بازی هیجان انگیز با فرمان های بازی لاجیتک

  • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

  • #
  • #
  • #
نمایش برترین فروشگاه های موبایل در شهر شا...کلیک کنید

بازی هیجان انگیز با فرمان های بازی لاجیتک

بازی های هوشمند امروزه در بین گیمر ها بسیار باب شده است و افرادی که از تبحر خاصی برخوردارند در این مسئله همیشه پیشرو و یکه تاز هستند، در بین بازی های کامپیوتری و بازی های کنسولی ، بازی های کنسولی از محبوبیت خایصی برخوردارند و هر سری ، با قابلیت های ویژه ای ساخته و تولید می شوند و در طراحی ان ها از امکانات خارق العاده ای استفاده می شود که خواسته ی گیمر ها را برطرف کند‌. 
بازی های کنسولی با داشتن دستگاه و کنترلر و هم چنین وارد کردن سی دی ، بازی را می توان اغاز کرد، که هر کدام از شرکت ها کنسول هایی را برای بازی مهیا کرده اند که در این میان کنسول بازی سونی و ماکروسافت بسیار محبوب هستند و باهم رقابت می کنند ، اما چیزی که بیش از همه زیاد شده فرمان های بازی می باشند که با استفاده از انان می توان به صورت فیزیکی بازی کرد ، این فرمان های لاجیتک توانایی این را دارند که از طریق وایرلس و هم چنین از طریق بلوتوث به یک نمایشگر بزرگتر متصل شوند، و به راحتی می توان با ان بازی کرد. این فرمان ها معمولا برای بازی های رالی و کنترلی استفاده می شوند و فقط می توان گفت که برای بازی های این چنینی مورد استفاده قرار می گیرند.
شرکت های مختلفی این فرمان های بازی را تولید و طراحی می کنند که در این میان شرکت سونی یکه تاز میدان می باشد و الحق که بسیار با کیفیت و بی نظیر این دستگاه ها را طراحی می کند ، هم چنین این فرمان های بازی در ابعاد و رنگ های مختلفی طراحی می گردند ، و از لحاظ بصری بسیار زیبا و جذاب هستند.
 این فرمان ها در برخی از موارد دارای هندزفری یا هدفون نیز هستند تا به راحتی صدا و صوت بازی ها را از این طریق و در حالت دالبی اتموس گوش کنید و هم چنین یک سری دکمه بر روی این فرمان قرار دارد که با استفاده از ان ها می توانید بازی را متوقف کنید و یا از نو شروع کنید ، و از ان برای انتخاب منو استفاده کنید ، همانند کنسول ها و کنترلر های ان ها ، فرمان های بازی نیز دارای سنسور بوده و هنگام برخورد و در میان بازی با ایجاد لرزش و ویبره ، هیجان بازی را به کاربر و یا گیمر منتقل می کند. 
شرکت های شیائومی و ماکروسافت نیز از اینگونه فرمان ها تولید کرده اند که هر کدام از ان ها در رقابت با شرکت سونی می باشند، این شرکت در ساخت انواع کنسول های بازی و تمامی دستگاه ها و هم چنین لوازم جانبی بازی از قدیم تا به اکنون فعالیت داشته است و در جعبه های تحویل دهنده ی این دستگاه ها تمامی تجهیزات لازم را که مورد نیاز یک گیمر است قرار داده است که شامل: دفترچه راهنما،  کابل و دو شاخه برق و خود دستگاه بازی و غیره می باشد. در جعبه بازی فرمان های بازی علاوه بر دستگاه و منبع برق و دفترچه راهنما شما می توانید دیگر تجهیزاتی که برای اتصال به نمایشگر و اجرا و دیدن و شنیدن بازی احتیاج دارید را بیابید.
از لحاظ قیمتی می توان گفت که فرمان های بازی نسبت به کنسول های بازی ، حال از هر شرکتی که بخواهید ، بسیار مقرون به صرفه تر می باشد چرا که خرید کنسول بازی به همراه کنترلر های ان در حال حاضر با توجه به قیمت دلار ، بسیار گران تر خواهد بود.
در کل اگر می خواهید این بار بازی مهیجی را تجربه کنید،استفاده از فرمان های بازی به شما پیشنهاد می شود.
  • مرجع :https://www.mapstar.net/
  • برچسب ها : بازی هیجان انگیز با فرمان های بازی لاجیتک

تعداد نظرات ثبت شده :0 نظر

فرم ارسال نظر
  • دیدگاه شما

  •