دنیایی متفاوت، با عینک های هوشمند جی ال اس

  • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

  • #
  • #
  • #
نمایش برترین فروشگاه های موبایل در شهر شما...کلیک کنید

دنیایی متفاوت، با عینک های هوشمند جی ال اس

عینک های هوشمند  دارای رایانه داخلی بوده و همانند یک کامپیوتر عمل می کند، حتی عینک هوشمند همانند عینک های افتابی بوده و تغییر رنگ می دهد، حتی دارای شیشه ای هوشمند رایانه ای بوده و قابلیت نوری نیز دارد.
چراکه قرار دادن ، اطلاعات کامپیوتری بر روی صفحه نمایشگر و شیشه ای عینک قرار میگیرد. دارای بازجذب دیجیتال بوده و اجازه می دهد که کاربر بتواند تمامی اطلاعات را از این طریق ببیند و متوجه بشود.
در حالی که بسیاری از عینک های هوشمند در سری های اولیه فقط وظایف اساسی را انجام می دهند ، به این صورت است که صفحه نمایشگر جلویی در وسایل های کنترل از راه دور کار می کردند.
عینک های هوشمند امروزه قابلیت های بیشتری نسبت به گذشته داشته است که می تواند به گوشی های همراه اتصال پیدا کند و دارای وایفای و بلوتوث می باشد. بسیار طراحی ساده ای دارد و کاملا مجهز است و بسیاری از این عینک ها دارای هندزفری نیز می باشد، و می توان با استفاده از قابلیت صوتی این عینک با صوت طبیعی به اینترنت متصل شود. هم چنین می توان از روی دکمه های موجود در عینک از راه لمسی ان را تنظیم کرد. 
برخی از این عینک ها قابلیت ثبت وقایع را دارند و محیط مختلف را براساس جی پی اس ردیابی می کنند و بسیار شفاف و واضح می باشند، فریم این عینک ها اغلب مشکی بوده و  بسیاری از این امکانات گفته شده بر روی فریم این عینک ها سوار است.
هم چنین قابلیت این را دارد که همانند یک گوشی هوشمند عمل کند  و می تواند بسیار مناسب ورزشکاران می باشد به طوری با توجه به سنسور های موجود در عینک برنامه هایی برای تناسب اندام دارد که به خصوص به هنگام ورزش و دویدن با استفاده از قدم شمار ، گام های فرد را شمرده و ان را از لحاظ بدنی ارزیابی می کند.
بهترین عینکی که تولید شده است، عینک گوگل می باشد که توسط روزنامه تایمز بهترین و هوشمند ترین شناخته شده است، این عینک قابلیت این را دارد که به عنوان سمعک نیز عمل کند و علاوه بر استفاده از عینک ، فرد می تواند اگر مشکل شنوایی  داشته باشد از ان استفاده کند.
بسیاری از خریداران و منتقدان از این مطلب هراس دارند که  افراد سود جو با استفاده از این عینک ها چهره افراد غریبه را تشخیص داده و از اطلاعات ان ها سو استفاده کرده و بتوانند مکالمات ان ها را ضبط کنند.
هم چنین در نمونه های جدید این عینک تکنولوژی جدیدی و منحصر به فردی که رخ داده است ، تمامی شبکه اجتماعی را می توان بر روی ان مشاهده کرد و اعلان و نوتفیکیشن ها بر روی ان قرار می گیرد.
به طوری که فرد می تواند ، با یک چشمک  ان را باز کرده و مطلب را لخواند و هم چنین با یک چشمک می تواند از صفحه مورد نظر اسکرین شات بگیرد. این عینک ها دما و فشار را هم ارزیابی و سنجش می کنند و بسیار برای افرادی که مشغول به کار هستند و دستشان بند باشد قابلیت استفاده دارد.
در کشور انگلستان  رانندگی با عینک گوگل قدغن شده است چرا که باعث بروز خطرات و غفلت در رانندگی می شود ، در نتیجه سازمان حمل و نقل برای ان مجازاتی را در این کشور که استفاده از این عینک ها زیاد است، تعیین کرده است.
اما در کشور کانادا در کارخانه ها ، دیده شده است که کارگران با استفاده از این عینک ها و پوشش ان ها بر روی گوش افراد توانسته اند سلامت چشم و گوش خود را حفظ کنند.
  • مرجع :https://www.mapstar.net/
  • برچسب ها : دنیایی متفاوت، با عینک های هوشمند جی ال اس

تعداد نظرات ثبت شده :0 نظر

فرم ارسال نظر
  • دیدگاه شما

  •