راز موفقیت شعبه های بستی نعمت

 • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

 • #
 • #
 • #
راز موفقیت شعبه های بستی نعمت
بستنی نعمت یکی از پرطرفدارترین بستنی فروشی های کشور است که به دلیل ارائه انواع و اقسام بستنی در طرح ها و رنگ ها و طعم های مختلف معروف شده است . پاکیزگی و نظم پرسنل و دقت در انجام کارها و همین طور استفاده از مرغوب ترین و بهترین مواد برای تهیه بستنی در معروفیت آن تاثیر بسزایی داشته است.
یک بستنی فروشی همیشه باید در یک مکان خوب باشد جایی که عبور ماشین ها و افراد در آنجا زیاد باشد و همین طور اینکه به دلیل موقعیت مکانی خوب و فضای زیاد امکان پارک چندین ماشین هم جلوی بسانی فروشی باشد. برای موفقیت نیاز نیست که از نقطه اوج شروع کرد، با سرمایه کم و با ارائه بستنی های دست ساز و متنوع هم می توان شروع کرد و بعد به تدریج دستگاه اضافه کرد و همیشه باید تلاش کرد. 
بستنی نعمت هم مطمئنا همین طور شروع کرد . تلاش هایی که داود رضایی انجام داد سرانجام اورا موفق گردانید. او با قیمت کم برای بستنی هایش شروع کرد
همراه با شاگردانش در بستنی فروشی میخوابیدند و به منزل نمیرفتند چرا که مسیر بسیار طولانی بود .گه گاه با صدای مشتری بلند میشدند و بستنی میداد و شبانه روزی کار می کردند و پس انداز داشتند تا اینکه موفق به خرید یک مغازه کوچک شدند اما در ان دوران بارها و بارها شکست خوردند و با مقدار پول کم در کرج مجددا شروع به کار کردند. آنها از تجربیات بقیه بستنی فروشی ها و همین طور مشتری ها برای ارائه هر چه بهتر بستنی و نگه داری آن استفاده میکردند.
آن ها کم کم دستگاه های با قیمت کم و دست دوم خریداری کردند و مغازه شان را رونق بخشیدند. و آن قدر پیشرفت کردند که توانستند کارخانه بزنند.
برای موفقیت باید در انجام کار خوب به آن فکر کنیم و برایش راه حل و روش مناسبی را اتخاذ کنیم . باید مشتری مدار و ایده آل گرا و نوآور بود. یکی از مهم ترین ویژگی پرسنل نعمت استفاده نکردن از گوشی همراه و اینترنت است چیزی که مانع تفکر و عدم دقت می شود و اگر پرسنلی کم کار و بی دقت بود بدون هیچ ملاحظه ای اخراج میشد. 
آنها آنقدر در این صنعت پیشرفت کردند که توانستند در چند شهر چندین شعبه بزنند و بهترین بستنی را در اختیار مشتری قرار دهند.
شعار آنها: تلاش،تفکر و توکل است.
بستی نعمت  مدیریت متفکری دارد که تصمیم گیری درست در زمان را عامل پیشرفت خود می داند.
او پس از سال ها تلاش و کار در بستنی فروشی های مختلف و پس از مشکلاتی که برای تهیه مغازه داشت در عظیمیه کرج توانست مغازه ای خریداری کند.
او با سرمایه کم خود و تلاش شبانه روزی اش و با خلاقیتی که در انجام کار داشت توانست تعداد پرسنل خود را افزایش دهد و آن ها را آموزش دهد که در حین انجام کار با وجود تکراری و شاید خسته کننده بودن مراحل کار از انجام آن سرباز نزنند و با عشق و علاقه تمامی مراحل را انجام دهند.
دستگاهی را برای چک کردن پرسنل خوب تهیه کرد و همه ی آن ها را ارزیابی کرد و پس از گذشت چندین سال او توانست شرکتی را بنا نهد
و کار خود را در کل کشور توسعه دهد.
او توکل به خدا را سرلوحه کار خود قرار داد و برای سایر رقبای خود کتابی درباره ی چگونگی رسیدن به این موفقیت نوشت تا دیگران را
برای رسیدن به موفقیت تا جایی که می تواند کمک کند.
 
جهت نمایش کلیه شعب بستنی نعمت کلیک کنید
 • مرجع :https://www.mapstar.net/
 • برچسب ها : بستی نعمت

تعداد نظرات ثبت شده :2 نظر

فرم ارسال نظر
 • دیدگاه شما

 •  

 • #

  حسن نامنی

  واقعا جالبه که کارگراشو اخراج میکرده اگر تلفن همراه داشتند..بستنی نعمت اینطوری تو همه شهر ها شعبه زده

  1399/03/06

 • #

  کامرانی تهرانی

  از شعار بستنی نعمت خیلی خوشم اومد : شعار آنها: تلاش،تفکر و توکل است.

  1399/03/06