یک اتاق خواب زیبا و جذاب با شیشه های لاکوبل رنگی

  • اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :

  • #
  • #
  • #
نمایش برترین فروشگاههای دکوراسیون داخلی...کلیک کنید

یک اتاق خواب زیبا و جذاب با شیشه های لاکوبل رنگی 

شیشه پشت رنگی یا همان back painted glass  ، به نوعی شیشه اطلاق می شود که یک سمت آن رنگی و سمت دیگر ، لمینت می باشد که می توان از این نوع شیشه برای ایمن کردن شیشه های منزل یا حتی محل کار خود و .. استفاده کنید ، چرا که شیشه های لاکوبل ، این ارمغان را به خانه و یا محیط کار شما می آورند تا در زمانیکه بنا بر هر اتفاقی ، شیشه ها بشکنند و یا حتی در مواقعی که شیشه سقوط کند و ... مواردی این چنین ، باعث عدم ریزش شیشه ها شوند. 
اگر سری به بازار زده باشید قطعا مشاهده کردید که شیشه های لاکوبل دارای تنوع رنگی بسیار زیادی می باشند و مهم تر اینکه این شیشه ها به دو نوع مات و شفاف موجود می باشند و همین امر منجر به این شده که طراحان داخلی از این شیشه برای دکوراسیون منازل و یا حتی محیط های کسب و کار و یا حتی در مهدکودک ها و ... ، استفاده کنند . و همچنین ذکر این نکته ضروری است که این امکان برای خریداران شیشه های لاکوبل موجود می باشد تا هر تصویری را که تمایل دارند بر روی این شیشه ها چاپ کنند .
تنها مزیت شیشه های لاکوبل تنوع رنگ آن نیست ، بلکه لازم به ذکر است که این شیشه ها در مقایسه با شیشه های خام ، توان این را دارند که تا حدود هفت برابر در مقابل ضربات وارده مقاومت نشان دهند . همچنین شیشه های لاکوبل به دلیل دارا بودن لایه پولی پروپیلن ، مقاومت بسزایی در برابر رطوبت و حرارت دارند و تحت هیچ شرایطی پوسیده نمیشوند و یا حتی زنگ نمی زنند ، به همین علت می توان با خیال راحت از این شیشه حتی در حمام های شیشه ای و یا بین کابینت های آشپزخانه نیز بهره برد .  اما این تمام ماجرای شیشه های لاکوبل رنگی نیست ، بلکه این شیشه ها کاملا ضد خش می باشند و مهم تر این امر است که این شیشه ها قابل شستشو می باشند .
از جمله هزاران کاربرد شیشه های لاکوبل رنگی ، می توان به استفاده از این شیشه ها در محیط اتاق خواب اشاره کرد ، که بنا بر سلیقه و انتخاب شما ، می توان بر روی کمد دیواری یا حتی دیوار پشت تخت خواب خود استفاده کنید . استفاده از شیشه های لاکوبل رنگی ، محدودیت سنی ندارد ، شما می توانید حتی برای اتاق کودکتان نیز از شیشه لاکوبل در تنوع رنگی یاسی ، بنفش ، آبی و یا حتی صورتی و ‌... بهره ببرید تا محیط خواب آرامش بخشی را برای کودکتان فراهم کنید .
و همچنین این امکان برای شما فراهم است که در صورت تمایل ، از شیشه های لاکوبل رنگی به عنوان ، دیوارپوش در اتاق خوابتان استفاده کنید به این صورت که ، شیشه ها را با کمک چسب های سیلیکون و یا پلی یورتان ، به دیوار مورد نظر خود بچسبانید تا زیبایی اتاق خواب شما را چندین برابر کند ، نکته جالبی که در مورد شیشه های رنگی لاکوبل باید به آن اشاره کرد ، این امر‌ است که این شیشه ها از قابلیت جا به جایی نیز برخوردار می باشند که این امر یک نکته مثبت و کاربردی در کارنامه شیشه های لاکوبل است  . و یا همچنین می توانید با استفاده از کناف یا حتی ام دی اف ، در هر اشکالی که مورد پسند و علاقه شما است به صورت یک طرح برجسته بر روی اتاق خواب خود  استفاده کنید .
اما این تنها کاربرد شیشه های لاکوبل نمی باشد بلکه ، می توان از این شیشه ها یک میز آرایش خاص و در عین حال زیبا و رنگی ساخت .
  • مرجع :https://www.mapstar.net/
  • برچسب ها : یک اتاق خواب زیبا و جذاب با شیشه های لاکوبل رنگی

تعداد نظرات ثبت شده :0 نظر

فرم ارسال نظر
  • دیدگاه شما

  •