11 افزونه جدید گوگل کروم

  • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

  • #
  • #
  • #

11 افزونه جدید گوگل کروم


جستجوگر و یا مرورگر گوگل کروم، بسیار در بین کاربران محبوب است و افزونه های در دسترسی دارد که می توان توسط ان ها، به خانه، ردیاب و سایر قسمت کنترل کرد، علاوه بر این این افزونه ها جدای از ان که یک سری قابلیت ها را به این مرورگر اضافه می کنند می توانند در کنار ان، یک سری موارد ناخواسته را هم غیر فعال و یا حذف کنند.
یکی از این افزونه ها، momentum می باشد، که کاربر توسط ان می تواند تصویر زمینه را عوض کند، و انواع فعالیت ها را می توان با ان انجام داد و این افزونه ساعت را هم به صورت واضح نشان می دهد.
هم چنین بر روی صفحه برای شما یک جمله،انگیزشی نمایش می دهد تا روز شما را بسازد.

افزونه بعدی، فوکوس می باشد که مناسب افرادی است که دراینترنت زیاد حضور دارند و به کارهایشان نمی رسند، این برنامه می تواند برای حضور شما در هر سایتی که از ان بازدید می کنید زمان بندی کند. در نتیجه با اینکار، دسترسی شما را محدود می کند تا به دیگر فعالیتتان برسید.
یکی دیگر از این افزونه ها، bitwarden می باشد که می توان از طریق ان،  رمز های عبوری را کنترل کرد و حتی اینکه این رمز ها را ذخیره کند، و اطلاعات را محفوظ نگه دارد، و شما می توانید این قابلیت را از قسمت تنظیمات هم فعال نمایید.
مجیک تکست هم از افزونه های مهم کروم می باشد، که با استفاده از ان می توانید جملات و کلمات پر تکرار خود را به حافظه ان بسپارید و هر زمان که بخواهید با اشاره ای به ان کل کلمه نوشته خواهد شد. این افزونه برای افراد فراموش کار بسیار مناسب است، و می تواند اطلاعات را ذخیره کند و به کاربر کمک نماید.
از طرفی افزونه zoom هم می تواند به شما کمک کند تا میتینگ های خود را برنامه ریزی کنید، هم چنین اینکه ادرس و برنامه های شما را به همکارانتان ایمیل می کند و می تواند ساعت مناسب و تاریخ را بر روی تقویم ذخیره داشته باشد و به شما اطلاع دهد.