و ... ، مشغول بازی های بازی های هیجان انگیز ، شوند . همچنین می توانند به همراه دوستان خود ، برای تماشای فوتبال ( دربی ، بازی های تیم ملی ، و ... ) ، والیبال ، و ... به کافه وصال مراجعه کنند . ( با رزرو قبلی ) .
کافه وصال ، محیطی عالی با دکوراسیونی متفاوت است و به همین سبب ، افراد می توانند جشن های خود را همچون : جشن تولد ، و ‌‌‌‌‌‌... در این کافه برگزار کنند و لحظات شاد و خاطر انگیزی را ، در کنار یک دیگر ثبت کنند . 
در خصوص منو کافه وصال ، می توان به بخش هایی همچون : بخش استاتر ها ، بخش سالاد ها ، بخش پیتزا ها ، بخش قهوه های دمی ، بخش کلاسیک برگر ، بخش پنینی ها ، بخش صبحانه ( در روز های پنجشنبه و جمعه منو صبحانه این کافه ، دارای تخفیف می باشد ) ، بخش فراپه ، بخش فرنگی ، بخش کریسپی شیک ها ، بخش عصرانه ، بخش اسموتی ،  بخش نوشیدنی های سرد ، بخش ماکتل ها ، بخش آبمیوه های طبیعی ، بخش قهوه ها ، بخش نوشیدنی های گرم ، و در نهایت به بخش دمنوش ها ، اشاره کرد ‌.
لازم به ذکر است که ، در کافه وصال تمام پروتکل های بهداشتی ( از قبیل : زدن ماسک ، ضدعفونی کردن میز ها ، رعایت فاصله اجتماعی ، و ... ) ، به خوبی رعایت می شود و افراد می توانند ، با خاطر آسوده لحظاتی را به دور از هیاهو و شلوغی شهر ، در محیطی آرام و دنج سپری کنند .

 
در خصوص دکوراسیون کافه وصال ، باید ذکر کرد که این کافه پر طرفدار و معروف ، دارای دو طبقه می باشد ، بر روی یکی از میز های کافه ، انواع و اقسام بازی ها و سرگرمی ها و ... چیده شده که افراد می توانند به انتخاب خود ، هر یک از بازی ها را بردارند و مشغول بازی شوند . در وهله اول با ورود به کافه وصال ، افراد جذب انواع هواپیما ها و دوچرخه هایی می شوند که ، از سقف کافه آویزان است . همچنین در کافه وصال ، به طور دائم موسیقی بی نظیر و دل انگیزی پخش می شود که ، محیطی فوق العاده را برای مشتریان فراهم می کند .