دست بند سلامت شیائومی به بازار آمد

 • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

 • #
 • #
 • #
دست بند سلامت شیائومی به بازار آمد 

شاید اگر در زمان قدیم زندگی می کردیم که تکنولوژی پیشرفت امروزه را نداشت و یا حتی تا این حد امکانات در اختیار بشر نبود ، اگر یک نفر به ما می گفت که می توان با در دست داشتن یک وسیله از سلامتی خود آگاه شد ، به او می خندیدیم و این امر را محال می پنداشتیم ، اما به مرور زمان شاهد پیشرفت چشمگیر تکنولوژی بودیم و هستیم به گونه ای که اگر امروزه کسی چنین موردی را با ما در میان بگذارد نه تنها به او نمی خندیم و گفته او را محال نمیدانیم ، بلکه با اشتیاق فراوان به صحبت های او گوش می دهیم و حتی خواهان همچین وسیله ای می شویم . 

دست بند سلامت شیائومی ، همان خبر محال زمان قدیم و خبر خوش حال کننده این زمان است ، دست بندی که با در دست داشتن آن می توان به راحتی از سلامت بدن خود آگاه شد چرا که این دست بند ، ضربان قلب  و نبض ما را به ما نشان می دهد و دیگر نیاز به ابزار های پزشکی نیست و می توان خیلی راحت با در دست داشتن این دست بند از وضعیت سلامت خود آگاه شد  ، اما این تنها کاربرد دست بند شیائومی نیست ، بلکه اگر شما به فکر تناسب اندام و یا حتی کم کردن وزن خود با پیاده روی هستید می توانید با تهیه این دست بند ، از تعداد گام هایی که بر میدارید مطلع شوید و دیگر این مورد که می توانید مسافت طی شده در طول روز را مشاهده کنید. و مهم ترین مورد این است که می توانید متوجه کالری مصرف شده خود در طول روز باشید.  و موارد ی از این قبیل که این دست بند را تبدیل به یک ، دستیار ورزشی برای شما کرده است. اما جالب تر این مورد است که اگر شما بنا بر مشغله کاری زیاد فراموش کنید که ورزش کنید ، این دست بند شما را وادار به تحرک می کند به این صورت که موتور ویبره آن شروع به لرزیدن می کند و شما را با خبر می کند.
که این موارد ذکر شده از مزایای دست بند بر روی صفحه نمایش آن است و شما بر حسب نیاز خود می توانید هر کدام را که نیاز دارید انتخاب کنید . 

اما این پایان ماجرا نیست ، لازم به ذکر است که این دست بند زیبا ، ضد آب و گرد و غبار است ، یعنی نیازی نیست که شما هنگام استحمام آن را از دست خود باز کنید ، و اینکه می توانید آن را در هر شرایط آب و هوایی استفاده کنید و نگران خراب شدنش نباشید . 

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که در محیطی شلوغ باشید و یا حتی صدای تلفن همراه تان کم باشد و متوجه زنگ خوردن یا پیغام آمدن به گوشی خود نشوید ، گاهی همین متوجه نشدن باعث می شود قرار های مهم خود را از دست بدهید و یا حتی خانواده و دوستان خود را نگران کنید ، اما شما می توانید با تهیه این دست بند ، این مشکل را برای همیشه حل کنید چرا که اگر متوجه تماس یا پیغام نشوید با همگام سازی که بین دست بند و گوشی انجام دادید دیگر هیچ تماس و پیغامی را از دست نمی دهید چرا که هنگامی که گوشی شما زنگ می خورد یا پیغامی برای شما ارسال می شود ، دست بند شروع به لرزیدن می کند و شما را متوجه  تماس یا پیام می کند.

خوبی این دست بند و نکته مثبت آن این امر است که ، به دلیل مقرون به صرفه بودن آن ، اقشار بسیاری از مردم می توانند آن را تهیه کنند و از مزایای آن بهره ببرند.
 
کدام فروشگاهها در شهر شما دستبند شیائومی دارند؟ کلیک کنید
 • مرجع :https://www.mapstar.net/
 • برچسب ها : دست بند سلامت شیائومی

تعداد نظرات ثبت شده :1 نظر

فرم ارسال نظر
 • دیدگاه شما

 •  

 • #

  سما فراهانی

  من خیلی دوست داشتم با برند شیائومی اشتی کنم

  1399/03/31